Jump to content

Yumchi

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Yumchi got a reaction from Witch in En sevdiğiniz Müzik türü, Grup ve şarkıcı hangileridir?   
    Sevdiğim bir tür yok güzel olanları dinlerim genelde hele bazen klasik dinlediğim de olur.Ama genelde dinlediğim kişiler:

2NE1 (bütün gün şarkılarını dinleyebilirim... ayrıca BJ'yim  :cheer3-onion-head-emoticon: )
    İmagine Dragons

Coldplay

One Republic

Lana Del Rey

Mika

BIGBANG

gibi grupları ve sanatçıları dinliyorum.Ayrıca beğendim animede çalan müzikleri de indirdiğim oluyor.
  2. Beğen
    Yumchi reacted to Abdulkadir in Photo Shop Cs6 Dersleri   
    Evet arkadaşlar aranızda Photo Shop öğrenmek isteyen varsa buyrun.

Programı indirmek için tıklayınız...

Dersleri izleyebilmek için üstüne tıklamanız yeterlidir. Direk youtube'a yönlendirecektir. Bi Beğeniyi esirgemeyin emeğe saygı.

Ders 1

Ders 2

Ders 3 

Ders 4 

Ders 5 

Ders 6 

Ders 7 

Ders 8  

Ders 9  

Ders 10 

Ders 11

Ders 12

Ders 13

Ders 14

Ders 15

Ders 16

Ders 17

Ders 18

Ders 19

Derslerimiz sona ermiştir :D Bi beğeniyi hakettim sanırım :D

Derslerimiz sona ermiştir iyi dersler. Günde 2 ders görseniz Photo Shopu sökersiniz.
  3. Beğen
    Yumchi got a reaction from ecem_yuki in Merhaba forum halkı!! +.+   
    Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor....  Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh  :embarrassed3-onion-head-emotico

Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım !  :cheer3-onion-head-emoticon:

4. Beğen
    Yumchi got a reaction from The Benefit in Merhaba forum halkı!! +.+   
    Merhaba ben Damla :ahaaah-onion-head-emoticon:  Anime izlemeye geçen yıl başladım yani bu konuda çok yeniyimdir *-* Aslında bu yıl başladım desem daha doğru olur geçen yıl tanıştım animeyle ama bu yıl daha fazla izlemeye başladım.En en en sevdiğim bir anime yok yeni olduğum için çok fazla anime bitirmedim izlediğim animelerden de sevip sevmediğim sürekli değişiyor....  Tür olarak dram,romantik,komedi,gizem ve bazen macera tercih ederim.Önerileriniz varsa söylemekten çekinmeyin eheh  :embarrassed3-onion-head-emotico

Umarım forum bağımlılık yapmaz XD İyi anlaşalım !  :cheer3-onion-head-emoticon:

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.