Jump to content

۞☛ⓄⓉⒶⓀⓊ☚۞

Kayıtlı Üye
 • Posts

  28
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

İletişim Yöntemi

Profil Bilgileri

 • Cinsiyet :
  Male
 • Konum :
  Amasya

۞☛ⓄⓉⒶⓀⓊ☚۞'s Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

5

Reputation

 1. Güzel olmuş. Ancaka şuan siteye giremiyorum sanırım problem var. 2-3 forumda moderatör olmuştum. En azından benden iyisini bulana kadar size moderatörlük yapabiiliriim sanırım :) .Grafikerlik dersleri alıyorum. Yeterli seviyeye gelince sitede grafikerlikte yapabilirim. Bir arkadaşımızın söylediği gibi ''Herşey türkiyede anime ve manga kültürünün gelişmesi için'' :) İyi forumlar...
 2. :D ssanırım gülücük anlamına geliyor : D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
 3. İzledim. Güzel seriydi. Hele ilk başlarda kopmuştum resmen :D Guilty Crown çizim olsun, Hikaye olsun çok güzeldi. Diğerlerine bakacağım teşekkürler :)
 4. Romantizm,Fantastik,Bİlim kurgu türlerini içeren anime varmı?
 5. Geçmişi deşmeyi bende sevmem. Ayrıca o dönemde büyük bir yapay afetle(atom bombasından bahsediyorum) cezalarıı çektiler. Ayrıca şu anda bilim ve teknoloji anlamında dünya lideri oldular. En barışçıl ülkelerden biri haline geldiler. Yani pozitif yönde gelişme gösterdiler. Bu yüzden onları geçmişe göre yargılamayıda doğru bulmuyorum açıkçası. Neyse iyi forumlar ^_^
 6. Hoş geldin kardeşim. Şu bc.vc işine gelince... Ben birçok siteden sırf bu yüzden soğudum. Adamlar her sayfaya koymuşlar. Eğer senin yüzünden bu forumda varsayalım ki 5 üye kaybetti. Bu hakkı nasıl ödeyeceksin .... Nese hoşgeldin ve iyi forumlar ;)
 7. Otaku olma yolunu bıraktım.Otobanda gidiyorum :D

  1. free word

   free word

   Burayı terket sen oğuzcum :D

 8. Hoşbulduk :) Hışbulduk Çok teşekkür ederim ama uğraştırdı ya :D hoşbulduk.Bu arada Fen değil de anadoluya çevrildi malesef :dying-onion-head-emoticon: Çok teşekkür ederim. Hoşbuldum :D Hoş bulduk :) Cesaret işi :D :eaten-alive-onion-head-emoticon Ⓗ✿ⓈⒷⓊⓁⒹⓊⓀ :) Teşekkür ederim. Hatalarımızın üstüne yürüyemezsek nasıl ilerleyebilirizki :) Sanada iyi forumlar... Hoşbulduk :)
 9. Hoşbulduk :) Teşekkür ederim ezgi. Aynen bende böyle insanlardan hoşlanırım :D .Bu arada sanada iyi forumlar :)
 10. Yeni bir tavsiye isteğiyle karşınızdayım :) Bana romantizm ve fantastik konulu anime önerebilirmisiniz? Teşekkürler :)
 11. Merhabalar. Bu forumda 3. günüm sanırım :) .Beni çoğunuz görmüşsünüzdür çünkü Pek pasif durmadım.Sizlerden yorum ve konularımı esirgemedim :) .Ancak bu şekilde arkadaş edinemedim. Bende burada tanışmaya ve kaynaşmaya karar verdim :admire-onion-head-emoticon:Bu arada anime tavsiyelerinizide bekliyorum :) Kendimi tanıtıyorum. Ben Oğuz. 16 yaşındayım. Anadolu Öğretmen Lisesinde okuyorum. Yaklaşık 5-6 yıldır anime takipçisiyim :D .Tabi foruma yeni katıldım. İyi geçinmek dileğiyle :) (Biraz geç kaldıysam sevinirim.Hatalarımıda belirtinki düzeltebileyim : :))
×
×
 • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.