Jump to content

Naussica

Üyeler
  • İçerik sayısı

204
  • Son ziyareti

İletiler bölümüne Naussica kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Suguha candır Asuna patlıcand... değil abi hepsini yerim seçim yapamıyorum.   B)

Kirito pisliği hariç. Her sezon gözüme daha pis gözüküyor 5. sezonda iyice mallaşacak rezil şey.  

katılıyorum tam pislik oldu ama tipi var *** nin :D ya her kızla bısey yasıyor anlamadım kı ben zaten sımdı son bölümünü izleyenler bilir- Son bölümden spo içerir sao 2

en son bölümde sinon u kurtarmak ıcın evine gitti e abi asunaya ne oldu yanında bekliyordu ben ona üzüldüm asunayı ekip gittiyse sonra asuna bundan gizli ağladıysa bırak kirito yu k sini bile ağzıma bile almam

2. cp 9 nasıl franky yi ve robini kaçırmadı.Kaçırdılar o bölümler filler değil.Zoroyuda kaçırmak çok saçma gücü için kaçıran biri demekki güçsüzdür.Güçsüzse zoroyu kaçıramaz

birde şapka emanet etmeyi okadar büyütmeyin Luffy tayfasından herkese emanet edebilir onu.Hatta tayfasından birinin hayatı için o şapkayı yakabilir

Adam haklı ama abi namiye öyle bir verdi ki sapkayı nami arc da ben bıle bı an nami luffy e itiraf edicek sandım :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.