Jump to content
  • Create New...

asdasd6

Kayıtlı Üye
  • Content Count

81
  • Last visited

2 Followers

About asdasd6

• Rank
    Level 1
  • Birthday 12/09/1997

Profil Bilgileri

Recent Profile Visitors

810 profile views
  1. Zaman geçtikçe siz yeni şeyler öğrenip düşünce şeklinizde değişiklikler meydana geldikçe eski hatalarınızın sizi rahatsız etmesi normaldir. Bence güzeldi böyle ufak tefek şeyler dili çok iyi bilseniz de olabilir. Kendinizi kötüleyip üzülmeyin. Şimdiye kadar yaptığınız çeviri için teşekkürler. Umarım birini bulursunuz.
  2. Bir an şok oldum word her yerin altını çizince hatayı bul bulabilirsen diye ;) Cümle uzun oldu cidden, alternatif bir halini önerirseniz düzeltebilirim. Böyle anlaması zor olabilir biraz ama benim Türkçe'm tükendi. :)
  3. Kusura bakmayın dün bitti işim anca kedime geliyorum. Az önce saatlerdir çevirdiğim yer bir yerden tanıdık geliyor diyorum meğer zaten yazdığım kısmı yapıyormuşum deli oldum :( Yarın başlıyorum.
  4. :D Ben de tokayı görünce acaba aynı kişi mi çizdi diye düşündüm daha çok baktım diğer taraflar da bayağı benziyor.
  5. Mina Tepes baya iyiydi ama Krul Tepes'de özellikle çok hoşuma gitti. :) Daha fazla konuşmalıydı Krul. (Tepes benzerliğini yeni farkediyorum) :D No Game No Life'da [ ] mu kazanır Tanrı mı?
  6. parasyte 'ninki çok müsaitmiş ya, iyi olmuş :D
  7. Güzel bir blog ve kitap da hoş duruyor ben de okurum bi ara. LoyalBlue'nin dediği gibi o olay seni etkilemez hatta ingilizcesini de etkilemiyor. Sadece yasal iş yapan bakatsuki gibi sitelerden kaldırılıyor. Çevirisini bulabilmen muhtemel ama Black Bullet için durum nedir bilemiyorum çevirmeni normal basım olacağı için gereksiz görüp bırakmış olabilir.
  8. Önemli değil. Ben de anca fırsat bulabildim :)
  9. Tam kalkıyordum şu cümleyi de yazıyım dedim pek dikkat edemedim oraya :) Teşekkürler uyardığın için, düzelttim.
  10. Tabii, sorun değil. Hatta mutlu olurum daha fazla okuyan kişinin olmasından. :)
  11. Guilty Grown bu listelik değil sanırım ama izlenmesi gerekiyor gerçekten güzel. En büyük sıkıntı, dediğiniz gibi ana karakter gıcık.
  12. İlkin bu olması fena olmuş :D İyi yazmışsın, şunu ekleyim school days tam bir travma :smile_oleyo: :cruch-onion-head-emoticon: :depressed2-onion-head-emoticon: :crying3-onion-head-emoticon: :head-crazy-rabbit-emoticon: Ama yine de pişman değilim herkesin bilmesi izlemesi gerek. :ragecomic08:

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.