Jump to content

Papucumun Hayalleri

Üyeler
  • İçerik sayısı

525
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne Papucumun Hayalleri kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Merhaba Anime Sever :) Anime diyarına hoş geldin :)  Fairy Taile var olan tutkun her şekilde belli oluyor :) Radyoda Fairy Tail Günlükleri adlı programlarımızı dinlemeni  tavsiye ederim :) Anime Önerisi olarak Rainbow İzlemeni kesinlikle kesinlikle kesinlikle :) 

Yine Ferhat abi ve yine Rainbow .s aramıza hoş geldin Erva :) dersleri fazla takma aileler bir süre konuşuyor sonra olan olmuş deyip daha fazla baskı yapıyorlar ^^ 

2. . 2 baskan oluyomu ya ? O.o

bende onu soruyorum ya  ^_^ 

derejenerasyon, on 28 Apr 2014 - 6:19 PM, said:

Başkanla alakası yok bunun konuyu açmakla hata yaptığı varsayılıyor insanların...

Konuyla alakası yok :) son zamanlarda yeni üye olanlar direkt fc açıyor ve bir süre sonra unutulacağından endişe ettikleri için 100 ileti demişlerdir diye tahmin ediyorum  :) 

3. sanırım herkes merak edilmekten hoşlanıyor  :D ben de standart insan tiplemesiyim hatta daha beterim <_< ama sonuçta 2 kulak 1 burun hepimiz de var -_- dikkate değer olan 3 göz 4 kulak olması :P

ortak özelliğimiz çokmuş yemekte yiyebiliyon mu asdads bu arada tek ilginç olan şey senin imzan demeden edemeyeceğim :P

4. aslında görmediğim herkeşleri merak ediyorum  :ph34r: burdan tarif tarif nereye :D hani benim 3 gözüm 4 kulağım var deseniz neyse :P şöyle toplanıp üye albümüne teker teker foto atsanız gençler  :rolleyes: hem orası da canlanır  B) 

Gizemli olmayı seviyoğğğ  :lol: anime karakterlerinin bile 3 gözü 4 kulağı yok :P

5. bunu ne kabul etmeliyim  :confused-onion-head-emoticon:

iltifat olarak kabul etsen  :bled2-onion-head-emoticon: 

Talha gördü beni. :D Hayır öyle biri değilim. :D

Ağzımdan nefes alıyorum ben. :D

Ağzından mı nefes alıyosun  :bsod-onion-head-emoticon:  çok merak ettim neye benzediğini noktasenoktase

6. Tmm ben seni merak ediyorum resmini gösterecek misin? :D (Duymak istediğin buydu herhalde :D)

hiiç samimi değil :P

Aboo şimdi aklıma geliyor bak senin, misakinin birde lacky nin fotoğrafını hiç görmedim neye benziyorsunuz ki başkanım :D :D :P

Ortak özelliklerimiz çok mesela. mesela... mmm.. onlarında iki gözü var benimde onlarda yemek yiyor bende onlarda iki kulağıyla duyuyor bende asdasd ne benzediğimizi sen tahmin et :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.