Jump to content

Shioberry

Üyeler
  • İçerik sayısı

12
  • Son ziyareti

Shioberry hakkında

• Doğum günü 11/05/1996

Profil Bilgileri

Shioberry üyemizin başarıları

1. Shioberry

Birim 731 (+18)

Junko Furuta'nın cinayetinden beri okuduğum en berbat olaylardan biri.
  2. Shioberry

Konnichiwa Minna-San ^^

Nedense imza sanmışım ilk gördüğümde .. Şimdi fark ettim de baya güldüm :D :D
  3. Shioberry

Üzüldüğünüz ve Sevindiğiniz Sahne

Clannad'ın tamamı Angel Beats FMA Nana Bi de Kyokai no Kanata'nın bu sahnesi: ( Mirai sanırım dünyadaki en tatlı şeylerden biri.. ) http://www.youtube.com/watch?v=oK1Kmh8sGI4
  4. Shiki'nin son bölümleri. Mantık çerçevesine almaya çalıştığımda çok rahatsız edici gelmişti.
  5. Shioberry

Konnichiwa Minna-San ^^

Tekrar hoşbuldumm :hi-onion-head-emoticon: Ve teşekkürler ^^
  6. Shioberry

Bugün Hangi Animeyi İzlediniz?

Kotonoha no Niwa ( Garden of Words ) 45 dklık film tarzı bi anime. Bayıldım. Sanki 5 dakikaymış gibi geldi. İzlemenizi tavsiye ederim. Veya trailerına bakabilirsiniz. Trailerdaki müzik çok hoşuma gitti diye izlemeye başlamıştım.
  7. Shioberry

Durarara!! x2 Ne Zaman Başlayacak?

Heralde favorilerim arasındadır *-* umarım 2. sezon da öyle olur Bu animenin müzikleri o kadar hoşuma gitmişti ki Psychedelic Dreams adındaki albümünü indirmiştim Akogare no hi nichijou Hohoemi no Kage Kioku no Mukou çok güzel ve dinlendiriciler. Dinlemenizi tavsiye ederim :3
  8. Shioberry

Konnichiwa Minna-San ^^

Yeniden hoşbuldum ve teşekkürler ^-^ Aslında bi önceki cevabımda link koymuştum ama sanırım bu şekilde göstermek daha uygun: ( linkler yasak değil di mi? :mellow: kuralları okudum ama öyle bir şeye rastlamadım. geldiğim gibi ban yemek istemem :D )
  9. Shioberry

Konnichiwa Minna-San ^^

Hoşbuldumm ^^ Sonradan izlediğimde sevmiştim aslında Elfen Lied'i. Aynı mangakanın Gokukoku no brynbilmem ne diye bi mangasının animeye çevrildiğini duyunca bi hevesle başlamıştım. Pek beğenmedim gerçi. T_T Başka bir hevesle ben de kanji sözlüğü almıştım. Günlerin yazımından sonra açıp bakmadım sanırım.. Evet ben de nerde olduğunu bilmiyorum şuan :dying-onion-head-emoticon:
  10. Selamm ^^ Adım Dilara, 17 yaşındayım. Ablamın bana 10 yaşımda mı ne Elfen Lied izletmeye çalışması sayesinde animeyle tanışmıştım. ( pek de iyi bi ilk izlenim olmamıştı açıkcası.... ) :depressed1-onion-head-emoticon: Neyse ki sonradan ( baya baya sonradan ama olsun ) Lovely Complex izleterek gönlümü almıştı :D Onun dışında ara sıra çizim yaparım. 30 yaşında bi adam bile çizsem 8 yaşında bi kıza benzer gerçi >.> Karaoke yapmaya çalıştım, can çekişen bi karga gibi çıktı sesim Biraz japonca öğrenmiştim. Kanji çok sinir bir şey, türk olmayı sevdiriyo insana resmen :lol: Kısacası böyle, herkesle tanıştığıma şimdiden çok memnun oldum :3
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.