Jump to content

Eolo-sama

Fiber Çevirmen
  • İçerik sayısı

823
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

69

Durum yanıtları bölümüne Eolo-sama kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bilkent Hukuk (paralı) vs. Boğaziçi Uluslararası vs. Ankara Hukuk. Fikirlerinizi bekliyorum :)

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Teşekkür ederim yorumlarınız için, Bilkent Hukuk yazacağım gibi görünüyor.

2. (See 11 other replies to this status update)

2. Portekiz ilk golü attığında sanırsam bir yabancı takım için ilkez gol diye bağırdım...fransızlar Güve'yi aldı mutluyum.

3. Valla otobüsün yarısından fazlası yaşlılardan oluşuyor. Yaşlılar için otobüsün ücretsiz olması kulağa hoş geliyor ama adam ekmek almak için Kızılay'a gidiyor biraz da dolaşmış olurum diye. Hele bi de mesai çıkışında yapıyorlar ya bunu... Yemin ediyorum 50 kuruşa çıkartsalar ücreti otobüslerde ayakta duran kalmaz. Gelmişsin 70 yaşına amca git kahveye okey oyna, sen de torunların için salça yap be teyze.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

...şadılar diye yaptıkları saçma ve gereksiz hareketlere göz yummamanı öneririm ben de.

2. (See 14 other replies to this status update)

4. Valla otobüsün yarısından fazlası yaşlılardan oluşuyor. Yaşlılar için otobüsün ücretsiz olması kulağa hoş geliyor ama adam ekmek almak için Kızılay'a gidiyor biraz da dolaşmış olurum diye. Hele bi de mesai çıkışında yapıyorlar ya bunu... Yemin ediyorum 50 kuruşa çıkartsalar ücreti otobüslerde ayakta duran kalmaz. Gelmişsin 70 yaşına amca git kahveye okey oyna, sen de torunların için salça yap be teyze.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Her yaşlı böyle yapmıyor ama :) İnsanı değerli kılan 60 yıl daha fazla yaşayıp yaşamaması değil, efendi ve ahlaklı olmasıdır. Kimi o pek mühim işlerine yetişmek için bindiği otobüste hemen "GENÇLİK ÖLMÜŞ BEA KİMSE YER VERMİYOR" diye bağırır, kimi hiç kimseye karışmadan geçer bir kenarda direğe tutunur. O kenarda sessizce bekleyene de seve seve yer verilir zaten. Yani demem o ki efendi adam hayatı boyunca efendidir, terbiyesiz adamsa hayatı boyunca terbiyesizdir. Senden 50 yıl fazla ya...

2. (See 14 other replies to this status update)

5. Empire Strikes Back olduk ya la. dsadasdasdsa neyse ben animeme geri dönüyorum battı balık yan gitti zaten en azından internet var hala

1. Eolo-sama

Eolo-sama

5 yıl falan sonra return of jedi inş (DÖNEMEDİLER)

2. (See 3 other replies to this status update)

6. Sevgili forumdaşlar askerliğim sebebiyle bir süreliğine aranızdan ayrılıyorum. İstemeden kalbinizi kırdıysam affola :) Hakkınızı helal edin benden yana hakkım hepinize helaldir. Hoşça kalın.. ;)

1. Eolo-sama

Eolo-sama

En büyük asker bizim asker! Kazasız belasız git gel inşallah, yolun açık olsun :)

2. (See 44 other replies to this status update)

7. Tarih dersini mi dinleyeyim çocuğa 12 adanın kaybıyla İnönü'nün bir alakası olmadığını mı anlatayım arkadaş...

8. Haftada 8 saat Matematik hocasıyla cebelleşmek. TT^TT

1. Eolo-sama

Eolo-sama

18 saat matematik görenler de var burada :D

2. (See 10 other replies to this status update)

9. Arkadaş görsel roman fansubları adamı kanser eder. Kaç senedir yüzde 96'sı tamamlandı diyorlar. 2 ayda bir kafalarına göre güncelleme yapıyorlar. Tam diyorum ki aha sürpriz yapıp bitirecekler diye, bi bakıyorum sayı sadece 0.03 yükselmiş. 2 ayda 5 satır mı çeviriyorsunuz kardeşim ayıp ayıp!!

