Jump to content

Nayru

Üyeler
  • İçerik sayısı

569
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Nayru kullanıcısının paylaşımları

1. Nayru

Selam Minna!

Hoşgeldin, ben de sadece narutoya bağlı kalma flan filan gibisinden birşeyler yazacaktım ama herkes söylemiş zaten benim üstelememe gerek yok.
  2. LYS mat'dan sonra anladım ki matematik soruları 3'e ayrılıyor : Sorucuk, Soru, Borucuk...

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Nayru

Nayru

ya ama integral grafiği sorusunu bir çözmüşüm efsaneydi resmen tam 7.5 dk (annem sabah zemzem içirdi heralde ondan... :D)

ÖSYM'nin sınavda vazelin kullanımını neden serbest bıraktığını şimdi anladım.

3. Namida

Namida

:D önümüzdeki maçlara bakıcaz artık

4. Kaxell

Kaxell

Benim bi lys 2 kaldı. :Z Şimdi onunla uğraşıcam bir hafta yoksa matematik notunu adam edemem :P

3. Nayru

Yamada-kun to 7-nin no Majo Animesi

Vücut değişimi olayı çok ilgimi çekti -ahh bu Japon senaristler yok mu- kesinlikle kaçırmam bunu... :D
  4. Gelsin artık ya bekleye bekleye bir hal olduk... Bu arada arka planda çalan insanı iyiden iyiye gaza getiriyor. :D :lol:
  5. Bu içinde ''blossom'' vb. kelimelerin geçtiği nickler neden bu kadar popüler acaba heryerde görüyorum.

6. Nayru

Selamlar efenim

Ben sonun kadar okudum ayıp olmasın diye... Hoşgeldin
  7. Lise bitti sırada LYS var sonra hardcore yatışşş...

8. Nayru

30 saniyede Hyouka

harika ya izlerken kriz geçirdim :good-job-onion-head-emoticon:
  9. Nayru

Merhaba Ben Neko

İyi forumlar dilerim
  10. Nayru

Merhaba..

Hoşça vakit geçirmen dileğiyle...
  11. Nayru

TURKAN!ME E-Dergi Haziran 2014

Harika bir çalışma olmuş emeği geçen herkese minnettarım...Bu zamana kadar çıkmış tüm e-dergileri zip olarak nereden indirebilirim?
  12. Nayru

Merhaba ben yeniyim :d

Üye olmanızı tavsiye ederim tabii üye olmadan da gifleri kullanma imkanına sahipsiniz.
  13. Nayru

Merhaba ben yeniyim :d

Hoşgeldiniz hoşça vakit geçirirsiniz umarım... :hi-onion-head-emoticon: Tumblr veya photobucket gibi kaynaklardan giflere ulaşabilirsiniz.
  14. Eskiden İron Maiden tişörtlü uzun saçlı erkekleri sokak ortasında döven tipler vardı , hala yaşıyor mu o tür insanlar acaba ??

1. KomşununOğlu

KomşununOğlu

Sen ne diyorsun sendikalaştılar bile :P

2. Nayru

Nayru

yakında greve de çıkarlar :D

15. Nayru

Merhaba Animeci Arkadaslar

Hoşgeldin iyi vakit geçirmen dileğiyle...15 yaş bana da garip geldi nedense sanki hardcore ecchi falan konuşacan gibi bir algı oluşturuyor.Tabii saygı duyuyorum :D :D
  16. Nayru

Merhabaaaa

Hoşgeldin hoşça vakit geçirmen dileğiyle... Biz YGS 'yi atlatık LYS kaldı bir tek sen de sorunsuz atlatırsın inşallah
  17. Nayru

Hint filmleri izleyen var mı ?

Tüh be daha dün hard diski temizlerken bu filmi izlemeden sildim.Nasıl görmem bu başlığı offf... :desperate1-onion-head-emoticon:
  18. Nayru

En Çok Kullandığınız Siteler ?

tumblr youtube steam şeytan üçlüsü içine sıkışmış durumdayım
  19. dakara boku wa h ga dekinai -kim ne derse desin son bölüme gelene kadar çok zorlandım-
  20. Nayru

Bir kaç çizim (6. kez guncellendi) 13/12/'14

Bence çok sanatsal özellikle son fotoğrafa geniş perspektifte bakıldığında derin anlamlar içeriyor :cool-onion-head-emoticon:
  21. Nayru

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Zero no Tsukaima serisi her ne kadar geç olsa da bitti sonunda...
  22. Nayru

Favori Anime Müzigin ?

https://www.youtube.com/watch?v=8v-sJZ5DVdU Dinlemekten bıkmadım, bıkmayacağım
  23. mavi saçlı chibi kız ve tokası yok :cheer2-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.