Jump to content

lntegral

Üyeler
  • İçerik sayısı

1952
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

23

lntegral kullanıcısının paylaşımları

1. Eski günlerdeki gibi gece buradasın Ben vakit öldüremiyorum oyun oynadım sıkıldım.Bişeyler yazmak istedim ilham gelmedi.Yemek yapmak istedim malzeme eksik üşendim almaya.Sonra dedim forumda belki zaman ölebilir
  2. Geceler de başka güzel yahu.İyi geceler nabıyonuz
  3. lntegral

İsminizin Japonca karşılığı :)

Tabi ki değil eğlence amaçlı bu konu
  4. Aynen mekanı gençlere mi bıraksak
  5. Ölmüş buralar vay beee
  6. Size günün anlam ve önemine binaen bir şarkı bırakıp uzaklaşıyorum Daha sonra etraflıca konuşuruz
  7. Ulusal vefa günümüz.Tekrar ve tekrar saygıyla ve özlemle anıyoruz.
  8. Kökünden kes belki daha gür çıkar @Gorjek
  9. Kolundan ameliyat olduysan çürüğe çıktın demektir.Seni askere almayıp kız vermezler iş ararken de cv ne bakmadan postalarlar
  10. Gider valla elin.Hatta şu an alçıya alıyorlardır zaten yazalı 7 saat olmuş
  11. Kullanırsın dedi ama faydalarından bahsetmedi.Bi süre sonra da piyano ve gitara geçiş yaptım dönüşümlü olarak ufak ufak öğreniyorum.Yan flütü illa ki öğrenicem hayatımın bi bölümünde ama ne zaman bakalım
  12. İnsanın hafızası iyi olmayınca hafızasına güvenmemesi gerektiğini de unutuyor :bad-atmosphere-onion-head-emoticon: Hayatımın özetinde ciddi yer edinecek bu durum :pheew-crazy-rabbit-emoticon:

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. mustafalrsm
    3. lntegral

lntegral

İnsanları unutuyorum.Ciddi sorun.Alakasız birini okuldan tanıdığımı sandım okul sohbeti yaptım adamla.En son bana gülümsedi kafamı okşadı gitti

4. Pseudohomophylus
  13. İyi geceler güzel insanlar.Geceniz kalbiniz kadar güzel olur umarım
  14. İnsanlar 2-3 yaş için abi abla diyen kişilere gıcık olur doktor niyetin kötü olmasa bile aklında olsun :D Özellikle kendini genç hissediyorsa Yaşlı değilsin onu takma kafaya
  15. Doktor genç göstermeye çalışıyo
  16. Sen o sınavı kazırsın doktor ama bizi kaybettin mi bi tane daha yok
  17. Ya sen TUS a gereğinden fazla çalışıyondur zaten.
  18. Daha çok gel
  19. Kalemim iyidir.O para için yaptığım iş.Zevk alarak yaptığım şey diyalog ve hikaye yazmak.Oraya yönelirim garantili
  20. Biliyorum doktor eksik olma Takıl tabi ya derse gömülme.Geldiğimde seni görünce aha diyorum sohbet edebiliriz.Az var senden
  21. İran edebiyatı iyidir aynen
  22. Nerden vardın bu yargıya merak ettim
  23. İyi değilim doktor dertliyim.Ama sorma neden.Biliyon zaten Sen nasılsın
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.