10. apartmandan çıkarken 4 tane kızın önünde kayıp düşmek ve hiç bişi olmamış gibi devam etmek xD ya hepsini geçtim o kadar güzel düştüm ki bana ödül verirlerdi o düşüş için

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Hahahah :D Ben de bi kere okul çıkışı gittiğim halı sahada okul pantolonunu patlatmıştım. Tam eve varmak üzereydim ki karşıdan kızlar geliyordu yürürken saklayamayacaktım yırtığı o yüzden yere düşmüş numarası yapıp gitmelerini beklemiştim :D

2. (See 15 other replies to this status update)

11. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Korkunç spoiler düşündüğüm şeyse ben hâlâ ara sıra arşivden açar izlerim o sahneyi ahsjd

12. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Bi de mavilerde fevkaladenin fevkinde bir hanımefendi var, sırf ona bakm- pardon onun için bile izlenir

13. Şimdi... K Project'e başladım ama yaoi mi ecchi mi hâlâ kavramış değilim. Bi de ilk iki bölümden sonra anime güzelleşiyo mu, birisi aydınlatabilirse çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

İzleyin izleyin izleyin mutlaka. O beyaz saçlı çocukla siyah saçlının ilişkisi ilginç bir ilişki evet ama Mikoto, Mikoto'nun kişisel lolisi ve kızıl klandaki diğer reyizleri iyice tanıdıkça seriyi bırakmadan izlerseniz. Yani evet sonradan güzelleşiyor :D

14. Kuroshitsuji'yi izlesem mi izlemesem mi tereddüt içindeyim şu fangirl'ler bayağı bi iğreti etti beni bayanlara hitap eden bi anime mi yoksa erkekler de izleyebilir mi bilgisi olan??? :)

15. Kuroshitsuji'yi izlesem mi izlemesem mi tereddüt içindeyim şu fangirl'ler bayağı bi iğreti etti beni bayanlara hitap eden bi anime mi yoksa erkekler de izleyebilir mi bilgisi olan??? :)

1. Eolo-sama

Eolo-sama

İlk sezon 3-4 bölüm izledim bu kadar seveni varsa güzeldir herhalde diye, acayip sıkıldım. Bence fangirl serisi tam ama 3-4 bölüm bakabilirsin gene de :P

2. (See 8 other replies to this status update)

16. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

...le bir durumda admini çıkarması bence. Zaten bu adamların millete küfretmesine, başkasının çevirdiği seriye atlamasına göz yumulduğu için bu kadar şımardı bu kişiler. Ama bizim dememizle bir şey değişmez tabii...

17. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

...ğu için adminle tartıştıktan sonra gidip üst rütbeli yöneticilere atın bu adamı demeleri hiç şaşırtıcı değil. Hatta Hestia'nın yazdığı yoruma göre bu arkadaşlar bu adminin çıkarılmazsa şöyle yaparız böyle yaparız diye tehditler de savurmuşlar. Muhtemelen fansub grubu olduklarına göre çeviri vermeyiz vs. demişlerdir. Bu şahısların yorumlarda milletle ağız dalaşına girmesine falan rastlayan da olmuştur. Bu yüzden tehdit kısmı da şaşırtıcı değil. Şaşırtıcı olan şey bizim yöneticilerin böy...

18. Facebook sayfasındaki olayları biri anlatabilir mi? Buradan yazamıyorsa lütfen özelden cevap atsın çok mutlu olurum.

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Az önce sordum Hestia nickli arkadaşa, akai-sora grubuymuş şikayet eden. Küfür falan bilmiyorum ancak Hestia'nın dediğine göre şikayet sebepleri yalanlarla doluymuş. Adı geçen fansub grubu zaten sırf videoları yöneticilerce güncellendiği için yaygara yapan, sezonda çıkan neredeyse bütün serilere çok kaliteli ve muazzam çevirilerini sunan, seriyi başkası çevirmiş olsa bile izin mizin almadan ovalarına speciallarına atlayan, yorumlarda eleştiride bulunanlara ana avrat küfreden bir grup oldu...

19. Oh be özlemişim Ankara'yı

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Hiçbir fikrim yok :D Çağırın gelelim :D

2. (See 7 other replies to this status update)

20. Oh be özlemişim Ankara'yı

1. Eolo-sama

Eolo-sama

1.5 hafta toroslarda kalıp böcek dolu odalarda uyuyunca anlıyor insan memleketinin değerini :D Hoş buldum :)

2. (See 7 other replies to this status update)

21. Sallamasyon çeviri kadar sevmediğim şey yok bu sektörde... Sallayan sallayana maşallah!

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Genel olarak yorumlara xx fansub iyi seyirler diler yazanlardan uzak durmak gerek sanırım :D

2. (See 25 other replies to this status update)

22. Sallamasyon çeviri kadar sevmediğim şey yok bu sektörde... Sallayan sallayana maşallah!

1. Eolo-sama

Eolo-sama

Demek karakter sınırını geçince böyle üç nokta çıkıyormuş :D Devamını hatırlayamadığım için yazamayacağım :D

2. (See 25 other replies to this status update)

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.