Jump to content
  • Create New...

Kinqybaha

Kayıtlı Üye
  • Content Count

31
  • Last visited

2 Followers

About Kinqybaha

• Rank
    Uzumaki
  • Birthday October 28

Profil Bilgileri

1. Bu resmi uygun boyutlarda şekillendirir misiniz acaba :( Resimleri boyutlandırmada isteyene yardım edebilirim.
  2. Pain ile Naruto arasında geçen olayın aynısı desem yeridir.
  3. Kakashi sensei çok uzadı diye kızdı mı acaba :lol:
  4. Bu pek onlardan sayılmaz ama gördüğümde çok gülmüştüm :lol:
  5. Serinin en iyileri tabi ki, Itachi , Jiraiya , Minato ve Nagato. Ama Naruto bana göre, bu üstteki isimlerin hepsinden bir şeyler kaparak ilerliyor, Itachi'den Köyüne olan sevgiyi, Jiraiya'dan Ninjalık ve ustalık hakkında bilgiyi, Minato'dan Bir anne ve babanın çocuğuna ne kadar değer verebileceğini, Nagato'dan Bir topluma nasıl barış getirilebileceğini, Öğreniyor. Bu yüzden serinin en iyi karakteri kesinlikle Naruto. Yaşadığı her deneyim ona birşeyler kazandırıyor.
  6. Yanılıyorsun :) Programı iyice anlayabilirsen görürsün, misal olarak ben Sanalika oyununda hala hile yapabiliyorum, birazcık bilgi lazım, nerede ne kullanacağını bilmelisin. Misal olarak, bir şeyin değerini değiştirirken "Sting" kullanın. 2 şey üzerinde oynama yaparken "Double" seçin, bir şeyi değiştirirken (değer değil) 4 Bytes ve ya 8 Bytes kullanın ;)
  7. Manga boyamayı bir türlü anlayamadım, zaten animesinde boyanmış oluyorlar :lol:
  8. Osu! oynayarak başlamayın bence, Catch the Beat'e girin ordan daha kolay oynarsınız :) Ve meyve tutan adamı değiştirmek, comboda çıkan karakteri değiştirebilmek isteyen varsa söyleyin yeter, anlatabilirim :P
  9. İlk resim gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık :)
  10. Erza Kaptansız takım olmaz hani :lol: Natsu Ateşlimizi unutmayalım Laxus Natsu ile ikili oynadığını düşünsenize B) Gildarts Sadece tek bir hareketi ile duvarı kırıyor.. Söze gerek yok bence Son olarak da Gajeel ya da Gray'i koyardım heralde

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.