Jump to content

TheLasTHermeS

Üyeler
  • İçerik sayısı

77
  • Son ziyareti

TheLasTHermeS kullanıcısının paylaşımları

1. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

Aslında bu sistem biraz mantıklı gelmeye başladı , bize 9 dan 10 a geçerken direk sayısalı seçtirmişler di :D(bu arada cidden lise çok kolay gelecek hatta ygs-lys bile daha kolay gelecek üniversiteye göre :) lisede 2 saatten fazla ders çalışmayan biri olan ben(ki 89 ortalamam vardi : :) )üniversiteyi kazanınca 8-10 saat çalışan birine dönüştüm(gerçi son gün kala çalışıyorum : :) ) , bir anda 250-300 sayfayı önünüze koyacaklar (bu 1 ders için ha geri kalan 11 dersi söylemiyorum birde :D neyse.. ) bunlardan sorumlusun diye o zaman ah vah diyeceksin...)
  2. TheLasTHermeS

meraba türkanime severler

bende pek anlamam öyle işlerden anlayan bulmak lazım :D
  3. TheLasTHermeS

meraba türkanime severler

Hoş geldin :) bu arada 25 yasindan(20 yasina yeni giricem temmuzda her neyse :d) küçükleride aliyorsaniz bende katilabilirmiyim o fan clube(kurulursa tabi) ? Yani 40 yasina kadar izlerim gibi geliyor (daha 2 haftadir başladim gerçi ama bağımlısı oldum :) )
  4. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

Nasil peki memlunmusunuz bundan çok garip geldide bana :)
  5. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

11 e kadar bölümsüz mü okuyorsunuz 12 demi görüyorsunuz o bölümleri ? iyice değişmiş..
  6. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

yem ve yem hijyeni kısacası hayvanların gıda mühendisliği :) Dersteyken yazıyordum da ondan :D
  7. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

Yok ben Veterinerlik okuyorumda , arkadaşlardan biliyorum o dersleri :D(simdi yem dersindeyim :D)
  8. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

Gıda mühendisliği okuyorsun degilmi :D
  9. TheLasTHermeS

Minna Konnichiwa :)

Hoş geldin sefa geldin :)
  10. TheLasTHermeS

Yeni birisiii

Hoş geldin sefa geldin :) Biyokimya varken sizin kimyalar da ne oluyormuş :) vizelerde haftaya başlıyor pöf :D (Histoloji , embriyoloji , fizyoloji , mikrobiyoloji , immünoloji de var :( aklıma geldi bak şimdi ^^)
  11. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

hoş bulduk aynen ya bitirmeyince olmuyor haksızmıyım :)
  12. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Watashi ga Motenai no wa Dou Kangaetemo Omaera ga Warui! diyorsun sanırım bitti şimdi :D (bugün başladım acayip güzel :) )
  13. TheLasTHermeS

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Sen ilkini yapmayı başarırsan gerisinin geleceğinden eminim :D
  14. TheLasTHermeS

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Çizimi iyi olan bir arkadaş bulup ortaklaşa bu hikayeleri resimli hale çevirirseniz çok ünlü olursunuz dostum şimdiden diyeyim...(Belki kendi animeni bile yapabilirsin bu yaratıcılıkla , tabi uygun bir ekip oluşturman şart.Böyle bir şey gerçekten olursa ilk ben bitiririm animeyi :) )
  15. TheLasTHermeS

Gerçek Anime Kızı

Çirkin kadın yoktur makyajsız kadın vardır B)
  16. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Aynen aynı kafayız galiba :) (İmzandan anladım yani ^^ ) ama ben başladım mı illa bitecek moduna giriyorum , Hoş bulduk bu arada :)
  17. TheLasTHermeS

Herkeze Merhaba

Sen ne iyi bir insansın Great Teacher Onizuka'ya sabah 6 da başladım şimdi bitirdim çok teşekkürler :)(yeri geldi güldüm yeri geldi ağladım keşke 2.ci sezonu felan olaydı ) Şimdi Baka to Test to Shoukanjuu başlıyorum bakalım buda güzeldir inşallah... (Bu sanırsam 2 sezon birde Ni si var sanırsam :) )
  18. TheLasTHermeS

( 13 / 13 ) Black Bullet

Güzele benziyor çevirmen arkadaşlara kolay gelsin :)
  19. Cold Dewil'ki güzeldi :D tebrikler kazanan arkadaşlara :)
  20. TheLasTHermeS

Heey! Ben geldim! :D

Hey sen hoş geldin :)
  21. TheLasTHermeS

İtiraf Köşesi

Fenasın dostum :cool-onion-head-emoticon:
  22. TheLasTHermeS

Hi Minnasan

hoş geldin iyi vakit geçirmen dileğiyle :)
  23. TheLasTHermeS

( 12 / 12 ) Mekakucity Actors

Güzele benziyor(beklemekteyim)çevirecek arkadaşlara kolay gelsin :D
  24. TheLasTHermeS

En Son Bitirdiğiniz Anime?

psycho-pass bitti bakalim eve gidince yeni seriye baslarim ^^
  25. TheLasTHermeS

( 13 / 12+ ) 009-1

Devamını bekliyorum ceviren arkadasa çok tesekkürler :)
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.