Jump to content

OrangeBox

Üyeler
  • İçerik sayısı

688
  • Son ziyareti

Durum yanıtları bölümüne OrangeBox kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bağırdığım da herkesin bir yere kaçışması :3

2. Odamın içinde 4 yıllık folyonun içine sıkıştırılmış makarna -ve sosu ile- buldum makarna sevgim...

3. Hiç kazara annenizin odasını karıştırıp da ''Çocuk ruh sağlığı'' adında bir kitabı okuduğunu öğrenip ''Ergenler'' bölümüne ayıraç koyduğunu gördünüz mü :P

4. http://i.hizliresim.com/lY1Qzg.gif Tamam bisikleti iki elimi bırakıp sürer bilirim de,bu neya :P
  5. SAO'nın ''He Rules Us'' OST'ında ''İllüminati'' dediğinin farkında mısınız? -İlluminate ile aynı okunmuyorlar yani cidden illüminati diyor :P -

6. SAO'nın ''He Rules Us'' OST'ında ''İllüminati'' dediğinin farkında mısınız? -İlluminate ile aynı okunmuyorlar yani cidden illüminati diyor :P -

7. SAO'nın ''He Rules Us'' OST'ında ''İllüminati'' dediğinin farkında mısınız? -İlluminate ile aynı okunmuyorlar yani cidden illüminati diyor :P -

8. SAO'nın ''He Rules Us'' OST'ında ''İllüminati'' dediğinin farkında mısınız? -İlluminate ile aynı okunmuyorlar yani cidden illüminati diyor :P -

9. SAO'nın ''He Rules Us'' OST'ında ''İllüminati'' dediğinin farkında mısınız? -İlluminate ile aynı okunmuyorlar yani cidden illüminati diyor :P -

10. Her türlü Ost önerilerine açığım... (Gerçekten 8 saatlik oynatma listem var ama yetmiyor :'( )

11. Her türlü Ost önerilerine açığım... (Gerçekten 8 saatlik oynatma listem var ama yetmiyor :'( )

12. Sabah 9'dan akşam 9'a kadar okuldayız -.-

13. Ay çok açım -_-

14. Mağazada fen hocanla sırt sırta gelmek ama senin bunu 20 dakika sonra farketmen + Merdivenlerde ''Matematik'' hocanı inerken görmek ve elindeki dondurmayı fırlatıp kaçmak = Tipik pazar günüm...

15. Pc'yi tamire gönderdim en son bana dayanmadı bir süre internet cafe'lerde sürüneceğim T_T

16. Salı günü ben: Yarın ki matematik sınavına çok çalışıcam acayip çalışıcam kesin çalışıcam. (ÇALIŞMADI)

17. Yemek yiyip yiyip kilo almamak dışında iyi bir özelliğim yok bence.

18. EEh sınav da bitti :D::

19. 600 sayfa ödev var desem ne dersiniz? -.-

20. 600 sayfa ödev var desem ne dersiniz? -.-

21. 600 sayfa ödev var desem ne dersiniz? -.-

22. 600 sayfa ödev var desem ne dersiniz? -.-

23. Markette ramen almaya gittim almaya uzandım kolum cam mayonez şişesine denk geldi çat diye kırıldı şansıma kamera başka bi yöne konumlanmış tüydüm ordan :P Artık suç ortaklarımsınız :D

24. supernatural + etipuff + çekirdek + ice tea keyff

25. supernatural + etipuff + çekirdek + ice tea keyff

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.