Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

1224
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. oley yaz döneminde izleyecek hiç anime yok -_- ...

2. Forum loliconlarla dolmuş :(

3. Forum loliconlarla dolmuş :(

4. Forum loliconlarla dolmuş :(

5. Forum loliconlarla dolmuş :(

6. 150 ileti sınırını mantık çerçevesinde izah edebilecek birisi var mı?

7. off izlediğim diziler sezon finali verdi hep animelerde tek tek final vermeye başladı ne izlicem ben bu yaz bea.

8. off izlediğim diziler sezon finali verdi hep animelerde tek tek final vermeye başladı ne izlicem ben bu yaz bea.

9. bi ara chat'i trollemeye girelim ^_^ Uzun zaman oldu, kirletilecek taze kanlar gelmiştir. :P

10. bi ara chat'i trollemeye girelim ^_^ Uzun zaman oldu, kirletilecek taze kanlar gelmiştir. :P

11. toplanıp forumca agar.io mu oynasak:D

12. bi ara chat'i trollemeye girelim ^_^ Uzun zaman oldu, kirletilecek taze kanlar gelmiştir. :P

13. toplanıp forumca agar.io mu oynasak:D

14. toplanıp forumca agar.io mu oynasak:D

15. toplanıp forumca agar.io mu oynasak:D

16. toplanıp forumca agar.io mu oynasak:D

17. Paketi açılmadan bitmiş pil gibiyim lan.

18. Şaka maka yarın burun amilyatına gireceğim la (O_O) 3-5 gün olmayabilirim :D

19. Oyun oynarken sahuru kaçıran ben yarın GG yim. Bari oyunun kazansaydım.

20. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

21. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

22. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

23. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

24. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

25. Bir oyunda yapılabilecek en en en kötü pislik waifularımdan birinin elimden alınmasıydı. -_- Bir diğeri ise waifuların tanesi bir liradan takıma katabilmen... (Bakınız: Hyperdimension Neptunia DLC's...)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.