Jump to content

Mireille

Üyeler
  • İçerik sayısı

328
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne Mireille kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Etrafımda uzun süre bulunan insanlar teker teker çıldırıyor.. Bugün 7 senelik arkadaşım bana şöyle bir cümle kurdu 'tesettürlü değilsin ve bu yüzden 3 haftadır yüzüne bakmıyorum' keşke yıllar geçtikçe insanlar hiç değişmese. Bu gece düşünceli ve üzgün uyuyacağım harika. İyi geceler._.

1. Mireille

Mireille

Seni olduğun gibi kabul etmeyen insandan zaten hayır gelmez. Boşver :)

2. (See 10 other replies to this status update)

1. Mireille

Mireille

Bu kanala bayılıyorum ya :D bi de korkunç palyaçolu bi video vardı o da çok iyiydi :D Buna da bayıldım film gibi çekmişler :)

2. (See 1 other reply to this status update)

2. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Mireille

Mireille

İstesem de zorlayamam sanırım benim genlerimde yok çalışmak :D

Zaten sınavı çok sorun edince dersi falan da anlayamıyo insan. Mesela lys edebiyatın olduğu hafta ben hiç çalışamadım heyecandan :D Elimden geleni yapıp akışına bırakıcam :) Bence yeteri kadar çalışma yapıldıktan sonra durmak daha doğru olur, bu da kafa yani :D İyidir düz lise ya :D

3. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Mireille

Mireille

Valla ben odtü'den mezun olup işsiz olanını da gördüm o yüzden üniversiteye de pek güvenemiyorum ama okumadan da olmuyo ne yazık ki :/

Artık kitaplarla yatıp kalkcaz yapacak bişey yok :D Neyse ki dediğin gibi hırslı biriyimdir yoksa kılımı bile kıpırdatamazdım :D

4. Tercihler tamamdır! Sanırım şimdi rahat rahat oturabilirim :P

1. Mireille

Mireille

Hayırlı olsun umarım istediğin yer tutar :) Darısı benim başıma artık :D

2. (See 14 other replies to this status update)

5. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Mireille

Mireille

Teşekkür ederim :) Bi devlet üniversitesi kazanabilsem :))

6. 1 sene daha sınav stresi :((

1. Mireille

Mireille

Eğer bu sene de bir yer kazanamazsam annem ve babam benimle çok güzel eğlenecekler :D

7. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

1. Mireille

Mireille

Sayısal dersleri görmediğim için bakmadım da bir defasında deneme sınavında 3 doğru çıkartmıştım şans eseri ama bu sefer zaman yetmedi bazı sorular çok vakit kaybettirdi. Neyse artık edebiyat ve matematiğe çok çalışmak gerek başka çare yok :D

2. (See 5 other replies to this status update)

8. İlk kez Türkçe'de 5 şık arasında kaldım, matematikten 5 soru yapabildim sadece :D coğrafyanın lafını bile açmak istemiyorum, tarih orta derecede iyi geçti, felsefeyi bile yapamadım bu ne arkadaş ya Lys de kötü geçerse gitti bu sene :(

1. Mireille

Mireille

Biliyorum çok tuhaf :D Kolay dediğim bazı sorular bile yanlış çıktı -_- Türkçe ve coğrafya batırdı beni, zaten matematikten çok az yaptığım için boş da bırakamıyorum zaman yetmedi :D Bu sınav çok kötü geçti de inşallah barajı geçerim ve lys de iyi bir iş çıkartırım :) Hepimizin iyi geçer inşallah :D

2. (See 5 other replies to this status update)

9. Off şu Marika Tachibana denen kız ne kadar gıcık ya zorla güzellik mi olurmuş!! Raku sen de söyleyeceksen söyle artık Onodera'ya, Chitoge'ciyim ama o kadar gıcık oldum ki Onodera'ya bile razıyım -_-

1. Mireille

Mireille

Çok sinirlendim napayım :D Böyle kızlara gıcık oluyorum gerçek hayatta da :D

2. (See 3 other replies to this status update)

10. Off şu Marika Tachibana denen kız ne kadar gıcık ya zorla güzellik mi olurmuş!! Raku sen de söyleyeceksen söyle artık Onodera'ya, Chitoge'ciyim ama o kadar gıcık oldum ki Onodera'ya bile razıyım -_-

1. Mireille

Mireille

Bi de atar yapıyo beni niye hatırlamadın diye!! Chitoge gibisi yok işte #TeamChitoge

