Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Nayru kullanıcısının paylaşımları

1. Nayru

Merhaba Gençler :D

Hoşça vakit geçirmen dileğiyle
  2. Bu Kalafina grubunu son zamanlarda bayağı tutmaya başladım en son Fate UBW openinglerini de yaptılar ve gerçekten başarılılar bana göre...
  3. Bence öyle herkes izlememeli (yaş faktörü de var) ki zaten herkese hitap etmiyor Genel olarak olarak Black Lagoon ve Jormungard animelerine benzetilmiş sanki... tamamen katılmamakla beraber benzeri bir atmosferi sahip olduğunu söyleyebilirim
  4. http://z0r.de/6994 Tarantinoğğ yapma bunu :D
    1. Rosiecy

Rosiecy

ahahahah :D

5. Saber: Fate Zero son sahne...hiç beklemiyordum ağlayacağını belkide o yüzden çok etkiledi Hakaseğğğ : Böyle dadlu bir karakter ağlatılır mı ya ? Moe hakase best... ^_^
  6. Nayru

Counter Strike : Global Offensive

abi çok gerçekci değil mi hem nişan alma simgesi yok hem 2 mermiye hemen ölüyorsun sonra gece modları falan efsane yani insurgecy tek geçerim steam nickini ver de ekleyim bari yanlız kalma :D
  7. Nayru

Herkese Merhaba

Hoşça vakit geçirirsin umarım
  8. Nayru

Counter Strike : Global Offensive

biz counterstrike- global offensive bilmeyiz ağam sen bize ver insurgencyi... ^_^
  9. Çellonun bu kadar op bir alet olduğunu bilmiyordum :

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Amygirl
    3. Nayru

Nayru

ou bu parça gerçekten çok hoşmuş... ve kemanın sesini alabiliyorum :D

4. Amygirl

Amygirl

Lacey Flyleaf in solisti idi onlardan ayrıldı sonra.. ama şarkıyı güzel yapan gene Apochaliptica :D Böyle işlerinin ehli müzik adamlarına çok saygı duyuyorum

10. Nayru

Tanışma

İlginç bir bir tanıtım olmuş sanki Hoşgeldin
  11. Daha birkaç bölüm izledim ama cidden böyle farklı bir atmosfere girdim Şaheser midir onu bittiğinde karar veririm ancak boş bir anime olmadığı kesin
  12. Fate Stay Night: Şimdi UBW'nin başlarında Rin Archer'a hangi kahraman ruha sahip olduğunu soruyordu ancak Archer tam olarak o konuda hafızasının yeteri kadar net olmadığını belirtmişti, şimdi malumunuz Archer'ın kimin kahraman ruhu olduğu belli (zaten eski moviesini izleyenler biliyordu) orada ipucuyu yakaladım ki devamında Shiro'nun kılıç tasarlamasıyla artık tüm foya ortaya çıkmış oldu zaten Mirai Nikki: İlk bölümün başında böyle dehşet bir sahne vardı karanlığın içinde pörtlek gözlü biri (hmm kim ki acaba : : :lol: bizim Yuno'ya baltayı geçiriyordu sonrasında ''Kurtar beni Amano-kun'' diyordu kanlar içinde, işte burada ipucuyu kaptım bilindiği gibi anime içinde Yuno sürekli 'Yukki' diyordu ben başındaki bu Amano-kun'dan şüphelenmiştim ve düşündüğüm gibi de oldu sonunu oraya bağladılar Clanned/After Story: ilk sezonun sonunda hatırlarsanız Nagisa bayağı bir meşakkatin ardından tek kişilik tiyatral bir oyun sergiliyordu adı da 'Nazo no Shoujo Genso Sekai' gibi bir şeydi heralde(tmm biraz salladım kabul ^ ^ ^_^ işte bu koca dünyada yanlız kalan kız ile robot vardı ya o muhabbet...after storynın da birkaç bölümünde ortaya çıkıyorlardı ve anlaşılması güç soyutlukta sözler vardı ancak dikkat edilirse onlar büyük oranda gizemli kızın Ushio'yu robotun ise Tomoya'yı temsil ettiğini gösteriyordu hepsini izledikten sonra tekrar bakarsanız o sahnelere farkedersiniz yukarı doğru ışık hüzmeleri süzülürken robotun şu şözlerine dikkat : 'bu ışıklar başka biryerde, başka bir dünyada var olan bir şeyi yaratıyor olabilir mi?' bence sonuyla bağlantılı önemli bir ipucu ''ya sonu biraz saçmaydı sanki'' diyen arkadaşlar...get rekt ^_^
  13. Nayru

Anime izleyemediğiniz...???

