Jump to content

Aftemelouchos

Üyeler
  • İçerik sayısı

54
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

1

Aftemelouchos kullanıcısının son zaferi 6 Mart 2020

Aftemelouchos en beğenilen içeriğe sahiptir

Aftemelouchos hakkında

• Doğum günü 11/16/1988

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

Son ziyaretçiler bloğu devre dışı bırakıldı ve diğer kullanıcılara gösterilmiyor.

Aftemelouchos üyemizin başarıları

1. garanti bankasının babalar günü reklamı bence enfes. [Hidden Content]
  2. Aftemelouchos

WEPTOON önerebilir misiniz?

Tower of God Solo Leveling unOrdinary
  3. BGS'i izledim Kamisamaya bakayım bi. Teşekkür ederim.
  4. Selam arkadaşlar; Yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu e Hyouka animelerine benzer, biraz romantizm biraz gizem içeren anime önerebilir misiniz ?
  5. Aftemelouchos

[Anket] 2016 Kış Sezonunun En İyisi...

Aralarında tek izlediğim Boku Dake Ga Inai Machi ve onu seçiyorum. Gayet başarılı.
  6. Tokyo Ghoul izlemiştim. Black Bullet'e bi' göz geçirim teşekkür edeirm. Üstünü çizdiklerimi izledim dostum. Gerisini inceleyeceğim. Teşekkürler.
  7. Arkadaşlar kiseijuu sei no kakuritsu tadında bir anime arıyorum. Bunun dışında bu anime vuaavv kesinlikle izle dedikleriniz varsa konuyu takipte olacağım. Teşekkürler.
  8. Aftemelouchos

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Ao No Excorsist 15 izledim. Çok güzel bölümdü.
  9. Dün KPSS girdim. Oda bana girdi. Karşılıklı ilişki söz konusu.. :-\
  10. Aftemelouchos

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

One Piece 506 izledim. Harika bir bölümdü ama çizimlerde bir gariplik vardı.
  11. Aftemelouchos

Fairy Tail güzeli sizce kim?

Mirajane tabiki :P
  12. Aftemelouchos

Luffy'nin Hasır Şapkası + Nami

Yok öyle bir şey olduğunu zannetmiyorum. Ama ilk Nami'ye şapkasını verdiği zaman çok etkilenmiştim ::P
  13. Aftemelouchos

One Piece En Güçlü Karakter?

Arkadaşlar şahsım adına şunu söylemeliyim. Zoro Luffy'i bu seride hiçbir şekilde geçme imkanı yok. Ben Zoro fanıyımdır bunu başta söyledim zaten. Mihawk'tan eğitim almış olabilir ama Luffy de Kara Kraldan eğitim aldı. Bu serideki en önemli şey haki. Yonkou Shanks ve Roger tayfasını takip ederseniz bunun farkına varabilirsiniz. Shanksin tayfasında bir tane şeytan meyvesi kullanıcısı var. Roger'ın tayfasınıda bilinen şeytan meyvesi kullanıcısı yok. Tamamiyle haki kullanıcıları sayılır ve durum ortada. Zoro H.Haki sahibi olamayacak ama K.Haki ve B.Haki olması lazım. Şöyleki Zoro Logia kesebilmesi için B.Haki olması lazım ve olacaktır. Mihawkta haki olduğunu zannetmiyorum. Varsa bile B.Haki vardır. Durum bu.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.