Jump to content
  • Create New...

Ceansly

Kayıtlı Üye
  • Content Count

25
  • Last visited

About Ceansly

• Rank
    Level 1

Profil Bilgileri

1. Ne diyeyim? İnşallah yapımcılarda o potansiyel yoktur.
  2. En azından ova gelsin özledim artık :cheer2-onion-head-emoticon:
  3. 1-) Kushina (Kurama'nın jinchuurikisi sonuçta) + Uzumaki kanı taşıyor 2-) Mei 3-) Konan (diye düşünüyorum) 4-) Temari 5-) Hinata
  4. Yaoi ile işim olmaz ama Gray ve Lyon daha iyi ikili. Neysa Erza-Jellal
  5. Hatırlıyoruz tabi. Ancak Mystogan-Gerard dikkat etmeninizi öneririm. Geçmişe yönelik spoiler; Ayrıca Natsu vs Guildartz ga Guildartz almıştı hatırlıyanlara bence burda Gerard vs Guildartz düşünülmeli Bu mangadan Mangada Natsu'nun gücüne tanık olduk ejderhalara kafa tutması falan, birde Jellal'in gücü var o da manga 368.... Başka adayı olanlar söylesin anket eklerız :) Yeni karakterler gelmesiyle anket sonuçları 0'lanmıştır, tekrar oylayınız. ~ WiLdW0Lf
  6. Erza - Gerard son sözüm :cheer2-onion-head-emoticon: bu ayrıca manga okuyan varsa beni onaylar zaten...
  7. Gerard - adam on aziz büyücü zaten direk :expulsion-onion-head-emoticon:
  8. Kız değiller tabi!!! iki favori karakterime şuan kız dendi :bad-atmosphere-onion-head-emoti :depressed2-onion-head-emoticon:
  9. Turuncu ninja... Sevimli bence :confused-onion-head-emoticon:
  10. Bak bu seriyi istiyordum :cheer2-onion-head-emoticon: Çevirene kolay gelsin...
  11. Ne kadar tatlılar öyle :embarrassed4-onion-head-emotico Yenir yani ♥ Neyse kolay gelsin. Çevirdiğinizde izleyeceğim.

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.