Sınav döneminin sonlarına doğru yaklaşık 3-4 ay izlemedim galiba, yeni yeni tekrar başlıyorum Aslında belirli bir dönem izlemeyip ara vermek bazı açılardan faydalı sonuçlar veriyor, uzun dönem araklıksız izleme yapma sanki bazı duyguları köreltiyor ya da gerçeklik algımızı zedeliyor...
  14. oo ellerine sağlık Sema hanım kızım o kadar yoğunluğun arasında bir de çeviri...
  15. ygs_hardcore_kitlengeç_720p hd izle :D ayıp bea o ne biçim türkçeydi öyle insaf diliyorum sana ösym

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. asci

asci

cevap ağ tabakaydı sanırım.kör nokta iletim yeri olduğundan reseptörü yoktu hatta isim de oradan geliyordu diye hatırlıyorum

3. Nayru

Nayru

@.:asci:. öyleymiş maalesef... :D biyoloji gg

4. asci

asci

kısmet yaa(sıkışınca hep deriz zaten:) )

16. Teşekkür ederim çok düşüncelisiniz... ^_^ ^_^
  17. Cerencim teşekkür ederim tekrardan :D Hülya arkadaşımızın da dogum gününü tebrik ederim :) ilk defa benimle aynı gün olan birini gördüm :o
  18. Nayru

Animelerde İlişkisini En Sevdiğiniz İkililer?

Inga- Yuuki Shinjurou (UN-GO)
  19. Nayru

Merhaba

Hoşgeldin Açıkcası animelerdeki aşkı yaşamaya çalışıyorsan daha çok sevgiliden ayrılırsın benden söylemesi :lol: :lol:
  20. Nayru

Bleach

sanırsam aradığım cevap bu zaten Kon'un 12. takıma gittiğini biliyordum 307-308. bölümlerin sonunda şakayla karışık bişeyler vardı hatta devamı gelmeyecek falan diyordu, diğer 3'lü hakkında fikirsizdim işte senin de söylediklerinin hesaba katarsak hiç gösterilmediler galiba Fazla ciddiye aldığıma dair kanı oluşturduğum için özür dilerim, sizin iyi niyetli olduğunuzun bilincindeyim.
  21. Nayru

Bleach

öncelikle soru benim değil, işlevlerini de gayet iyi biliyorum sadece ortalıkta hiç gözükmüyorlar bi şey oldu mu diye soruyorum arkadaşımın da merak ettiği bu, zaten öğrense ne işine yarayacak diye de belittim maalesef soruyu azıcık yanlış anlamışsınız (ya da ben anlatamadım kusuruma bakmayın)
  22. Nayru

Bleach

Bleach tavsiye ettiğim arkadaşım bana bir soru sordu fakat bitireli uzun zaman olduğu için fikir yürütemedim biri cevap verirse çok memnun olurum (öyle aman aman bir soru değil zaten) : şimdi bu yapay ruhlar vardı ya (pelüş bebekler) onlara ne oluyor? Benim bildiğim kadarıyla uzun süre hiç gösterilmediler bikaç filler bölümünü atladığımı hayal meyal hatırlıyorum acaba o bölümlerinden birinde akıbetleri nihayete erdi mi yoksa halen varlar da gösterilmiyorlar mı? Yoksa gösterildiler de ben mi görmedim (umarım çok saçma bir soru olmamıştır) öğrense ne işine yarayacak o da ayrı bir mesele ama soru sorudur.
  23. Nayru

Merhaba türkanimetv

Hoşça vakit geçirmen dileğiyle... ^_^ ^_^
  24. before sunset :hell-yes-onion-head-emoticon: seri iyi gidiyor hadi bakalım son film kaldı
  25. Nayru

Neden oyun oynuyorsunuz?

sırf 'okuyan olacağını pek sanmıyorum' ibareli paragrafları okuma huyum olduğu için okudum, gerçekten neden sevdiğini gayet uzun uzadıya, karşındaki kişi sonuna kadar tatmin olana kadar ve bir o kadar da ikna edici şekilde vermişsin her ne kadar paragrafın yarısı geçmiş flasbackleri ile örülü fillerlardan oluşsa da :P :P senin gibi oyun severlerin olduğunu bilmek ne hoş ^_^ ^_^ biran için ''aslında oynama nedenim günün birinde forumda böylesine bir konu açılır da içimi dökerim uzun uzun yazarım millete de okumazsınız zaten deyip okuttururum'' diyeceksin diye bekledim ama...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.