Jump to content

Kaxell

Üyeler
  • İçerik sayısı

3707
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

28

Durum yanıtları bölümüne Kaxell kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Kaxell ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. evet... birkaç gün sonra kıyamet koparsa şaşırmayın, bu sevgililer gününde randevum olduğunu duyan harem şok. harem iptal.

3. evet... birkaç gün sonra kıyamet koparsa şaşırmayın, bu sevgililer gününde randevum olduğunu duyan harem şok. harem iptal.

4. forumdaşlar bu sezon çok koptum. bu sezonun en iyileri neler bana bi kaç bişey önerin yahu hiç bilmediğimden öyle saf saf bakyorum anime isimlerine, aptalca bi seriye başlayamayacak kadar da değerli vaktim. direk en iyilerinden başlamam lazım

5. 3 aydır mı ne konuşmadığım Ankara dan gelen benimle yaşıt akrabamla konuştuk. 200 tane anime izledim dedi. Ben dersler diye sorunca çalışmıyorum okuldan gelince 12 ye kadar izliyorum dedi. Mümkün mü ? -_-

6. 3 aydır mı ne konuşmadığım Ankara dan gelen benimle yaşıt akrabamla konuştuk. 200 tane anime izledim dedi. Ben dersler diye sorunca çalışmıyorum okuldan gelince 12 ye kadar izliyorum dedi. Mümkün mü ? -_-

7. 3 aydır mı ne konuşmadığım Ankara dan gelen benimle yaşıt akrabamla konuştuk. 200 tane anime izledim dedi. Ben dersler diye sorunca çalışmıyorum okuldan gelince 12 ye kadar izliyorum dedi. Mümkün mü ? -_-

8. Forum hızlı resim kabul etmiyor ya noldu ki gene..

9. Yey yan dal başvurum kabul edilmiş! çöp adam bile çizemiyorken grafik tasarımdan diploma alırsam, dans!

10. Yey yan dal başvurum kabul edilmiş! çöp adam bile çizemiyorken grafik tasarımdan diploma alırsam, dans!

11. Kış dönemi izlenmesi gereken animeler:

12. uzun, örgülü, mavi saçlar.. kafasında tatlı bir büyücü şapkası.. yüzde 20 kuudere yüzde 80 deredere bir tatlılık!! haremin top 10 kısmı tekrardan sallanıyor...

13. uzun, örgülü, mavi saçlar.. kafasında tatlı bir büyücü şapkası.. yüzde 20 kuudere yüzde 80 deredere bir tatlılık!! haremin top 10 kısmı tekrardan sallanıyor...

14. Deprem oldu...

15. Şu ana kadar yüzlerce anime izledim, onlarca manga bitirdim, ve toplamda en fazla 4-5 tane beni şok eden ya da kendine tamamen bağlayabilen yapıt vardı. Şimdi ise ağzım açık, gözlerim kanlı, uyumadığım vaktin tamamını okuyarak geçirdiğim kitaba bakıyorum... Allah belamı verdi.

16. Şu ana kadar yüzlerce anime izledim, onlarca manga bitirdim, ve toplamda en fazla 4-5 tane beni şok eden ya da kendine tamamen bağlayabilen yapıt vardı. Şimdi ise ağzım açık, gözlerim kanlı, uyumadığım vaktin tamamını okuyarak geçirdiğim kitaba bakıyorum... Allah belamı verdi.

17. Şu ana kadar yüzlerce anime izledim, onlarca manga bitirdim, ve toplamda en fazla 4-5 tane beni şok eden ya da kendine tamamen bağlayabilen yapıt vardı. Şimdi ise ağzım açık, gözlerim kanlı, uyumadığım vaktin tamamını okuyarak geçirdiğim kitaba bakıyorum... Allah belamı verdi.

18. OHAOHAOHA ABİ WAVE YAPTI YEMİN EDİYORUM YAPTI VALLAHA BİLLAHA YAPTI . RESMEN KAHİNİM BEN!

19. OHAOHAOHA ABİ WAVE YAPTI YEMİN EDİYORUM YAPTI VALLAHA BİLLAHA YAPTI . RESMEN KAHİNİM BEN!

20. Foruma Tapatalk'tan girmeyin bir süre. Banlanan malın attığı resimler bazı konularda başlık olarak gözüküyor. Öyle konuları sıkıntı geçene kadar gizlicektim ama çok fazla var.

21. Foruma Tapatalk'tan girmeyin bir süre. Banlanan malın attığı resimler bazı konularda başlık olarak gözüküyor. Öyle konuları sıkıntı geçene kadar gizlicektim ama çok fazla var.

22. Yok mu admin?

23. her sene yılbaşında plan yapıp bu sene yılbaşının final haftasının ortasına gelmesi ve arkadaşlarımın alayının harıl harıl çalış... AMAN BE BÜTÜN GECE BURDAYIM İŞTE !!!

24. her sene yılbaşında plan yapıp bu sene yılbaşının final haftasının ortasına gelmesi ve arkadaşlarımın alayının harıl harıl çalış... AMAN BE BÜTÜN GECE BURDAYIM İŞTE !!!

25. Ee bu akşam planlarınızı öğrenelim bakalım.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.