Jump to content

SUNA

Üyeler
  • İçerik sayısı

518
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

SUNA kullanıcısının paylaşımları

1. SUNA

( 12 / 12 ) Hamatora The Animation

Kendim bir dahi olamadığım için öyle olan insanlara her zaman hayran olmuşumdur...'Leb demeden leblebiyi 'anlamak...Gerçi o tür insana da nasıl davranılacağına da karar vermek...Bu animedeki karakterler genelde hep doğa-üstü güçleri olan ,sadece Nice biraz farklı..O da zeka...Zaten bu da onun üzerine olan bir konu..İzlemesi bir zevkti benim için...Tabi sizin gibi harika çeviren birileri olunca...Sayenizde keyifli dakikalar geçirdim..Çok teşekkür ederim emek verip bizlerle paylaştığınız için,WhovianWho., Can Özyurt.. :P
  2. SUNA

( 12 / 12 ) Kamigami no Asobi

Oy oy en çok dikkatimi çeken animelerden biri...Konu ve karakterlere bayıldım..Çeviriyi yapacak Ays_Drl, şimdiden kolay gelsin..Eren paylaşım için sana da teşekkürler ablam..
  3. SUNA

Bleach FC

Teşekkürler canlarım... :P Bizim başkanda pek karizma ya.. :P .E kimin başkanı... -_-
  4. SUNA

Bleach FC

Başkanım nick'inde süper aynı kullanan gibi.. :P .Bu arada yine benim kızlarım (Zeynebim ve Jansetim)Harika paylaşımlar yapmışsınız... :P O güzel yüreklerinize sağlık...Harika bir FC oldu sayenizde(üzgünüm hiç bir şey yapamıyorum -_- )
  5. SUNA

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Can şimdiden kolay gelsin ablam ... :P (Birde karizmatik erkeklerin savaştığı bir serinin çevirisini de yapmanı bekliyorum.)..
  6. SUNA

( 13 / 13 ) Blade and Soul

Anladığım kadarı ile yine kadın savaşçıların mücadelesi. -_- ..Öf ne işi var kadınların böyle şeylerde ya...Şöyle karizmatik erkekler olacaktı..Bilgilendirme ve paylaşım için Hokage_Minato Zeynep (:,,ikinize de teşekkürler.. :P
  7. SUNA

Bolaykim o.O Fan Sub

56 adet anime...Oy oy sanki biraz fazla yorulacaksınız gibi...Ben inanıyorum size başarırsınız..(anime konuşması gibi oldu sanki :P )Sadece lütfen sağlığınıza dikkat edin...Şimdi den kolay gelsin canlar..Takipdeyim çalışmalarınızı... :P
  8. SUNA

( 12 / 12 ) Noragami

Üzülme ablam senin çalışmalarını da izlerim..O fansub da da harika çocuklar var...Ben hepinizi çok seviyorum ve böyle güzel işler yaptığınız için de teşekkür ediyorum hepinize...İyi ki varsınız...Kendine iyi bak kuzum..
  9. SUNA

( 12 / 12 ) Noragami

Yuri animesi o yüzden pek izleyeceğine ihtimal vermedim ama ne kadar çok Yuri içerir bilmiyorum asıl olayı shounen olduğu için aldım bende. :D Aynen çok doğru . -_- ..Benim ilgi alanıma girmiyor o ve diğerleri... <_< ;)
  10. SUNA

( 12 / 12 ) Noragami

Çok teşekkürler abla :D bu sezon 2 anime de varım. 1 tanesini izlemezsin kanımca :D Çok merak ettim şimdi.. -_-
  11. SUNA

( 12 / 12 ) Noragami

Oy oy o kadar çok kami-sama var ki,işte onlardan biri.. :P .Azıcık romantizm olan çok keyifle izlediğim bir seri...Bu keyfi yaşattığın için çok teşekkürler... Ghettosan...Yeni çalışmalarında görüşmek dileğiyle..Yeniden emeklerine sağlık.. :P
  12. SUNA

Bleach FC

Sizde iyi ki varsınız canlarım benim...Şimdi yine baktım da yine harika paylaşımlar olmuş...Baktıkça da diyorum ki adamların ne kadar geniş bir hayal dünyası var...O kadar ilgi çekici karakterler ortaya çıkarıyorlar ki hayran olmamak elde değil...İzlerken de beni en çok etkileyen oydu...Kurosakinin şekil değişmesi ve hollowlar...Göğsü delik olması falan filan...Bir de diğer karakterler...Hala unutamadığım bir anime ve çok beğenerek izlemiştim...Normal kıyafetlerle de çok coollar..Yine uğrarım canlar..
  13. SUNA

Bleach FC

Harika paylaşımlar yapıyorsunuz...Bayıldım hepsine. :P ..Anlamıyorum bu tür işlerden yoksa boş gelmezdim. :( ..Hepsini takip ediyorum,süpersiniz...Bedri ablam çok güzel bir FC olmuş....Zeynebim ,jansetim ,tabi başkanımıza da bu harika çalışmalarından dolayı teşekkürler,o güzel yüreklerinize sağlık.. :P
  14. SUNA

