Jump to content

kuroiusagialice

Üyeler
  • İçerik sayısı

13
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    kuroiusagialice got a reaction from grintaux in Neden Mangalar Renkli Değil   
    İlla renkli istiyosanız webtoon okuyun bence. Ben öyle yapıyorum  ^_^
  2. Beğen
    kuroiusagialice reacted to Siesta in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Buraya yazsam sığmaz, belli başlılarını yazayım dedim;
    Orange,
    Last Game,
    Papa to mama hajimemashita,
    Faster Than A Kiss,
    Yumemiru Taiyou,
    Gakuen Babysitters,
    Hapi Mari,
    Fukumenkei Noise,
    Hirunaka No Ryuusei
    Ookami Shoujo to Kuro Ouji (Gerçi geldi animesi, ilk bölümünü bekliyorum diyelim)
    Saboten No Himitsu

Ve evet fark ettim hepsi shoujo :D
  3. Beğen
    kuroiusagialice reacted to Yumiro in Bu Manga veya Manhwa Anime Olmalı Dediğiniz!   
    Ah Heart no Kuni no Alice de anime olsa... T_T
  4. Beğen
    kuroiusagialice got a reaction from Xxceci in Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei   
    Paylaşım için sağol bu manga mükemmel ama son bölüm (70.) çok sinir bozucu bir yerde bitti  <_<
  5. Beğen
    kuroiusagialice reacted to Cold Dewil in En Beğendiğiniz Cosplay!!   
    En başarılı Cosplay...

6. Beğen
    kuroiusagialice reacted to Xxceci in Manga FanArt-Hirunaka No Ryuusei   
    Merhaba arkadaşlar,çok beğenerek okuduğum bir manga olan Hirunaka no ryuusei'in burada fan art'larını paylaşmak istedim,ve bir konu açtım,umarım sizler de beğenirsiniz manga ile ilgili bilgi de vermek istedim detay aşşağıda.

(Alıntı Yasak Olduğu İçin Kendim Kısaca Özet Geçeceğim)

Manga Adı:Hirunako No Ryuusei

Konusu:Yosano suzume okuluna gitmekte olan sıradan bir kızdır fakat daha sonra babasının işi sebebiyle tokyo'ya amcasının yanında kalmak zorunda kalır,tokyo'ya ilk defa gelen suzume metro'da yanlışlıkla biri ile çarpışır ve bu gizemli ayrı zamanda tuhaf giyinen bir adamdır,daha sonrasında yolunu kaybeden suzume başı döner ve bir park'ta yorgunluktan bayılır,uyandığında kendisini amcasının evinde bulur ve onu buraya getiren kişinin metrodaki adam olduğunu öğrenir.Ertesi günse okulunda aynı adamla karşılaşır ve bu onun sınıf öğretmenir!

(Resimlere tıklarsanız büyütebilirsiniz)

Şimdi gelelim asıl benim paylaşacaklarıma şimdilik kız ana karakterimizin resimlerinden paylaşıcam.

:Yosano Suzume:

Veee buda sonuncusuydu resimlere baktığınız ve bilgiyi okuduğunuz için teşekkürler.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.