Jump to content

Frannie

Kayıtlı Üye
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About Frannie

 • Rank
  Level 1
 • Birthday October 21

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Female
 1. Rammstein ve Linkin Park uzun süredir sevip takip ettiğim gruplar. Ek olarak Emigrate, Breaking Benjamin, Three Days Grace var. Şarkıcı olarak ise Gackt şu sıralar favorim.
 2. Haruki Murakami'nin Yaban Koyununun İzinde ve Sahilde Kafka'sını bitirdim.
 3. Haruki Murakami - Renksiz Tsukuru Tazaki'nin Hac Yılları, daha bugün bitirdim.
 4. Tsukiyama'yla takılırdım ben, kankası falan olurdum herhalde, yemekeler ve kitaplar üstüne saatlerce konuşurduk, o Kaneki'ye sarkarken ben salyalarını temizlerdim.
 5. Krillin en güçlü insan karakter ya, Chiaotzu daha uygun olur bence o güçsüz listesine. :D + En güçlü karakter için rahatlıkla Goku diyebiliriz.
 6. Psycho Pass ve Durarara!!x2 Shou beklediklerim arasında. :D
 7. Durarara ve Baccano birleşse mükemmel olur, Narita bu konu üzerinde daha fazla durmalı bence, ya da Monsterla da olabilir, Johan ve Izaya'nın karşı karşıya gelmesini isterdim. Ya da Monster ve Psycho-Pass birleşebilir.
 8. Monster 4.40 sonrasında iyi ağlamıştım. Bir de Johan'ın Milosz(? doğru yazmamış olabilirim)'a dedikleri ve annesini bulmaya çalıştığı bölümde bayağı ağlamıştım sanırım, fazla ağır gelmişti. Psycho-Pass Ağlamıştım burada. Akane'ye dedikleri ve ölüm sahnesi etkilemişti oldukça ama o kadar mükemmel, güzeldi ki ölürken, ağlayamadım.
 9. Namie ve Masaomi'yi de koymuşlar ama bahsedilmemiş ondan, üzücü u_u
 10. Tumblrda şunu görmüştüm; 起承転結(きしょうてんけつ/kishoutenketsu) kelimesi hikayenin veya şiirin bölümleriyle alakalı bir kelimeymiş. ki: giriş, tanıtım, olayların yerinin zamanının belirtilmesi shou: olayların gelişmesi ve ilerlemesi ten: olayların düğüm anı ketsu: sonuç, olayların çözümü Buna göre uyarlayacaklarmış light novellardan, bu durumda ki'de ilk sezon oluyor karakterlerin tanıtıldığı. :)
 11. PV'yi Shizuo, Masaomi ve Namie'yi de ekleyerek yenilemişler, izlemek isteyenler buradan izleyebilir.
 12. Hayal kırmak istemezdim ama light novelları baz alarak gideceklerine göre en fazla 8e falan gelirler ki orada da yok, ben de meraktan çatlıyorum o konuda :desperate2-onion-head-emoticon: Izaya'nın tasarımı light noveldaki gibi olmuş, sonunda kişiliğini yansıtan bir suratı olmuş ve olması gerektiği gibi "yakışıklı olduğu kadar garip bir görünüme sahip" durumuna gelmiş ama yine de birinci sezondaki şirin tipini de özlüyorum doğrusu. :| Neyse ben bu yeni tasarımla soğuk veya ilgisiz gülüşlerini ve şeytani gülüşlerini ayırabileceklerini düşünüyorum. Şapkalı Slon değil de, Izaya'nın kardeşi Ku
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.