Jump to content

sage

Üyeler
  • İçerik sayısı

135
  • Son ziyareti

Durum güncellemeleri bölümüne sage kullanıcısının eklediği dosyalar

1. esmiyo esmiyo diye diye yaz bitti memnunmusunuz ha

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. houston

houston

doğru diyosun, bende balkondayım hala

3. Misafir

Misafir

deniz esintisi çokzel geliyo şuanda :d

4. sage

sage

havalar soğumaya başladı yavaştan okullarda açıluıyo ve ben azcık bile tatil yapmadım onun dramındayım

2. şu yeni animelerden cidden nefret ediyorum hepsi ecchi oluyo saçma sapan karakterlerle güldürmeye çalışıyolar karakterlerin

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Dragon Ball Super ya da Charlotte izle kardeş öneririm ikisi de zevkli seriler, Charlotte'nin izleyici kendine çeken bir havası var

2. sage

sage

dragon ball efsane zaten daha ilk sezondayım gerçi .d

3. obon fesitvali çok iyi bişey değilmi 3 gün boyunca bütün ülkede tatil var türkiyedede obon isiyoğm

1. SiyahDranza

SiyahDranza

Bizde de Kurban bayramı,Ramazan bayramı var :D onlarda var mı bu ?

2. sage

sage

ahahaha aynen x2 tatil :D

4. overlord animesini her gördümde overlok olarak okumamuın sebebini biri bana açıklasın :D

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Overlok makinesi ayağınıza geldi, halı kilim yolluk paspas kenarına, halı fileks kenarına overlok çekilir. 5 dakikada yapılır hemen teslim edilir :P

3. Kadir-

Kadir-

Openingini dinlemek için youtube a Overload yazan ben -_-

4. sage

sage

sen izlemiişin ben sadfece adını gördüm fgdgfdgf

5. fan-art yarışması gibi bir etkinlik yapabiliyommu yoksa yöneticiler falanmı yapabiliyo böyle şeyleri

1. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

Adminler ile görüş, onay verirlerse elbette düzenleye biliyorsun.

6. bleach veya fairy tailin movieleri güzelmi?

2. Barış

Barış

bleach'in cehenneme indikleri filmi baya iyi

3. xpector

xpector

aynen son filmi o galiba güzel bir power-up almıştı yine

4. SiyahDranza

SiyahDranza

FT'nin moviesi dandik ya bir anka kuşu yapmışlar ne olduğu belli bile değil çizmeğe üşenmişler ne olduğu anlaşılmıyor demirden böyle belli olmayan bir yaratık çizmişler

7. Mahouka Koukou no Rettousei güzelmi ya :/ ilk 5 bölümünü izledim hiç birşey olmadı sıkıldım aksiyon fala başlıcakmı ilerde

2. Barış

Barış

sao novel'ındaki gibi değil bu novel. saoda sayfalarca çevreyi betimler dövüşü betimler ama bizim mahoukamız sayfalarcqa büyünün işleyişini teoriyi anlatır :D anime yeni başladı ilk başta zart diye dövüşlere giren bi anime değil bu çok fazlada dövüş yok zaten. daha ilk başları onlar zaten hikayenin. en son vol 16 çıktı. nerdeyse bi 50 bölümlük anime malzemesi var şuan. aslında bana bıraksalar 50 değil en az 150 bölüm çekerim şuaki on vol'umdan ama ilk animenin hızıyla bi 50 bölüm daha...

3. Barış

Barış

bide mahoukanın farkı Tatsuya harbi OP karakter. diğer serilerde eleman eziktir güçlenir diğer güçlülerle savaşa savaşa. bunda tatsuya zaten dünyanın en güçlüleri arasında sayılabileceği için çok savaş olmuyor önüne geleni yığıyor :D daha fazla konuşturma spoiler yiyecen

4. TheDirectEco

TheDirectEco

Cidden Mahouka'nin konusunu animede batirdiklarini düşünüyorum, novelden takipte değilim ama böylesine konusu özgün olan bi konuyu daha geniş ele almaları gerektiğini düşünüyorum, bu açıdan herkesin kaliteli dediği MAD bence bu seride iyi iş çıkaramadı, üstelik her sezon sadece 1 anime serisi çıkardığı düşünülürse ikinci Sezon ihtimali de çok düşük :/ Tatsuya harbi karakter ama bence onunda hakkını tam veremediler gibi ...

8. onu elimden alan; unutma! adım almanı bekliyorum huduttan! nişan aldım kalbine bir güç, bir umutla. onu elimden alan; unutmam!

9. iskender kebap adana urfa oyş bu fibi buzlu limonata kola su oyşyyyşşş :3

2. Sabah Sisi

Sabah Sisi

Nerede senin sageliğin. :P

3. sage

sage

oruçlıyken sage moddan çıkıyom dgsdfgg nundan sonra sageyim

10. ilk cümlesi güzel olan her şiir yazılır.

11. Gözbebeğim sen bir ağla, gerek kalmaz suya. Sen fısılda, sağır sultan bile duyar. Adamlık öğretirsin en çıkmayacak huya, Sen niyet et yeter ki tüm cemaat uyar. bu adam çok iyi yaaa :3 :D

1. sage

sage

canfeza dinlemelisin şiddetle tavsiye ederim

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.