2. (See 3 other replies to this status update)

11. Kou'dan nefret ediyorum!!! Mahvettin her şeyi baka!!!

1. Mireille

Mireille

Aynen ortaokuldayken iyiymiş. Tamam annesi öldü çok kötü bir şey tabi ki ama Yoshioka'nın ne suçu var şimdi? Bence de başla mangaya, mangası daha güzel hem :D

2. (See 9 other replies to this status update)

12. Kou'dan nefret ediyorum!!! Mahvettin her şeyi baka!!!

1. Mireille

Mireille

Ben de sırf Touma için başladım, belki biliyosundur, 11. bölümde Yoshioka'nın yanlışlıkla dokunduğu turuncu oğlan :D Neyse şimdi mangadan spoiler veriyo gibi olmiyim :D Bu sitede birisi bana Kou mangada bin kat daha tatlı demişti, eğer daha tatlı hali buysa ben almayayım -_-

13. Kou'dan nefret ediyorum!!! Mahvettin her şeyi baka!!!

1. Mireille

Mireille

Ay pardon 23. bölümdeymişim 26 nerden çıktı :D

14. Kou'dan nefret ediyorum!!! Mahvettin her şeyi baka!!!

1. Mireille

Mireille

26 :D Yoshioka onun peşinden gitti ve Kou onu gördüğü halde şu Narumi denen kıza sarıldı. Bu ne terbiyesizlik ya çok sinirlendim bak!!! Her önüne gelen şu tipsize aşık olmasa bu kadar havası olmazdı da. Neyse ben en başından beri Touma'cıydım zaten :D

15. İlk defa sevmediğim bir shoujo erkek karakteri çıktı. Seni sevmiyorum Kou -_-

1. Mireille

Mireille

Futaba hakkında pek bir şey düşünmüyorum ama bence animenin en güzeli Murao :D Yuuri'yi ben de sevmiyorum ya, ne diye araya girdin durup dururken, kaç yaşına gelmişsin hala tavşanlı çanta taşıyorsun. Gıcık oldum kıza :D

2. (See 6 other replies to this status update)

16. İlk defa sevmediğim bir shoujo erkek karakteri çıktı. Seni sevmiyorum Kou -_-

1. Mireille

Mireille

Aynen. Şu tsundereliği abartan karakterleri hiç sevmiyorum. Mangasına animeyi bitirince başlamaya karar verdim, umarım dedikleri kadar güzeldir.

17. İlk defa sevmediğim bir shoujo erkek karakteri çıktı. Seni sevmiyorum Kou -_-

1. Mireille

Mireille

Dimi hiç abisine çekmemiş :D Abisinin o sevimliliği, o gülüşü yok mu :D Şu an daha 6. bölümdeyim ama eğer Kou o tavşanlı kızla çıkarsa çok sinirlenirim. Suratsız.

18. Ateş böceklerinin Mezarı tüm psikolojimi alt üst etti :(

19. Bleach izlerken doldurma bölümleri atlamalı mıyım sizce? 63. bölümdeyim ama devamı filler.. Filleri Naruto'nunki gibi mi?

1. Mireille

Mireille

Evet sanırım 64. bölümden 109. bölüme kadar filler olarak gözüküyor. Ben de o bölümlerde çok sıkıldığım için animeyi bırakmıştım. İzlediğim en sıkıcı fillerlardandı diyebilirim.

20. Gintama'ya bayıldım resmen! Neden daha önce başlamamışım ki -_- Kagura çok tatlı konuşuyor ayrıca :D

21. Benim için kısaca 2014; http://i.hizliresim.com/N9kbPP.jpg

1. Mireille

Mireille

Nasıl anladın falan :D Daha yeni bitirdim, her yere taşıyodum ondandır :D Gerçekler acıdır malesef :D

22. Benim için kısaca 2014; http://i.hizliresim.com/N9kbPP.jpg

1. Mireille

Mireille

Aynen :D Tüm senem Hobbitle geçti sayılır, soru çözmekten çok Hobbit okudum, sıra Yüzüklerin Efendisinde :D Hepimize başarılar sınavda :=)

23. Benim için kısaca 2014; http://i.hizliresim.com/N9kbPP.jpg

1. Mireille

Mireille

Sınava 72 gün kaldı kitaplarımın yarısı boş bazıları ise hiç başlanmamış bile :D Benimkiler de bitmeyecek gibi bi his var içimde :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.