Jump to content

zeynepdurmaz

Üyeler
  • İçerik sayısı

48
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    zeynepdurmaz got a reaction from mako chan in İtiraf Köşesi   
    Ben de itiraf edeyim bi şeyler :P Küçükken çamaşır makinesinin içinde bir kadın var da çamaşırları o yıkar sanırdım :D
  2. Beğen
    zeynepdurmaz reacted to kemal895 in Otaku Dünyası [Pek Yakında Sizlerle!][Canlı Yayın Haftaya!]   
    Merhaba Arkadaşlar
    Öncelikle Kendimi Tanıtayım Benim Adım Kemal Ve Her Burdaki İnsan Gibi Genel Bir Otakuyum Ne Bir Azı Nede Bir Fazlası
    Dün Arkadaşımla Konuşurken Anime Şarkısı Dinliyorduk Her zamanki Gibi Dediki Gel Anime Şarkısını Türkçe Anlamlarına Bakalım Bizde Baya Baya Çevirdik Şarkıyı Sonra Arkadaş Dediki Gel Bir Blog Tarzı Site Kuralım Hep Japonca Mırıldandığımız Şarkıların Anlamını Bilen Pek Bir Kişi Yoktur Dedi Bende Tamam Dedim Ve Otaku Dünyası Adlı Siteyi Açmaya Karar Verdik
    Fakat Sitemiz Şu An Bakımda Olduğu İçin[Kategorize Ve Görsellik İçin]Sizinle Siteyi Paylaşamayacağım Her Yaştan İnsanın ilgini Çekecek Şeylerle Doldurmayı Planlıyoruz Bu Siteyi Tabi Sizlerinde Yardımı İle.
    Peki Anladık Otaku Dünyası Denen Şeyi İçinde Ne Var İlgimi Çekecek Olan Nedir?
    Şimdiki Kategorilerimiz:
    Güncel Anime Haberleri
    HD Wallpaperlar
    Kawaii Anime Karakterleri
    Genel Anime Yorumlama
    Anime Şarkılarını Türkçe Çeviri
    İstek Şarkı Gibi Bir Radyo Yayını
    Haftalık Canlı Yayınlar[Anime Yorumlama Vb]

Bu Kategorilerden "Anime Şarkılarını Türkçe Çeviri" Sonuncusunu Anlamadığınıza Eminim Bir Düşünsenize Ağzınızda Japonca Bir Şarkı Vır Vır Söylüyorsunuz Peki Bu Şarkının Türkçe Karşılığı Veya Anlamı Nedir? Düşündünüzmü Hiç Gerçekte Ne Anlama Geldiğini? Bu Bölümde Anime Şarkılarını Lyrics Olarak Sizlere Türkçe Şekilde Vereceğiz Hata Olmamasına Dikkat Edilecek Özenle Çevirilecektir Bence Bu Çok Güzel Bir Olay Çünkü Bunu Yapan Fazla Kimse Yoktur Diye Düşünüyorum Türkiyede. Çevirmen Arkadaşların Bu Konuya Bakacağına Eminim.

Her Hafta Veya Her 3 Günde Bir Anime Değerlendirmesi Yapmayı Düşünüyoruz Keza Her Gün Vaktimiz Olmuyor. Tabiki Bunuda Sizlerin Beğeneceği Şekilde Yapmayı Düşünüyoruz Görsel Ve Açıklaması İlgi Çekici Olacak Şekilde Ve Insanı Caydırmayacak Bir Düzende.
    Sizinde Katılımlarınızla Bu Siteyi Geliştirmeye Başlayacağız. O Zaman Geldiğinde Sizinle Tekrar Buluşmak Niyetiyle
    Hoşçakalın :)
  3. Beğen
    zeynepdurmaz got a reaction from ShadowPiano in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Animedeki her bi karakterin gözümde canlandığını hissettim dinledikçe. Diğer çalışmalarını da duymak isteriz :D
  4. Beğen
    zeynepdurmaz got a reaction from Park_BoRam in İtiraf Köşesi   
    Ben de itiraf edeyim bi şeyler :P Küçükken çamaşır makinesinin içinde bir kadın var da çamaşırları o yıkar sanırdım :D
  5. Beğen
    zeynepdurmaz got a reaction from brkee.jp「えげ」 in İtiraf Köşesi   
  6. Beğen
    zeynepdurmaz reacted to Merlin in İtiraf Köşesi   
    küçükken tweety'i kız sanardım :D gerçi geçen sene öğrendim olayın aslını :D (erkekmiş :mellow: )
  7. Beğen
    zeynepdurmaz reacted to Wanteds in İtiraf Köşesi   
    Annemizin yada Babamızın cüzdanlarından 1-2 lira alıp ses çıkarmasın diye ayrı cebe koymak... :D
  8. Beğen
    zeynepdurmaz reacted to Specific in Studio Ghibli Zor Durumda   
    Miyazaki'nin elini attığı her animeyi bitirdikten sonra yüzümde hep bir tebessüm ve mutluluk ifadeleri oluyor.Ben de yeri ayrı olacak insandır,tanışmayı çok isterdim.Onun gibi birisini bulabileceklerini sanmıyorum,bakalım zaman gösterecek.Sophie'nin büyük yüreği,Chihiro'nun sevimli şımarık halleri,Mononoke'nin uğruna verdiği savaş,Totoro'nun sevimliliği,Kiki'nin maceraları,Ponyo'nun insan olmak için uğraşı,Arrietty'nin sevgisi.Daha uzayıp gider.Hepsi birbirinden şahane eserlerdi.
  9. Beğen
    zeynepdurmaz reacted to Lucifèr in Japonya’daki Cinayet Yüzünden Psycho-Pass İptal   
    Bende merak etmiyor dilim hani :P böcek öldürün böcek :D :evil-smile-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.