Jump to content
  • Create New...

Despair_X

Kayıtlı Üye
  • Content Count

27
  • Last visited

About Despair_X

• Rank
    Level 1
  • Birthday 03/17/1997

Profil Bilgileri

1. Bu anime tek kelime ile muhteşemdir daha önce izlemiştim çok komik izlemeyenler hemen izlesin !
  2. Daha önce görmüştüm çok iyiydi :D
  3. Vayy resimlerimiz aynı :D Sende mi Danganronpacısın?
  4. Ecchi ler çok çok şaçma olduğundan izlemiyorum. SAO nun 1. Bölümünü izlemiştim ama sonradan başka animelere daldım belki birgün onuda izlerim :D
  5. Bende SAO demek istediğini thamin etmiştim sorun yok :D
  6. Herkese Selam ! Ben geçen sene falan kaydolmuştum ama sonradan siteye girmeyi bırakmıştım ama bu sefer kesin olarak geri döndüm ! : D Bu siteye ilk anime konuşup tartışacak birilerini bulmaya gelmiştim ( çünkü benim çevremde anime seven yok -_- ) Ecchi dışında her türlü anime,manga takip ederim (tabi konusu iyi ise ) En sevdiğim anime ve mangalar : Akame ga kill, Mirai Nikki , Tokyo Ghoul , Gintama,Psycho-Pass ve daha birsürü var Ve son olarak en sevdiğim seriler : Danganronpa ( kaç zamandır bu seriyi seven tek bir türk bile bulamıyorum -_- ) Persona Attack on Titan Bayağı uzun yazdım ama kusura bakmayın :D Birde Tumblr olan varsa yazsın takip edeyim :D
  7. Boyle bir oyun olamaz . Bu videoyu belkide birgünde 10-15 kere izlemişimdir :) Grafik,Müzik herşey muhteşem !
  8. Berserkde süper ama animesini hiç izlemedim sadece mangasını okudum
  9. Bende köpeğimin adını Sadaharu koyucam
  10. Bana göre Kill la Kill Dövüş sahneleri Karakterler Müzik Herşeyi ile müthiş bir anime

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.