Jump to content

denizakkas13

Üyeler
  • İçerik sayısı

247
  • Son ziyareti

denizakkas13 kullanıcısının paylaşımları

1. işine yarar mı gerçekten bilmiyorum ama buyur link http://dergi.turkanime.tv
  2. denizakkas13

Vocaloid Türkiye

eğer buraya bundan başka 1 başlık ta açtıysan bed end night i çevirtmeni ben istemiştim, o sensen teşekkür ederim :D
  3. türkanime derginin bu haftaki böümünde yüz çizimi için çoooook uzun bir bölüm ayırmışlar dikkatlice okursan şu kafalar oturur belki, ben hiç anlamam çizimden sadece 1 öneri
  4. benim bildiğim kadarıyla incisözlük kimliğini bulup çocuğun facebook üyeliğini toplu şikayet edip kapattırmışlardı vs. tabi bu yalan deilse ama ben kimliğinin bilindiğini sanıyorum.
  5. denizakkas13

Selamlar

iyi bir anime kültürüne sahip bir adaşımın bulunması sevindirici ... forumda eğlenmene bak
  6. denizakkas13

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

güzel bir bölümdü sonunda kiritonun bir savaş sahnesini gördük. death gun ın gülen tabut klanından olacağı aklıma bile gelmemişti kiritoyu tanıması sakat oldu ...
  7. beynim yandı lan anlıcam derken bu ne hahahh nese emek var :D
  8. şu an oynayan biri varsa söylesin yaklaşık 2-3 ay önce yine hack çıktı diye birakmıştım hackler düzeldi mi söyleyebilir mi
  9. peki bu kız anakarakterin ismini bağırıp camdan da atlamış mı? Bunu okuyunca camdan atlayan çocuğa öfkemi hatırladım!!
  10. hepsini değilde oynadığım ve merak ettiğim 1-2 oyununkini okudum, saol iyi olmuş.
  11. denizakkas13

Çevirmen notları olmalı mı olmamalı mı?

en son mesela tokyo ghoul 5. bölüm çevirisinde hikigaya-kun çok fazla yapmış. Bu fazla kamıştı, ilk çevirdiklerinde bu kadar fazla değildi. Kendisinin de sözlükte olduğunu biliyorum burdan bi seslenmiş oliyim :D
  12. denizakkas13

Merhaba

yaşın ufakmış ama bende arada keşke animeye o yaşlarda başlasaydım diye düşünüyorum, 5 sene erken başlamak bana neler kazandırırdı... şu an izlemediğim için çok eksiklik duyduğum animeler var. ben çok az romantik komedi izlerim bilmiyorum ilgimi çekmiyor, herkesin kendi zevki.
  13. denizakkas13

2014 Sonbahar Dönemi Animeleri

chaika ve log horizon 2. sezonlarının çıkması iyi olmuş sevindim
  14. denizakkas13

Ahem. Selamlar.

keşke özet geçseymişsin son 1 ayda okuduğum toplam yazıdan (altyazı dahil deil) fazla yazı okumuş olabilirim :D nese eskiymişsin hoşgeldin demek olmaz ben de tünaydın in hoşgeldin versiyonu varmıydı diye düşündüm, yok galiba. (çok boş yaptım çunku çok yazı okumak uyuşturucu etkisi yaptı sanırım)
  15. denizakkas13

Best Girl Yarışması - 2. Eşleşmeler

o zaman ore no imouto'dan kuroneko istiyorum.
  16. denizakkas13

En sevdiğiniz anime müzikleri

k-on! opening 1 ve ending2 en sevdiğim muzikli opening ve endingler. darker than blackin de openingi güzel
  17. denizakkas13

Best Girl Yarışması - 2. Eşleşmeler

finale kadar tsumugi ve makonun yanındayım hadi bakalım. edit : kokoro konnecten niye kimseyi koymadın, sen inabacısın galiba bende ioriyi desteklerdim :D
  18. kill la kill tsumugu guzel :D
  19. denizakkas13

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

4. bölüm çıktı da ah bide türkanimeye düşse !!
  20. ya ortalamyı almak zor bi günde 18 bölüm izlediğim de oluyo hiç izleyemediğim günler de ama minimum izleyebildiğim her gün 4-6 bölüm falan izlerim.
  21. denizakkas13

En Çok Sevdiğiniz Anime veya Animeler?

bunlar beni etkiledi bile sayılmaz ama sanırım kılıma dokunmasıyla miari nikki, guilty crown, school days, elfen lied az olmak üzere başta angel beats gelir. kyosukenin finaldeki tercihi ile beni deli eden anime ise oreimo.
  22. denizakkas13

Bazı Anime Karakterlerinin Burçları :)

öyle girip baktım ama burçlar hakkında en ufak bile bir bilgim olmadığı için bunun ne ifade etmesi gerektiğini anlamadım. :D
  23. denizakkas13

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

liste spoiler da hangisi olucağı pek farketmez :D (rize hariç tabi onda bazı kanlı problemler çıkabilir :D )
  24. denizakkas13

En Çok Sevdiğiniz Film

çok klasik olucak ssanırım ama esaretin bedeli defalarca izlemem ile beraber en sevdiğim film.
  25. denizakkas13

En Çok Sevdiğiniz Kitap?

hayatımda toplarsam 200 sayfayı geçik max 3 kitap falan okumuşumdur. bu 3 ünden 1 tane seçmek gerekirse kusursuz cinayet yoktur, sevil atasoy olabilir.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.