Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kekzıl mizuki integran egao yiter da ileti manyağı oldum en kötüsü de ne biliyor musunuz? 100 ileti sınırından dolayı PC'den yorum yapamamak :D :D Mustafa nerdesin kardeşim durdur şu arkadaşları :D :D :D

2. şu an ki nic'imi sevgili "XKekzıl, Mizuki◟, Egao, ShiroYuu, İntegral ve ƒυяκαη" hitap ediyorum 3-5 bölüm anime izliyim dedim siz ne ettiniz öyle (O_o)

3. Kekzıl mizuki integran egao yiter da ileti manyağı oldum en kötüsü de ne biliyor musunuz? 100 ileti sınırından dolayı PC'den yorum yapamamak :D :D Mustafa nerdesin kardeşim durdur şu arkadaşları :D :D :D

4. şu an ki nic'imi sevgili "XKekzıl, Mizuki◟, Egao, ShiroYuu, İntegral ve ƒυяκαη" hitap ediyorum 3-5 bölüm anime izliyim dedim siz ne ettiniz öyle (O_o)

5. Manga günceli beklemek çok daha zormuş -_-

6. Kekzıl mizuki integran egao yiter da ileti manyağı oldum en kötüsü de ne biliyor musunuz? 100 ileti sınırından dolayı PC'den yorum yapamamak :D :D Mustafa nerdesin kardeşim durdur şu arkadaşları :D :D :D

7. Kekzıl mizuki integran egao yiter da ileti manyağı oldum en kötüsü de ne biliyor musunuz? 100 ileti sınırından dolayı PC'den yorum yapamamak :D :D Mustafa nerdesin kardeşim durdur şu arkadaşları :D :D :D

8. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

9. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

10. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

11. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

12. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

13. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

14. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

15. Manga günceli beklemek çok daha zormuş -_-

16. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

17. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

18. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

19. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

20. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

21. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

22. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

23. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

24. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

25. Foruma hiçe yakın bakıyorum ama modlar ve adminler hala burdalar gördüğüm kadarıyla. O zaman birkaç şey sorayım. Before foruma döndü mü? Kadir, Furkan, Komşununoğlu, Kaxell, Kawaii Kereste, Pelin, Buz, Emrektar, Mechiro, Ryouko. Bu kişiler hala forumda takılıyor mu? Merak ettiğim benim aktif olduğum nesil hala aktif mi öğrenmek

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.