Jump to content

Cувєя efsanedir. :)

Üyeler
  • İçerik sayısı

1468
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Cувєя efsanedir. :) kullanıcısının paylaşımları

1. Cувєя efsanedir. :)

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Kuroshitsuji , milletin sebastiana neden bu kadar hayran oldugunu anladım.
  2. Cувєя efsanedir. :)

Ben de geldim :)

Hoş geldin sadık ay em Berat , GS'lisin kaptın 5 puanı Eminem dinliyosun 5 puan daha kaptın sana 10 üzerinden 18 veriyorum güle güle kullan B) Keyifli forumlar.
  3. Tamam bro bişey demedim zaten tanışın kaynaşın ben kaçtım :D
  4. Bro admin falan gelirse ki gördüklerinde gelirler siler büyük ihtimal bunları hep :D Tanışma bölümü burası çünkü :D
  5. İzdivaça dönmüş yine buralar :P :D
  6. Cувєя efsanedir. :)

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Ellerine sağlık best çalışma ben alabilirim kitap halini belli olmaz belki ilk okudum kitap senin yazdıgın olur ^_^
  7. Mesela forumla ilgili ilk yardımı yapayım hemen , imzan forum kurallarına uymuyor spoiler içine alırsan daha iyi olur ^_^
  8. Hoş geldin Züleyha'nın kuzeni :D ay em Berat B) Edit: Üşengeçlikten neler yazdıgını bile okumadım lanet olsun :ph34r:
  9. Cувєя efsanedir. :)

Mölöbö~

jfaskhasfk koptum ** ya klsadaf :D Hoşgeldin Uğur Can ay em berat B)
  10. Cувєя efsanedir. :)

Mrb Arkadaşlar

Hoş geldin bro , ay em Berat B) Mesajını bekliyorum ilk sohbet edecegin kişi benim :D
  11. Cувєя efsanedir. :)

S.a Millet :)

Hoş geldin daha önce hiç görmedigim yeni arkadaşım forumda keyifli vakit geçirmen dileğiyle ^_^ Bu arada Berat kim :ph34r:
  12. Hoş geldin bro ay em Berat B) keyifli forumlar ^_^
  13. Cувєя efsanedir. :)

Are You Sure Çeviri

Kolay gelsin Furkan :good-job-onion-head-emoticon:
  14. Cувєя efsanedir. :)

Mahouka Koukou no Rettousei FC

Ne zaman savaş sahneleri gelecek ya krizlerdeyim :angry:
  15. Cувєя efsanedir. :)

Selam ^^

Renkli , dengesiz , tuhaf , kıskanç , çok fena saçmalayıp konuşmayı seven bir tipim seç beğen al :lol: (Bu yüz şeklinden nefret ediyorum ama kullanasım var) Neyse ben kaçtım forumda iyi vakit geçirirsin umarım :ph34r:
  16. Cувєя efsanedir. :)

Selam ^^

Hoş geldin Çiğdem , ay em Berat B)
  17. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Oooo sonunda bulabilmişsin ya konuyu sevindim :D Hoşbuldum ^_^
  18. Ama saçma defter olmayınca fantazi olmuyor ki herkezin yapabilecegi bişey oluyor ama o defter gerçek olsa kim kendini yazıp öldürürki :ph34r:
  19. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

Daha önce burada değilmişim gibi hoşbuldum :D Hoşbuldum'da bişey anlayamadım yanlışlıkla cinsiyeti kız mı yapmışım la yoksa :blink: Hoşbuldum ^_^ Ban yemenin nesi moda olcak fantastik bişey işte boşver sen deneme :D Hoşbuldum Tşk güzeldir güzel olmasa kullanmazdım :P Koniçiva :D Hoşbuldum ^_^
  20. Cувєя efsanedir. :)

Merhaba

O yorumu attım diye öyle bişey yapmadım zaten :ph34r: İşin içinde ben varsam böyle saçmalıklara alışacaksın naparsın işte :D Hoşbuldum Hoşbuldum ^_^ Genelde hep Berk sanıyorlar ismimi değiştirsemmi acaba :ph34r: Hoşbuldum Fantazii B) Yaz yaz tüm fclerine yazılabilecek her yere yaz :D ay em Berat memnun oldum Gökçe :D Sormak istedigim çok şey var mesaj atarım :D Hoşbuldum kul hokagemiz ^_^ Hoşbuldum! :D Hoşbuldum ^_^ Hoşbuldum Talha eskisi kadar aktif değilsin layn hayırdır :ph34r: Hoşbuldum ;) Bende ilk izledigimde çok gülmüştüm abi :D Hoşbuldum ^_^ hsfdajkfdsg Ertuğruldan klasik bir giriş daha çık dışarı ertuğrul :expulsion-onion-head-emoticon: Hoşbuldum ^_^ Tekrardan hoşbuldum ^_^
  21. Merhaba arkadaşlar ben ban yemeye doymayan üyeniz BerqQ. Muhakkak tanımayanlar vardır hemen kısaca kendimi tanıtayım ; Adım Berat (Cyber) , 17 yaşındayım bilgisayar oynamayı , müzik dinlemeyi , trollemeyi , sohbet etmeyi kısaca her türlü fantaziyi çok seven birisiyim. Nickim ismimin ilk 3 harfine '' qQ '' ekleyerek bulunmuş orçinal bir nickdir. Zeki anime karakterlerinin olduğu animeleri çok severim favori animelerim; -No Game No Life -Death Note -Code Geass Dinledigim müzik türlerinden 2 tane örnekte veriyim. Edit: 1. müziği yanlış koymuşum :mellow: League of legends , Goley , Osu , Onigiri ve bir çok online oyun oynuyorum. Diyeceklerim bu kadar bye. Zaten tanışma konum yoktu şimdi oda oldu mutluyum ,huzurluyum :cheer3-onion-head-emoticon: Aslında kendimi başka biri olarak tanıtıp erdemin ifşa etmesini beklicektimde neyse :ph34r:
  22. Bu nasıl bir fantazidir ya ailesinden intikam almak için başkalarıylamı uğraşıyor ne yapıyor bu adam , bende kıskancımda bu kadar kıskaçlık nedir...
  23. Kullanırdım. Kendimi yazar öldürürdüm heralde fantazi olsun :ph34r:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.