Jump to content

Strix.

Üyeler
  • İçerik sayısı

3228
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

13

İletiler bölümüne Strix. kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Pseudohomophylus, 06.12.2020 - 01:12 tarihinde yazdı:

@Strix. Öncelikle zamanında oldukça bilgilendirici olduğunu anladığım bir konu olmuş bunun için teşekkürler

Hazır gelmişken vakit bulup da bu konuyu güncelleyebilirsen çok makbule geçer :thank_you__onion_by_elcerbero:

Güncelleyemezsen de canın sağ olsun.

Oldukça eski bir konu bende Forum'da uzun süredir yokum ama bir ara yenilemeye çalışırım :onion_yep_by_7anime7drawer7:

2. Pseudohomophylus, 05.12.2020 - 23:43 tarihinde yazdı:

Yeniden hoş geldin 

Seni ppn yüzüden hep @MrTeddyile karıştırıyordum.

Kayıplara karışmadığına sevindim, iyi forumlar :relax2-onion-head-emoticon: 

Benim Profilim bayadır böyle :) Hoş buldum teşekkürler. :cool-onion-head-emoticon:

Akamine, 23 saat önce tarihinde yazdı:

Tekrar hoş geldin umarım yeni ıvır zıvırlar eskiyi aratmaz 

Umarım öyle olur şu sıralar izlemeye değer bir şey yok gibi :/ teşekkürler. :boohoo-crazy-rabbit-emoticon:

heymely, 22 saat önce tarihinde yazdı:

Merhaba buraya tekrardan hoş geldin. Umarım keyifli vakit geçirirsin. :thank_you__onion_by_elcerbero:

Sağ olun memnun oldum yeni üyeleri görmek güzel. :) :ahaaah-onion-head-emoticon:

Beytize, 12 saat önce tarihinde yazdı:

Vay be gözlerim yaşlı q.q

Seni tanımaz olur muyuz unutan utansın :D hoş geldin tekrardan  :wow1-onion-head-emoticon: valla  özelmişim be millet geldikçe anlıyorum :D

Heyt be! maziler :') Hoş bulduk sağ ol :ballerina-crazy-rabbit-emoticon:

3. pegasusejder, 47 dakika önce tarihinde yazdı:

Aramıza tekrardan hoş geldin o zaman. :) Ben elektrik-elektronik son sınıf öğrencisiyim, sen ne okuyorsun şu anda?

Discord için TürkanimeTv sitesinde bir discord sunucusu var oradan bakabilirsin. 

Ara ara uğrayıp muhabbet etmek istersen mekana gel konuşuruz. :) 

Ekonometri bölümünü okuyorum, ben lisede elektrik elektronik endüstriyel bakım onarım dan mezun olmuştum. Mekana da uğrarım, hoş buldum, teşekkürler. :)

Gorjek, 39 dakika önce tarihinde yazdı:

yeniden hoş geldin o zaman, ben 2-3 ay önce katıldım, muhabbet mekanına bekleriz :D

Tabii ki hoş bulduk :)

4. Herkese merhabalar arkadaşlar, aranızda beni tanıyan forum arkadaşlarım ve adminlerim vardır mutlaka uzun bir süredir yoktum ortada tabi. :)

Üniversite sınavına hazırlanacağım diye bir bıraktım forumları bir daha giremez oldum. Şuan üniversite öğrencisiyim elbet ve maalesef fazla vakit bulamıyorum forumlarda takılmak veya anime izlemek için. bide şu sıralar Kore dizilerine sarınca anime iyice aradan çıktı... en son ne izlemiştim? Demon Slayer ve BHA izlemiştim sanırım. O zamandan beri üniversite dersleri bu yıl tekrar başladığından beri doğru düzgün izleyemez oldum. :) 

Bir gireyim hal hatır sorayım dedim, fazla aktif olamayacak olsam da haftada birkaç kez turlarım yine bu forumu. :) Diskord adresimiz nedir bu arada? Ben baya uzak kaldım DC adresim falan değişti tabi. :)

5. 3 saat önce, Esora yazdı:

Ay bu gün kara melekle( ingiliççe seviyem .s ) strix doğmuş *- *

:happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:Kaç oldunuz şimdi yaşlandınız sizde :smooth-crazy-rabbit-emoticon:

Bende yaşlandım ... biri zamanı geri alsın :dong-onion-head-emoticon:

18 Oldum ben diyorum bazen Keşke Keşke diye ama yapacak bir şey yok işte hayat. :flying-crazy-rabbit-emoticon::dunno-crazy-rabbit-emoticon:

2 saat önce, Hoshirama yazdı:

@Strix. ve @Black Angel doğum gününüz kutlu olsun efendim. Bu insanların bugüne kadar bir yanlışını görmedim, çok iyiler benim için. - tabii bayadır yoktum ama.- İyi ki varsınız. :)

Teşekkürler @Hoshirama :)

2 saat önce, Black Angel yazdı:

Doğum Günümü kutlayan herkese teşekkür ederim iyi varsınız seviyorum hepinizi :):cheer1-onion-head-emoticon:

@Strix. ve @Uniquevables Sizlerinde doğum günleri kutlu olsun nice mutlu sağlıklı senelere :) :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

Teşekkürler. :)

@Barış D. Baryshx Admin sizede teşekkürler efem :floating-crazy-rabbit-emoticon:

6. 6 saat önce, Amygirl yazdı:

@Black Angel   

@Strix.

Doğum gününüz kutlu olsun.

6 saat önce, Nones yazdı:

@Black Angel   

@Strix.

Doğum gününüz kutlu olsun arkadaşlar :happy-birthday-crazy-rabbit-emoticon:

4 saat önce, Rosiecy yazdı:

@Black Angel, @Strix. Doğum gününüz kutlu olsun :)

Teşekkürler arkadaşlar İyi ki varsınız. :)

1 dakika önce, Turuncu yazdı:

Aman da aman büyüyormuş. :'D Kkksdjfhdsf. :D:D: Aynen normal yaşamına daha çok özen göster buralarda takılarak zaman kaybı yaşarsın sonrasında zaten rahatlarsın ve gelirsin, ister isen. *-* Başarılar diyim.s

Sağ Ol Pelin ''Abla'' SJWDAJSD :) Sana da hayatta başarılar :)

7. 2 saat önce, Turuncu yazdı:

Doğum gününüz kutlu olsun @Strix. @Uniquevables ve @Black Angel ^-^ Eskisi kadar konuşamıyoruz artık Yusuf :D -tabi bende de pay var.s- doğum gününü yakaladım ama*-* hep beraber nice senelere.

Teşekkürler @Turuncu . Aynen Pelin Bende artık okuyorum ne yapiyim Lise 3, sınavlar zor, bir yandan üniversiteye hazırlık. Hayat zor ve daha da zorlaşıcak.

Diğer arkadaşların @Uniquevables ve @Black Angel 'in de doğum gününü kutlarım. Aynı günde doğmuş olmamız ne büyük tesadüf. :)

Bu günden itibaren 18 oldum en iyisi gidip ehliyet kursuna yazıliyim :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.