Jump to content

Milli Midilli

Üyeler
  • İçerik sayısı

1247
  • Son ziyareti

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Milli Midilli reacted to Evallark in Animelerde birbirine en çok yakıştırdığınız ve gözünüze en hoş gelen çift..?   
    İlk animem ve ilk mangalarımdan olmasına rağmen Risa'nın soyadını nedense Ootani'yle karıştırırım hep. Sağ ol hatırlatma için.
  2. Beğen
    Milli Midilli reacted to Beng-chan in İtiraf Köşesi   
    O zaman bir anımı anlatayım:
    Geçen yılbaşını teyzemle otelde geçirelim istedik. Teyzem de 45 yaşında ama hala bekar. Neyse, eğlence devam ededursun, oradan Alman bi adam teyzemi çok beğendi. Sürekli geliyo yanaklarını öpüyo, onu dansa kaldırıyo, şampanya patlatıyo falan. Teyzem de sarışın erkek hiç sevmez. Adam baktı Almanca konusamayacak ingilizce bi ton sevgi sözcüğü sıralıyo, ben de teyzeme tercüme ediyorum. Ama olmuş saat gecenin 1'i. Bizim kafalar gidik zaten. Teyzemle konuşuyoruz ama, nasıl seviyesiz konuşuyoruz nasıl. Adam yabancı ya, biz bağıra bağıra konuşuyoruz. Teyzem diyo "ulan zaten 40 yıl beklemişim, şimdi sana bakacağıma kendimi dinamite bağlar patlatırım", ben diyorum "ulan şimdi dinsizdir la bu. Olmaz öyle elin adamıyla". Böyle giderken, artık gecenin sonuna doğru saat 5 gibi biz otelin odasına giderken adam beni durdurdu. "Ben üniversiteyi Turkiyede okudu, türkçe biliyor. Dediğiniz her şeyi anladı ben." Demez mi? Utançtan yerin dibine girmiştim valla, adama bakakaldım öyle. Bu da böyle bir anım işte, saygılar.
  3. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Piyano ile Anime Müzik Çalışmalarım   
    Çok güzel çalmışsın başarılarının devamını dilerim :D
    "So shame on me now" bölümde farklı çalabilirsin bi de nakaratta hız işini halledersen daha iyi olur ;)
  4. Beğen
    Milli Midilli reacted to Burakesan in Android için en iyi 8 Anime ve Manga uygulaması!   
    Merhaba, arkadaşlar!

Yaklaşık beş senedir Anime ve Manga dünyasına mensup biri olarak, Anime ve Manga severlerin Android işletim sistemli telefonlarında mutlaka bulunması gereken 8 uygulamayı inceledim.

Video belki biraz uzun, ama videonun hemen altındaki kısımdan uygulamaların tanıtımlarının başladığı dakikalara geçebilirsiniz (MangaWatcher uygulamasının tamamını izlemenizi tavsiye ederim, çok detaylı ve kişiselleştirilebilir bir uygulama)

https://www.youtube.com/watch?v=NRbGM6S4Rtw

Düzenleme: Uygulamaların bağlantı adresleri videonun altına eklendi (YouTube videosunun altında)
  5. Beğen
    Milli Midilli reacted to Tugrul. in Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur   
    sakurayı alıp vurucam kırbacı vurucam kırbacı 
  6. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from °•°NekoAiri°•° in Tanisma fasli :)   
    Hoşgeldin ben G umarım eğelenirsin :D
  7. Beğen
    Milli Midilli reacted to Lucifèr in Anime Sayfası   
    ''Küçük Bir Anime Sayfası''  -_-
  8. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from TheDirectEco in Suçluların Korkulu Rüyası 10 Efsane Dedektif   
    Behzat Ç.'yi biliyorum babam izliyodu gözümden kaçmış B) :D
  9. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from TheDirectEco in Suçluların Korkulu Rüyası 10 Efsane Dedektif   
    L de var ;)

L dünyanın en iyi üç dedektifi arasındadır ve bu diğer iki dedektif de farklı kimliklerle yine kendisidir, kendini Kira’yı bulmaya adamıştır bu yüzden Light'nun en başta cezalandırmak istediği isimdir. Başlangıçta Light L'i küçümsemiş fakat küçümsediği anda hiç beklemediği bir şekilde L'in tuzağına yakalanmıştır, daha sonraları L'i ciddiye almaya başlayan Light artık çok geç kalmıştır çünkü L daha önce yaptığı hatalardan yola çıkarak Light'ı çok hızlı bir şekilde köşeye sıkıştırmayı başarmıştır. L'in çok garip alışkanlıkları vardır. Rakiplerine tahmin edemeyecekleri kadar yakın olan ama asla açık vermeyen farklı bir strateji uygular.

