Jump to content

SUNA

Üyeler
  • İçerik sayısı

518
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İletiler bölümüne SUNA kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Evet arkadaşlar birde ben böyle bi konuyu açmak istedim :) Ben Mert yaşım 20 ingilizce psikoloji okumaktayım...

Bu arada çevirilmesini istediğiniz güzel animeler varsa pm atabilirsiniz :) bunun yanı sıra tanışmak isteyenlerde pm atabilir :) İyi forumlar...

.Hoş geldin.....Öncelikle seni çok tebrik ederim...Psikolojiyi birde ingilizce okumak....Gerçi şimdi ki çocuklar bir harika (bizim zamana göre) Çalışmaların kolay gelsin,her şey gönlünce olsun.. :)
  2. Bu nasıl bir katildir...İlk bölümünden anladığım kadarı ile biraz fazla titiz...Hem adamı öldür hemde evi çok pis imiş diye pırıl pırıl olana kadar temizle.. :P .İnanılmaz bir karakter...Her şey çok güzelde sadece biraz fazla kısa bir seri...Onun ötesinde ciddiyeti komedi ile bağlamaları süper olmuş...Bu güzel paylaşımdan dolayı Türk anime tv ve Resmi ekleyen Hokage_Minato,teşekkürler...Harikasınız tek kelime ile.. :)

3. Nedense böyle konulu animeler çok enteresan oluyor.. :rolleyes: .İşlenen konuya göre özellikle cehennem kralı çok dikkat çekici.. :rolleyes: .Öyle bir konuyu işliyorlar ki onlar bile çok sevimli geliyor nedense...Ayrıca kadro da süper....Hoşuma gitti bakalım gelsin hele..Bilgilendirme ve paylaşım için de arigatou Skadi... :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.