Jump to content

Atakan ~

Üyeler
  • İçerik sayısı

452
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Atakan ~ kullanıcısının paylaşımları

1. Atakan ~

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Tonari no Kaibutsu-kun 'u yeni bitirdim. Ao no Exorcist'e başladım sonunda. ^^ :D
  2. Atakan ~

AnoHana 2015 Anime Filmi Duyuruldu

Yaşam falan bunlar bana ters abi. :D
  3. Atakan ~

2 Yıllık Merhaba.

Hoşgeldin ^^ Herhangi bir sıkıntın veya isteğin olursa çekinmeden söyleyebilirsin. İyi forumlar dilerim. :) ~
  4. Atakan ~

Ben de geldim :)

Eğlenceli birine benziyorsun aramıza hoşgeldin. ^^ Romantizm animelerini bende severim. Eğer öneri istersen veya bana öneride bulunacaksan çekinme hiç. :D İyi forumlar dilerim ~
  5. Atakan ~

sonunda konu açabildim. merhabaaa ((:

Hoşgeldin ^^ Öncelikle iyi forumlar dilerim. Ardından da aklına takılan herhangi bir soru veya problem olursa seve seve yardımcı olurum. ^^
  6. Dahademin yükledim denedim. Kilit ekranında kasma oluyor. Kasmasından nefret ediyorum kastığını gördükten sonra sildim. -.-'
  7. Aynen kilit ekranını diyorum. Sadece o olsada yeter. Cidden haklısın ama uygulamanın belkide en iyi özelliği o ... sadece onun için değer yani.
  8. Atakan ~

herkese merhaba...

Keşke kendini tanıtsaydın bi -.-' Hoşgeldin. ^^
  9. S3 aldığım güne lanet ettirdin dostum. -.-' Açılış ekranı çook şekil. Onu istiyorum sadece o olsun yeter :(
  10. Atakan ~

İtiraf Köşesi

Şimdiye kadar olan hiçbir kız arkadaşımı aldatmadım. Alın size itiraf !!1!1!!!
  11. Atakan ~

En Çok Kullandığınız Siteler ?

Sanırım sadece Youtube ve TurkAnime TV o.o (Facebook - Twitter kullanmıyorum)
  12. Atakan ~

Animelerin Boyutunu Kayıpsız düşürmek

Evet yararlı bilgi açıkcası. Teşekkürler. ^^ Bir sorum olacak yalnız... Animeleri hangi siteden indiriyorsunuz -.-' Tek indiremeyen ben miyim abi?
  13. Atakan ~

En Son Bitirdiğiniz Anime?

Ore No Imouto
  14. Atakan ~

Animeler gerçek Olsa Sizde içinde Olsanız

Uhm. Sanırım Kimi Ni Todoke 'nin içinde olsam Sawako'nun aşık olduğu şahsiyet olmak isterdim. ^^
  15. 4 eylül. topu topu 1 hafta 10 gün falan kaldı işte. :D
  16. Atakan ~

Herkese Selamlar Saygılar.

Hoşgeldin. İyi forumlar dilerim. ^^
  17. Atakan ~

Selam ^^

Ne demek. ^^
  18. Atakan ~

Hack & Time (rework 5.Bölüm eklendi)

Söz konusu ''hack'' olunca açıkcası merak ettim. Zaman bulduğum an okumaya başlamayı düşünüyorum. Sanırım okuyanlar çok etkilenmiş. Tebrik ederim. ^^
  19. Atakan ~

Selam ^^

Hoşgeldin. ^^ Öncelikle iyi forumlar. Romantizm türünde anime izlemek istersen bana mesaj atabilirsin fazlasıyla yardımcı olurum. :cool-onion-head-emoticon:
  20. Atakan ~

Webtoon Life Çeviri

Bu işe gönül verdiğiniz her halinizden belli. Öncelikle tebrikler ve başarılarınızın devamı için bol çalışmalar. ^^ Yaptığınız işin önemi cidden çok fazla. Türkiye'ye yeni bir kültür katmak ağır bir yüktür herkes bu işe yol koyamaz kolay kolay. Bunun içinde sizi ayrı olarak tebrik ediyorum. Çevirmenlik konusunda deneyimim yok ve boş zamanımda yok ama ingilizcem süperdir. (Bunu neden yazma gereği duydum bilmiyorum.) Kolay gelsin. ^^
  21. Tamamlanmasını beklediğim bir seri. Henüz başlamadığım için kesin yorum yapamıycam ancak '' SANSÜRE HAYIR! '' diyebilirim. :D En nefret ettiğim hatta en gıcık olduğum durumlardan biridir sansür. Blood C serisinde bir ton sansür vardı. Anime ne kadar kaliteli olsa da işin içine sansür girdiği anda anime kalitesini bir nebzede olsa kaybediyor insanın gözünde.
  22. Atakan ~

Trinity Seven Animesinden Yeni Sahneler

Romantik-Komedi veya sadece Romantik animeler çıkmıyor artık. Sinir bozucu. -.-' (Yinede umutluyum!)
  23. Atakan ~

Merhaba ^.^

Hoşgeldin. İyi forumlar dilerim ~ :cool-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.