Nisan 2014 Animeleri Tanıtımı

Bayağı ilginç olanlar varda en çok dikkatimi çeken,Kamigami no Asobi ~Ludere deorum~,oldu.. -_- .Bu arada eski tanıdıkları da tekrar görmek güzel olacak...Paylaşım için teşekkürler.. :P
  15. SUNA

( 13 / 13 ) Mahou Shoujo Lyrical Nanoha A's

Böyle bir etkinlik...Bu siteye de böylesi yakışır.. :P .Her kesi tebrik eder,başarılar dilerim.. :P ..Kolay gelsin canlar...İyi ki varsınız ve bizlerle birliktesiniz..
  16. SUNA

( 25 / 25 ) Tactics

İlk başlarken beni bu kadar saracağını sanmıyordum serinin.. ;) .Konu ilerledikçe hem olayın gizemi hemde olan olaylar.. :) ..Anime kendini izlettiriyor ve acaba neler olacak dedirtiyor...Bu güzel paylaşım için emeği geçen TAÇE. ve ondan önce,çevirisini yapanlaraçok teşekkürler...İyi ki varsınız.. :P
  17. SUNA

Kingdom Animesi'nin 2. Serisi 1 Mart'ta Sona Eriyor

Her ne kadar savaştan ve şiddetten nefret etsem de bu animeyi zevkle seyrediyorum. :P ..Silah icat olmadan önce olan bu savaşlar da o kadar yıkım getiren olaylar olmuyor en azından.. ^_^ .(Şimdikileri göz önüne alırsak..)Kahramanımız her ne kadar gözü yüksekte biri olsa dahi aslın da özün de çok saf bir karakter....O yüzden de pek sempatik geliyor hareketleri...Artık bitecekse sanırım güzel bir sona da bağlarlar...Bilgilendirme için arigatou ARE-YOU-SURE...
  18. GTO'nun kore versiyonu...Güzel bir dizi..Paylaşım için kumao.. :P
  19. SUNA

( 07 / 26 ) Sengoku Collection

Bu nasıl patlamadır böyle. :P ..Anime kaynıyor sanki. :P ..Hangisini izleyeceğimi şaşırıyorum artık.. :mellow: .Böyle harika çeviri yapan gençler artıkça bizler izlemeye yetişemiyoruz bu arada....Hepiniz harikasınız canlar...O güzel yüreklerinize sağlık...Kolay gelsin çalışmalarınız.. :P
  20. SUNA

Hal

Kaç yıllık evliyim yeri geliyor eşim anlamıyor.. :( .Bu da robot hani... ;) Yine bana göre insanlardan daha bir insanmış hani.. :P .Güzel bir konu her zamanki gibi..Birazda ders alması gerkir bu tür olanların -_- Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler.. :)
  21. SUNA

RedCat FanSub

,Bizde güzel çalışmalarını bekliyoruz...Şimdiden kolay gelsin... :P
  22. Oy oy müthiş bir anime ..Afiş de konuda süper... :P .''Öyle ki bu gizli görev Tokyo’nun geleceğini yakından ilgilendirmektedir.' :( 'İşin içinde animelerin gelmeme ihtimali olabilir ben ne yaparım animesiz sonra.. :( ..Şimdiden sabırsızlıkla bekliyorum bu animeyi...Eren bu güzel paylaşımın için teşekkürler... :P
  23. SUNA

Hitsugi no Chaika Animeye Uyarlanıyor

İlginç bir seri olacağına hiç şüphem yok nedense. ;) ..Zaten öyle oldukları için izlemesi zevkli oluyor animeleri.. :P .Aynen bunun gibi ,Trabant adında sırtında gizemli bir tabut taşıyan 14 yaşlarında bir kızla tanışır....Neden ve niçinlerini gelsin de görelim bakalım...Bu güzel paylaşım için teşekkürler Övünç.. :P
  24. SUNA

Giovanni no Shima’nın Trailerı Yayınlandı

Savaştan her zaman nefret etmişimdir...Nedir amaç ki bu kadar insan hayatı yok ediliyor...Bu animede tarihi gerçekler içeren, bir animasyon film imiş...Anladığım kadarı ile bir hayli üzücü sahnelerin geçtiği ama bunu yanında da sevgi işleniyor....Gelsin bakalım,izleyince yorum yaparım artık....Bu güzel paylaşım için mert24214,teşekkürler... :)
  25. SUNA

Garo

İlk defa yetişkinlere özgü diye başlayan bir cümle gördüm ;) ...İlginç bir konusu varmış... Garo külliyatının ilk kısmı, insan toplumuna gizlice sızmış olan yaratıklara karşı savaşta olan Makai Şövalyeleri'nden Kouga Saejima'nın iblis kanı taşıyan Kaoru isimli bir kızı kurtarma çabalarını konu alıyordu. Diğer bazı Tokusatsu serilerine misafir oyuncular yada hatırlanabilir referanslar üzerinden de göndermeler yapan yapım, çıplaklık, cinsel öğeler ve yüksek şiddet düzeyi nedeniyle akşam kuşağında yayınlanmaktadır. Bilgilendirme ve paylaşım için teşekkürler... :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.