Kaynak: Vikipedi 
  10. Beğen
    Milli Midilli reacted to Burakesan in Android'de Oynanabilecek En İyi 5 Shingeki no Kyojin Oyunu   
    Başlıkta da gördüğünüz gibi, Android işletim sistemli telefonlarınızda oynayabileceğiniz 5 seçmece oyun. 

Başka oyunlar yok muydu? Vardı elbette, hem de üç boyutlu, ama hiçbiri oynayabilir değildi. 

Lafı uzatmayalım, seçmece oyunlarla başbaşa bırakayım ben sizi 

(Oyunların Google Play bağlantı adresleri videonun altında)

11. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Nume in Yaoi Fc (+15)   
    Yetişkinlerinki çok pis ama hiç ısınamayacağım yaoi'ye :D
  12. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Nume in Soul Eater Mangasını Okuyan Kız Ailesini Öldürmeye Çalıştı   
    Ne pc'si yanında kolanın yanındaki hediye bardak gibi beni de atar afdsfafsda :D
  13. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Sawakaze in Soul Eater Mangasını Okuyan Kız Ailesini Öldürmeye Çalıştı   
    Aman annem gürmesin :D
  14. Beğen
    Milli Midilli reacted to Nume in Yaoi Fc (+15)   
    demo >.< olmaz tamam rin chan ve haru chan ın hayranları olabiliriz ama bunun yanında fujoshi yim ve ne kadar çok erkek o kadar güzel yaoi fantazisi .D  :bled1-onion-head-emoticon:
    buda demek oluyorki belki 6 sını bir odaya toplarım :D
  15. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Nume in Yaoi Fc (+15)   
    Rin'i bu işin içine sokma hacı yaa  :expulsion-onion-head-emoticon:
  16. Beğen
    Milli Midilli reacted to Nume in Yaoi Fc (+15)   
    tartışırken attığınız resimleri görünce hoplayıp zıplayasım geldi :D insanın baktıkça bakası geliyor QwQ 

17. Beğen
    Milli Midilli reacted to rek in Yaoi Fc (+15)   
  18. Beğen
    Milli Midilli reacted to TsundereAkali in Çizimlerim (Güncellendi)   
    Pis çizmeyi severim öyle düzenli çizince sıkılıyorum... o yüzden böyleykende sevdiyseniz ne mutlu bana  ^_^  ^_^  ^_^   

Fairy tail "kafadan karakter yarattım ._." (karalama) :

Öylesine kafadan"karalama" : 

Alıştırma : 

Sıkıntıdan :F :

Bakmadan çizdiğim sasuke-kun:

LoL Zac - "Zombileme yarışması için çizdiğim resim..."

Yeni yarattığım karakterler.(Kafa olarak :F)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ulquiorra

Kurapika "gözü renklendirdim diğerlerini üşendim ._."

Espada "Renkli" (ilk defa ciddi çizim yapıyorum :P )"resimi kaydetmeden program hata verdi -.- baştan başlıycam boyamaya -.-"

ESPADA- 

Natsu

Monkey D Luffy

Edward Elric

Futaba Aşkım :wub:  :wub:  :wub:  ;

Obito

Madara

Obito

Gözler  :blink:

Naruto  :ph34r:

Gaara 

Kendi yarattığım karakterler;

mako chan için çizdiğim  Sebastian Michaelis 

İchigo : :huh:

Pain B) 

İtachi  B)  B)  B)  B)  B)  B)

19. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Witch in Üye Albümü   
    İşte benn!

20. Beğen
    Milli Midilli reacted to Uchıha sasuke in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    bende küs deyilim.barışdıqmıza sevindim.:)))
  21. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from Nume in Anime Dünyasında En İyi Gülüş   
    Bi numara Yagami Light (Ses sanatçısının normal gülüşü de güzel)

Benim normal gülüşüm Alucard'ınkine benziyor afdsxfdaxfsa :D

22. Beğen
    Milli Midilli reacted to canseckiner in anime lakabınız   
    küçük denizkızı hiç yakıştıramadım :S
  23. Beğen
    Milli Midilli got a reaction from free word in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Direk mumsuz daha güzel ^^ Hem bu tüm foruma yeter :D

24. Beğen
    Milli Midilli reacted to Mileydi in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    Doğum kutlu olsun @DeathMariposa    :happy-birth-day1-onion-head-emo hepidi mepidi tu yuuuuu  :cheer2-onion-head-emoticon: pastasız kutlama olmaz buraların pastacısı ben olduğuma göre hemen görevimizi yapalım   :cheer3-onion-head-emoticon:

25. Beğen
    Milli Midilli reacted to Stairway To Heaven in Doğum Günü Kutlama Bölümü   
    ne demek canım ^^  

doğum gününü youtube'da bulduğum bu olağanüstü kaliteli doğumgünü şarkısı videosuyla kutluyorum :D
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.