Jump to content

ecem_yuki

Üyeler
  • İçerik sayısı

424
  • Son ziyareti

ecem_yuki kullanıcısının paylaşımları

1. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

aynen düşüncelerine katılıyorum bende özellikle gözleri hüzünlü ve yalnız :(
  2. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

gerçekten tşk.ler akadaşlar bugün sayenizde sıkılmadım ve birinci bölümüde izledim çok güzeldi her bakımdan bugün favori serilerimi eklediğiniz için mutlu oldum açıkçası :D :wub:
  3. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

bana diyorsan tşk.ler ama ben kim kraliçe kim :D ben seviyorumda kanameyi çook cool ama bence
  4. ecem_yuki

çizimlerim

Bencede güzel çizmişsin her zaman söylediğim gibi emek önemlidir ve bizlerle paylaşmanız çizimlerinizi tşk.ler :D
  5. ecem_yuki

En Son Bitirdiğiniz Anime?

en son olarak zombie loan izledim güzeldi :D
  6. güzel bir anime seri araştırıyorum:)

1. Kaxell

Kaxell

spice and the wolf :)

7. ecem_yuki

merhaba,

h.geldin beyza iyi forumlar ve iyi eğlenceler :D
  8. ecem_yuki

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

paylaşım için tşk.ler güzel hikaye sözcükler ve kelimeler güzel kurmuşsun ;)
  9. ecem_yuki

Bazı Çizim Teknikleri

çizimler güzel özelliklede yüz ve gözler güzel olmuş bence B)
  10. pokemon ile digimon evet ama şekerkız candy için katılamıyacağım ama sonuçta çizgi film değil bence filmlerde öle değil mi çocuğa yönelik sinemalarda var ama yetişkinlere hitap etmiyor animelerde öle konusuna göre değişir yinede anime çizgi film değil B) ayrıca şirinler çizgi filmini izleyen yetişkinlerde var anime çok farklı bişey bence
  11. ecem_yuki

Birkaç adet çizim

gerçektende çizimler harika olmuş renklendirmeylede ayrı bir güzellik katmış hep söylediğim gibi emekle yoğrulan herşey güzeldir ya :)
  12. imzan çok güzelde türkanime tv logosu belirgin olsaymış daha süper oludu ama beyendim açıkçası :D
  13. ecem_yuki

(Anket) En Sevdiğiniz Anime Türleri?

en sevdiğim tür Romantik okul sihir var isimlerini sayarsam çok uzun olur hemen hemen hepsini izledim açıkçası :D
  14. ecem_yuki

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

usuiyle evlenirdim :wub:
  15. ecem_yuki

Aklımdaki Animenin Devamı Gelecek Mi?

vampir knight Uta prince sama kaichu wa samaid fruit basket sailor moon skip beat diyorum ama maalesef geleceğide yok bir umut işte :(
  16. tabiki sinir oluyorum çizgi film değil her yaşa hitap eden bir sanatsal görsel tom jeryy yada şirinler bir çizgi film mesela anime farklı birşey açıkçası ;) babamda bazen bana netten izlerken yine çizgi filmi izliyorsun kızım diyor yok baba bu çizgi film değil anime diyorum Babam işte :D
  17. ecem_yuki

Ergo Proxy

çok güzel bir animeydi beyenerek izlemiştim açıkçası :)
  18. ecem_yuki

Animelerden aldığımız dersler :)

açıkçası istediğin birşey için savaşmak mücadele etmek güçlenmek arkadaş bağlılığı vb. çok ders ar çıkarılacak aslında:)
  19. güzel bir paylaşım tşk ler bilgi edinmiş olduk bu sayede:))
  20. ecem_yuki

Türk Anime TV !!! (Anket)

1 ) Türk Anime'yi nasıl keşfettiniz? Google anime izle yazarken karşıma çıktı 2 ) Sitenin en sevdiğiniz 3 özelliği hangisi? çevirileri çok güzel eğlenceli forumu görünüşü ve daha birçok şeyi 3 ) Siz yönetici olsaydınız, sitenin adnın ne koyardınız? aynı isim olurdu 4 ) Site de en sevdiğiniz üye kim? siyasi cvp olmasın ama bütün üyeler :)) 5 ) Size göre bu sitedeki en popüler kişi kim? bence admin arkadaşlar diyeyim:) 6 ) Site yöneticisi hakkında neler düşünüyorsunuz? bende iyi olduğunu sayesinde anime izleyebiliyoruz tanımasamda kendisini 7 ) En sevdiğiniz forum konusunun adı ne? fan cluplar anime tanıtımları vb 8 ) Bu konuyu beğendiniz mi ,beğenmediniz mi? beyendim :) 9 ) Türk Anime'de kendi paylaştığınız konuların hangisini seviyosunuz? konu hiç açmadım sadece çok istek animede bulundum:))) 10 ) Sen olsaydın bu 10. soruya hangi soruyu yazdırırdın? aklıma gelmiyor ki bişeyy:))
  21. ecem_yuki

Vampire Knight~FC

Kaname de paylaştım mecburen yoksa herhalde linç ederler beni :D paylaşım için tşk.ler bu ra burası çok sakin ya :(
  22. ecem_yuki

MekakuCity Actors FanClub (Kagerou Project)

gerçekten kPk resimler birbirinden güzel bu animeyi heyecanla bekliyorum gelsede izlesek :D
  23. ecem_yuki

( 12 / 12 ) Noragami

açıkçası benim severek izlediğim ve takip ettiğim bir animeydi bitmesi üzdü beni karakterlere ve çevirisine bayıldım keşke 2.sezonuda olsaydı arkadaşlık bağları çook güzeldi o etkiledi beni ayrıca yuto ve hiyori sevdiğim karekterlerdi :wub:
  24. ecem_yuki

Yeni birisiii

hoşgeldin ;)
  25. tamam bu yorumdan güzel bir anime olduğu ortaya çıkıyor :D izlicem kesinlikle ;)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.