Jump to content

Yusaince00

Üyeler
  • İçerik sayısı

116
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Yusaince00 kullanıcısının eklediği dosyalar

1. parmak şıklatıp bayıltcağını hatırlıyordumda o kadar mesafeye nasıl geldi  yuh diyip bi hava almaya çıkıyorum ben 

3 kere izledim hala etkisindeyim bide artistler yürüyerek yaklaştılar birbirlerine

Edit: crimson prince bir önceki bölüm yıldırım teknıgı kullanıyordu bu bolum tatsuyaya karşı neden kullanmadı bıde patlama teknıgı yerıne ışınla büyü  tekniği kullandı anlamadım. onları kullandırtmamışlar biraz hatalı olmuş hearlde 

Edit: o kadar işsizimki crimson prince nın hata yaptıgı sırada belkı anımeyı yaparken yanlış bişey yapmışlardır dıye kurşunları saydım 14 ünü vurabılıp 2 sı kalmış doğru yapmışlar tüh be bende yanlış bişey yapmışlar diye arıyordum :D

TATSUYA'nın yaptığı o hareketleri şuan yapma çabama hayranım adam sanki matrixe bağladı

2. şiimdi alta japoncasıvar ingilizcesinin çevirmemişler alttakı bolumlerden 2. yi açarsan ortalara doğru

bir parti var orada görürsün yanında bir kucuk erkek cocukda var tatsuyaya hayranlıkla bakan

atıyorum mangayı

http://www.dm5.com/manhua-mfkgxdldszyp/

Edit: ingilizce 1. bölümü buldum

http://www.mangahere.co/manga/mahouka_koukou_no_rettousei_tsuioku_hen/

3. beğenin la o kadar paylaştım altada hakkımı helal etmem yazdım gormemışsınız heralde barış :D

edit: kuroba ayako vol 8 dew cıkıyor

şimdilik fazla bilgi veremesemde yotsuba ailesinin altında çalışan kuroba mitsugunun 2 çocugundan birisi  ve büyük olan bu kızkucuk olansa kuroba fumiya  kuroba ailesi yotsubanın altında çalıştıgından babaları gıbı bunlarda onun altında çalışıyor ekstra olarak bu kuroba ailesinin mitsugu su shiba mayadan büyük derecede korkar küçüklük zamanındakı miyuki ve tatsuya var şimdi ilk olarak o sırada çıkdı flashback arcında sonra vol 11 de yenıden cıkdıydı heralde cıkdıgı mangayı atarım buraya yakın bır zamanda

4. elimde birkaç tane resim var yarın atmayı düşünüyorum uyanınca(oruç oldugundam 12 buçuk gıbı uyanıyorum uyanınca direk atarım buyuk ıhtımalle)

resimlerin cogu güzelde birkaçı ecchi onları napıcam bılmıyorum atayımmı atmayımmı solersınız :D neyse şmdilik başka resim arıcam yarın öğleni bekleyin :)

Edit: resimlerin çoğunu gormemişsinizdir resimleri atınca beğeniyi eksik etmeyin :D

5. heralde seriyi çok hızlı ılerletıyorlar çünkü tatsuya ve miyuki hakkında bişeyler anlatmak istiyor olabılırler ama vol 7 de anıme bıtecek gıbı gozukuyor. 2. sezon haberi daha verılmez 2015 gelsın bakarız. benım tke ıstedıgım vol 5 ı gecmesınlerde gerısını ıstedıklerı gıbı yapsınlar

Edit: hep konu falan paylaşıozda arada artık resimde paylaşalım spoiler içinde ne dersınız ?

6. artık o kadar piskopata bağlamıımkı serinin cumartesi tam saat 21.00 da geldiğini biliyorum.

EDİT:

Hep novel konuşmayalım azıcıkda  AMV (Anime Music Video) izleyin 

şarkı kötü olabilir başka son bölümden uyarlanmış amv bulamadım ama şarkı adını isterseniz

Let the Bodies Hit the Floor

7. ilk 10 a girebilecek kapasitesi var ama yurdumun güzel insanı ingilizce okumaya üşenipde anımesını ızledıgı ve novelını okumadıgı ıcın değeri pek bilinmiyor serilerin 

erkekler: oppai derdinde animelerde

kızlar: yakışıklı olsun okul hayatı olsun yeter

derdindeler 

olayı 10 üzxerinden 10 şekilde özetledim.

kısacası bu seride ıkısıde cok az gosterıldıgı ıcın izleyen pek yok yazık edıyor yurdumun insanı bu serılere

8. sen çevir ben iki saniyede previewleri bulup atarım merak etme nedense hep previewleri gostermıyorlar neyse ben atarım merak etmeyın :D

Edit: üşengeç olma dicemde üşengeç olmak her türlü senin içinde normal o kadar yazıyı çevircen bide yazıcan off uğraşsan ne kadar sürede biter bilmem sanada üşengeçliğin hakkında hak veriyorum yurdumun insanı uzun iş görünce topuklar

9. o deilde tatsuya için havalı görünen bolumlerı her gun 3 defa ızlıyorum piskopata bağlamışım ya aradada buraya bakıyorum acaba çevrilmişmidir diye merakdan aradada wikiye bakıyorum iyice bağımlısı oldum napcam ben :(

http://www.youtube.com/watch?v=gkTxlvKuYPs

o kadar sizin için buluyorum bunları izleyip teşekkür edin  :D

Edit : beğeniyi eksik etmeyin ( preview dede hiç savaşdan sahne göstermemişler heyecanlanmamız için ya sabırsız bıraktılar beni  :(  )

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.