Jump to content

Kinqybaha

Kayıtlı Üye
    31
  • Last visited

2 Followers

About Kinqybaha

• Birthday October 28

Profil Bilgileri

Kinqybaha's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

7

1. Bu resmi uygun boyutlarda şekillendirir misiniz acaba :( Resimleri boyutlandırmada isteyene yardım edebilirim.
  2. Kakashi sensei çok uzadı diye kızdı mı acaba :lol:
  3. Bu pek onlardan sayılmaz ama gördüğümde çok gülmüştüm :lol:
  4. Yanılıyorsun :) Programı iyice anlayabilirsen görürsün, misal olarak ben Sanalika oyununda hala hile yapabiliyorum, birazcık bilgi lazım, nerede ne kullanacağını bilmelisin. Misal olarak, bir şeyin değerini değiştirirken "Sting" kullanın. 2 şey üzerinde oynama yaparken "Double" seçin, bir şeyi değiştirirken (değer değil) 4 Bytes ve ya 8 Bytes kullanın ;)
  5. Manga boyamayı bir türlü anlayamadım, zaten animesinde boyanmış oluyorlar :lol:
  6. Osu! oynayarak başlamayın bence, Catch the Beat'e girin ordan daha kolay oynarsınız :) Ve meyve tutan adamı değiştirmek, comboda çıkan karakteri değiştirebilmek isteyen varsa söyleyin yeter, anlatabilirim :P
  7. İlk resim gerçekten çok güzel olmuş ellerine sağlık :)
  8. Erza Kaptansız takım olmaz hani :lol: Natsu Ateşlimizi unutmayalım Laxus Natsu ile ikili oynadığını düşünsenize B) Gildarts Sadece tek bir hareketi ile duvarı kırıyor.. Söze gerek yok bence Son olarak da Gajeel ya da Gray'i koyardım heralde
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.