Jump to content

Rıse

Üyeler
  • İçerik sayısı

1557
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Rıse kullanıcısının paylaşımları

1. ve Archeage Betasına katılmayı başardım 3 yıl dile kolay bekledikten sonra büyük bir keyifle oynabileceğim.. :)

1. Amygirl

Amygirl

Hani sen nereyi kazandın buraya yazacaktın :)

2. Rıse

Rıse

yazdım da siz kaçırdınız :) Ege üniversitesi :)

3. Amygirl

Amygirl

Durumlar o kadar sık güncelleniyor ki görmemişim :D hayırlı olsun bakalım,:)

2. Rıse

Naruto Final

ben bittiğine üzülmem ama bir daha kakashiyi görememekten üzülürüm sade o :(
  3. Rıse

One Piece: Unlimited World Red İnceleme

görsel olarak çok tatmin edici olmuş bayıldım pc ye gelmesi de ayrı bir güzellik olmuş...
  4. ve açıklandı Ege üniversitesi... :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Shotdown

Shotdown

hayırlı olsun ege üniversitesi senin gibi bir bireyi katmış bünyesine :)

3. Nayru

Nayru

hangi bölüm??

4. Rıse

Rıse

çok teşekkürler Elektronik Teknolojisi..

5. Rıse

League of Legends Cinematic: A New Dawn

wow tek kelime ile ben hep dotanın cinematicleri 10 numara derdim ama bunun izleyince fikrim değişti ... ama benim favorim dota 2 :)
  6. Üni hayatıma ...günler kaldı sonuçların açıklandığı gün benim için bir milat olup o gün tüm sevenlerime önceden hazırladığım hediyeler.. :)

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Rıse

Rıse

tabi Elektronik Teknolojisi ..

3. Amygirl

Amygirl

Hakkında hayırlısı olsun :) yeni bir bolum bizim,zamanımızda adını bile duymamıştım :D

4. Rıse

Rıse

çok teşekkür ederim evet yeni bakalım işte ya buraya yazarım açıklandığı gün :)

7. eş başkanlık öneriyorum barış kardeş ile shiba .. eğer önerim yerinde bulunursa sevinirim.. barış kardeş fcyi açar..sonra üye alımları başlar sonra bu önerim oylanır.. edit: biliyorum böyle bir kural yok ama bu istisna olabilir ...
  8. harbi ha fc lazım... benim başkanım shiba :D ilk üyesi de ben olurum :) edit:1 yıl mı gözümden kaçmış... :(
  9. Özgür olmak, birinin sadece zincirlerini kırması değildir ancak başkalarının özgürlüğünü artırmak ve başkalarının özgürlüğüne saygı duyacak şekilde yaşamaktır...

10. Kendimi hiç iyi hissetmiyorum hayırlara gitsin...:/ yarın doktora gitmem gerekecek :(

1. Nayru

Nayru

geçmiş olsun birşeyin yoktur umarım

11. Rıse

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

keskin nişancı olanı gözüm tutmadı bizimkine karşı çok kibirli olacakmış gibi hissediyorum... zaten op de karşılıklı kapışırken gösteriyorlar...
  12. Rıse

Japonya'da lise okumak

üni olur ama lise harbi çok saçma geldi bana...yeterli parayı ve orada kalabilecek yer ayarla ondan sonra git derim yoksa olmaz gibi benim de en büyük hayalim oraya gitmek ama olmayınca olmuyor yani...
  13. Gekkan Shoujo Nozaki-kun...tavsiye edilir...

1. Centılboy

Centılboy

hemen bakıyorm bu ara anime yokluğu vardı ztn bende :D

14. bunu bekliyordum ya sonunda biri yapmayı başardı sonuna kadar izledim çok başarılı... umarım istediğiniz yere gelirsiniz.... yolunuz açık olsun...
  15. ilk kez shibanın çok zorlanacağı bir durum ile karşı karşıya kalacak gibi dişine göre çok zorlu rakipleri var 3.lise vs shiba çok güzel bölümler geliyor :)
  16. nickim değişti görüldüğü üzere müzik grubun muhteşem bir şarkısının adı :) tüm albümü dinlemenizi öneriyorum...
  17. Rıse

One Piece Ne Zaman Bitecek?

bugün den itibaren one piece efsanesinin 10 yılı kaldığını kesinleşmiştir.... toplam 27 yıl dile kolay .... yeni karakter ekleme gibi bir düşüncem var dedi kesin iler ki arclar da hem tayfaya yeni karakter hemde yeni düşmanların gözükeceği bir gerçek...
  18. Rıse

( 02 / 13 ) Glasslip

anime de biraz bilim kurgu sezdim tabii diğer bölümlerde her şey değişebilir... genel hatları ile top 10 girebilecek bir seri...
  19. Rıse

jinbei nereye gidiyor?

tayfaya katılsa var ya süper olurdu büyük abi olur luffy nin akıl hocası olurdu...
  20. Rıse

Herkese Merhaba !

hoş geldin tekrardan foruma ...
  21. üstad seni tekrar görmek güzel merakla bekliyoruz.......
  22. Ve her şey bittiğinde,hatırlayacağımız şey;düşmanlarımızın sözleri değil,dostlarımızın sessizliği olacaktır..

1. Rıse

Rıse

Alija Izetbegović

2. Herç

Herç

'Bilge Kral'

23. Arkadaşım shibanın ban yediğini düşünmeye başladım çok üzgünüm :(

24. Rıse

League of Legends 2014 Türkiye Büyük Finali

şu oyuna bir ısınamadım gitti 5 defa yükledim sildim yok arkadaş tarz meselesi ya onu anladım... her ne kadar dota 2 oynayan biri olarak onuda tam beceremiyorum ya neyse...umarım finaller iyi geçer... burada bir kaç foto video paylaşırsan daha güzel olur... :)
  25. bende izledim çok etkiledim geçen de yazmıştım .... ayda 2 kere yayın olması çok üzücü :depressed1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.