Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

2. Forumda en çok konuşulan oyunu indirdim. Lol ama oynamayı bi türlü beceremiyorum. Hiç ama hiç knight'a benzenmiyor. :D :D

3. Ölümüne anime, manga, forum muhabbetli bir iftar yemeği yedik dostlarla :D Ne güzel akşamdı bea :)

4. ohaohaohaoha eğer öğrendiğim şey gerçekse belki ilk kez isteyerek yaoi izleyebilirim: alttaki spoiler içerir.

5. ohaohaohaoha eğer öğrendiğim şey gerçekse belki ilk kez isteyerek yaoi izleyebilirim: alttaki spoiler içerir.

6. ohaohaohaoha eğer öğrendiğim şey gerçekse belki ilk kez isteyerek yaoi izleyebilirim: alttaki spoiler içerir.

7. Hakomari'nin 7. Kitabina başladın mı? :D ilk chapter i cevirmisler bakatsukide. Ben agzim acik okudum!

8. Feint Asyalıymış da ben valla biliyodum melodilerinden belliydi!

9. Uzun süredir anime depomu kullanıyordum gene bitti. -_- Artık öneri filtremi değiştiriyorum: Ana karakteri Lelouch(lülüş) kadar zeki, karizmatik ve duygusal olan bir anime karakteri, anime ismi onerebilir misiniz? Bıktım aptal shounenlerden! Tur ne olursa olsun. :)

10. Ban yedikten sonra geri dönen ririchinin dramı... .s.s

11. Uzun süredir anime depomu kullanıyordum gene bitti. -_- Artık öneri filtremi değiştiriyorum: Ana karakteri Lelouch(lülüş) kadar zeki, karizmatik ve duygusal olan bir anime karakteri, anime ismi onerebilir misiniz? Bıktım aptal shounenlerden! Tur ne olursa olsun. :)

12. Overlord ending ----> sezonun en mükemmel endingi.

13. off off off bu yazki ecchi seriler efsane değil mi ya :D "shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" çok eğlenceli olmuş çeviren var mı bunu ?

14. Ohhh ev bana kaldı bugün. Artık sabaha kadar buralardayım. ^_^

15. off off off bu yazki ecchi seriler efsane değil mi ya :D "shimoneta to Iu Gainen ga Sonzai Shinai Taikutsu na Sekai" çok eğlenceli olmuş çeviren var mı bunu ?

16. Benim neden ad degistirme iznim yok :D

17. Benim neden ad degistirme iznim yok :D

18. Manga editörü olupta boşta olan herkese talibim

19. Bizim de 10bin kişiden fazla üyemiz var,biz de anket yapalım yabancılar haberimizi yapsın artık:P

20. Benim neden ad degistirme iznim yok :D

21. Benim neden ad degistirme iznim yok :D

22. sonunda kendime benzettiğim bi karakter çıktı ya :D ilk defa bu aha ben la dedim :D

23. Ney????????? O gördüğüm To Love Ru mu yoksa?! Ohaoha ben ona 20 gün var zannediyodum!!

24. Ney????????? O gördüğüm To Love Ru mu yoksa?! Ohaoha ben ona 20 gün var zannediyodum!!

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.