Jump to content

Sadık Altun

Üyeler
  • İçerik sayısı

44
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Sadık Altun kullanıcısının eklediği dosyalar

1.  

Sagopa konusuna hiç girmiyeceğim hayatım boyunca hiç repçi olmadım dinlemedim...linkin park şarkılarının arasına sokmasa dinleyeceğimde yok anca bi rock parçasının içine sokarlarsa zaten linkin parkında çok az şarkısını dinlerim genelde içinde rep barındırmayanları...ayrıca o bi zamanlar deli gibi rep dinleyen özellikle ceza ve sagopa tayfanın içine hiç dahil olmadım kendimi bildim bileli Rock And Roll,Rock,metal,Rock metal türleri ve epic müzik dinliyorum biraderim...Sagopa dinliyorsan buralar hiç uğrama derim biz burada müzikten konuşuyoruz...Sagopa müzik yapmıyor onu bil...

Ancak eğer birgün rep dinleyecek olursam oda kesinlikle Eminem olur...

Ne alaka var sözlerinde?

Ne de ritimlerinde bir temel!

Şerefsiz üçkağıtçı köpekler!

---

İmaj-meykırlar uzatmış ömrünüzü.

Mikrofona, para diye bakan budala aşıklar,

--

Kasedine para veren beyinden mahrum kazazede köpeklerin canı cehenneme...

Biri çıkar aşktan bahseder, kızlar yırtar kıçını, konserlerde...

Lavuğun aklında para var, kızlar zaten çantada keklik...

-Sagopa Kajmer

Üstad özetlemiş, benim şimdi pop rock felan filan laf etmeme gerek yok şimdi hiç ^_^ 

Nerde anormal nerde adamlığa karşıt bişey var gidin onu bulun zaten ^_^

Ha bu arada cevabımı neden sildiniz  :lol: 

10460259_686472014769541_579219387191645

2. Spor animelere bende sizin gibi ön yargılıydım :D Tsubasadan sonra daha da izlemem derdim hocam. Şimdi izlemediğim tek spor animesi yok :D Şöyle söyliyeyim bir süre sonra Narutoda, Bleachten veya One pieceden alamadığınız hazzı almaya başlıyorsunuz. Tavsiyem vaktiniz varsa zaman geçirmeden başlayın :D Çünkü sizi öyle bir saracak ki 3 bilemediniz 4 güne bitirirsiniz benim gibi :D Hatırlıyorumda major 3 sezon 20 bölüm birde koyduklarında saat 12:00'dı ve başlayıp 23:00'da bitirmişti :D

Area no kishi, Eyeshield 21, Slam Dunk, Kuroko No Basket[japonyanın en iyi spor animesi], Haikyu, Hajime No İppo, One Outs[özellikle tavsiye ederim ama yarım seri], 

teşekkürler arkadaşım ^^

gerçekten bir arkadaşımın önerisi üzerine spor animelerini izlemeye başladım tsubasayı full baştan tüm serilerini izledikten sonra major 1-2-3'e başladım 4ten devam ediyorum :D

3. Hoş geldin

h.b  ^_^ 

Sagopa üstad panpa :D

Edit:Bu arada hos geldin  diyeyeim mısraları görünce kalbim durdu :D

3.kez düzenliorum sunlarıda yazıyım dedim

Beni bırakın kendi halime çok bitkinim vede durgunum terapi ordularınızı geri çekin artık son günler durgunum :)

kim derki sago yaşamın minik bebeği, bir yaz akşamı hayata attım göz bebeğimi, bebeğim öldü  :( 

hoş bulduum sagocu kardeşimB) 

ah keşke bende senin gibi yeni animeci olsam <_<   Neyse Hoşgeldin

hoş buldum  ^_^

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.