Jump to content

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Üyeler
  • İçerik sayısı

1235
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

£ɱŔ£Қה¥Ŕ kullanıcısının paylaşımları

1. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Herkese merhaba!

Cidden göz ardı etmemişsin . :dd
  2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Herkese merhaba!

Hoş Geldin. Benden tavsiye flood yapmamanı öneririm . :D
  3. Ben isimlere taktım biraz hepsi animelerden bilindik isimler. Daha değişik bir şeyler düşünebilirdin.
  4. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

IMDB Anime Sıralaması

Naruto da yok . Sıralama bozuk :D
  5. Sao'yu severim ama çok abartıyorlar insanı soğutuyorlar animeden.
  6. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Diamond No Ace Second Season

Kolay gelsin sıkı çalışıyorsun. :D
  7. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Konbanwa!

Hoş Geldin.
  8. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Hajimemashite

Hoş Geldin.
  9. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Antalya'dan Selamlar

Hoş Geldin.
  10. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Beyin yakan şarkılar

Hacım her türlü Ajdar bire bir beyin yakıyor aç dinle dinliyebiliyorsan.
  11. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Selamlar ^^

Teşekkür ederim yalnız toplu alıntı yapıp bi seferde cevap versen daha iyi olurdu bu şekilde tek tek cevap verince flood yapmış oluyorsun. ^_^
  12. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Selamlar ^^

Hoş Geldin.
  13. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Naruto Live Action

Bu Live Action'u çeken adam kör olmuş . :D :D
  14. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhaba!

Hoş Geldin.
  15. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Major 6 ( Sonun Başlangıcı )

Final maçında iyi iş çıkarıp kaybeden diyince 1 sezonu özetlemiş oluyor bu cümlen . :D
  16. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Major 6 ( Sonun Başlangıcı )

Hımm iyi güzel konu açmışsında 5.sezonun en büyük spoilerını vermişsin sonunu direk söylemişsin bu konuyu gördükten sonra izliyecek olanlara ayıp olur bencde :D Zaten spor animeleri genel olarak ortadan başlanıp izlenilebilen türden bir anime değiller olayı tam kavramak istiyorsan illaki başından izliyeceksin. Spor anime türünü seven arkadaşlarında bunu bildiklerini düşünüyorum. :D Uzun bir seri gelebilir kısa serilere alışık arkadaşlara tek sezonu tek seri olarak düşünüp izlesinler kesinlikle. 1. Sezonda konu biraz ağır ilerliyor hemen ilk 4-5 bölüme aldanıp kapatmasınlar en azından ilk sezonun yarısını izlesinler beğenmiyorlarsa o zaman kapatsınlar. Sanırsam gerçek olarak 7. veya 8. bölümden başlıyor diyebiliriz animeye, bu bölümlerden öncesi de tabiki izlenmeli . :D
  17. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Anime Beğeni Analizi (7)

En tuhafıma giden Gangsta japonların ilk 10'una girememesi . Bir ben değil Japonlarda o kadar beğenmemiş . :D Nedenini bilmiyorum ama forumdan da gördüğüm kadarıyla herkes çok aşırı beğeniyor. (Teşekkürler eline sağlık :D )
  18. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Selamlar.

Hoş Geldin.
  19. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Bu Animeyi İzledin mi?

İzledim :D Alttaki arkadaş ise Baby steps izlememiştir.(Zaten spor anime severleri çok az sayıda nedeni ni anlamadım ama ole)
  20. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

( 26 / 26 ) Aquarion Logos

Beklediğim çeviri geldi. Janset demişti zaten düzgün bi ingizilce alt yazısı çıksın çevirecem diye teşekkürler. :D
  21. La sivri sinekler üzerimde Parti vermişler sanırsam. Bu kadar şeye rağmen nasıl uyanmamışım ben . :S

1. Barış

Barış

soktuğunda aynı zamanda uyuşturuyorda ondan, sesi hiç çıkmasa uyanıkkende farketmeyiz hiç o emicileri, nefret ediom ya kökleri kurusa partiyi ben veririm :D

2. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

£ɱŔ£Қה¥Ŕ

Ses de çıkarmıyorlar cidden kulağının yakınından geçmedikce duyamıyosun lanet olasıca şeyleri..

3. Wichin Smutellası MiYeon

Wichin Smutellası MiYeon

:P kihkihkih geçmiş olsun kihkihkih

22. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Merhaba (^.^)

Hoş Geldin.
  23. £ɱŔ£Қה¥Ŕ

Diamond No Ace Second Season

eyvallah kolay gelsin.
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.