Jump to content

Cao Cao

Üyeler
  • İçerik sayısı

288
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

6

İtibar Etkinliği

1. Beğen
    Cao Cao got a reaction from Meroe in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı   
    Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı. Filler Ne Zaman Bitecek?

Mangada yeni jenerasyondaki karakterler bile eşek kadar olurken, Boruto: Naruto the Movie anime filminin gösterim tarihi yaklaşırken, Naruto Shippuuden anime serisinde doldurma bölümler nihayet bitiyor! 21 Mayıs’ta yayımlanacak olan “Geleceğe Bakmak” adlı şimdilik son doldurma bölümün ardından anime serisinin hayranları sonunda geleceğe bakabilecek ve 28 Mayıs’ta Naruto Shippuuden 414 ile birlikte aylarca süren doldurma sezon biterek manganın uyarlaması devam edecek.

Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015:
    14 Mayıs: Naruto Shippuuden 412 – Neji’nin Kararı
    21 Mayıs: Naruto Shippuuden 413 – Geleceğe Bakmak
    28 Mayıs: Naruto Shippuuden 414 – Ölümün Eşiğinde
    4 Haziran: Naruto Shippuuden 415 – İki Mangekyou

Kaynak : www.animefantastica.com

2. Beğen
    Cao Cao got a reaction from EccUzu in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı   

Mangada yeni jenerasyondaki karakterler bile eşek kadar olurken, Boruto: Naruto the Movie anime filminin gösterim tarihi yaklaşırken, Naruto Shippuuden anime serisinde doldurma bölümler nihayet bitiyor! 21 Mayıs’ta yayımlanacak olan “Geleceğe Bakmak” adlı şimdilik son doldurma bölümün ardından anime serisinin hayranları sonunda geleceğe bakabilecek ve 28 Mayıs’ta Naruto Shippuuden 414 ile birlikte aylarca süren doldurma sezon biterek manganın uyarlaması devam edecek.

3. Beğen
    Cao Cao reacted to Barış D. Baryshx in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı   
    Filler listesini düzelttim hemen, 413 son filler bölüm, konu için sağol ;)
  4. Beğen
    Cao Cao got a reaction from イラル in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı   

5. Beğen
    Cao Cao got a reaction from Strix. in Naruto Shippuuden Bölüm Listesi Mayıs 2015 Programı   

6. Beğen
    Cao Cao reacted to LucisTenebris in High School DxD BorN Tartışma   
    deme öyle koneko cu arkadaşımda var
  7. Beğen
    Cao Cao reacted to OneAutmnLeaf in High School DxD BorN Tartışma   
    ben ikisini de ayrı ayrı seviyorum ama :D Akeno-san uzun siyah saçlarıyla Rias senpai Alevli Kızıl saçlarıyla büyülüyor beni :) Bu sezon 2sinin de şirin ve kadınsı halleri beni bitirdi resmen ^^  :admire2-onion-head-emoticon:
  8. Beğen
    Cao Cao reacted to typerion in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    Bence en güzeli Takatoshi ve Kalamur idi
  9. Beğen
    Cao Cao reacted to Namida in Aşık Olunan Anime Karakterleri   
    her türlü Minato :D

10. Beğen
    Cao Cao reacted to Pingu in Duo arıyorum   
    :P :P yoksa silerim ^-^   yoksa silerim ^-^  yoksa silerim ^-^ 
  11. Beğen
    Cao Cao reacted to MiranamiTsuki in Tsuki'nin Projeleri (Güncellendi: 05.07.15♥)   
    Merhaba!
    Yaklaşık 3 yıldır ciddi ciddi resim çiziyorum. Birçok şey biriktiği için hepsini burada paylaşamayacağım. Ama ilgilenenler deviantartıma ya da instagramıma bakabilir.
    Ayrıca resimlerimde gerçek insan çizimleri ve yanına resmini koyduklarım hariç referans almıyorum.
    Projelerim:
    Mitolojik Naruto Kızları Projesi

Efsanevi Sahneler Projesi

Edward Elric // Again

Akihito&Mirai // Daisy

Eren Jaeger // The Eye

Yapım aşamasındakiler ve aklımdaki fikirler için deviantart jurnalime bakabilirsiniz -> http://miranamitsuki.deviantart.com/journal/Legendary-Scenes-Project-522106215
    Tükenmez Kalemi Sevme ve Sevdirme Projesi

Wonder Woman

Lavi

Allen

The Tanaka

Deidara

Mikasa

Snow White-Death Note crossover

Uta

Kageyama

Inuyasha-Kikyo

Misa Misa

Bu SuiKa aşkım lise versiyonu. Suigetsu'ya inen sıkı tokat!!! 1 saniye sonra

Sakura Temalı Resim Yarışmasını Kazanmak İçin Elinden Geleni Ardına Koymama Projesi

Akatsuki Posteri Projesi 2013 Ekim

İkinci Akatsuki Posteri Projesi (Yapım aşamasında)

Eskiden Düşman Olduğu Suluboyaya Aşık Olma Projesi

Ve Naruto Gaiden sayesinde sevdiğim Sakura ve sarılmak istediğim kızı

Irina - Karasuma ♥

SuiKa Festival

Güzel Gurme Tsukiyama

MikaRen

Çiçekli taç perisi içime oturunca çizdiğim Geyik Luhan, Sasuke ve Selena Gomez

Marker Alınca Kolay Alışabilmek İçin Şimdiden Keçeli Kalemle Çalışma Projesi

Orihime

Sketches ve Kuruboya
    Türkçesi ne bunun?

Ciel

Kotetsu T. Kaburagi

Derste öylesine çizilen Misa vs Ciddi çizilen Misa (Oyum derstekine)

Derste öylesine yüz çalışmak için çizdiğim kız

Ciel Phantomhive

Inoue Orihime

Armin Arlert

Lanet olası güzellikteki Tifa. Hayır ne kıskanıyım? :depressed2-onion-head-emoticon:

Hızlı bir Lana Del Rey çizimi. Tek ton kurşun kalem boyama üstünde sadece silgi kullanarak saç çizme alıştırması.

Hayatımda ilk defa detaylı metal çizdiğim için beni baya yoran ve zırhı bitirince ruhum çıktığı için yüz sönük de kalmış olsa şu sıralar göz bebeğim olan
    "Gılgamış Cosplayi Yapan Kise"

Instagramdaki iyi bir arkadaşım için çizdiğim Allen.

Doll Sakura

Gandalf Orihime - Mizah anlayışım yine yakıyor

200 Pounds Beauty'den Kang Hanna/Jenny. En sevdiğim film olur. Gerçekten bir "fikri" olan bir filmdir. Ayrıca bu bir yürüme çalışması.

sorularıma doğru cevap veren bir Twitter arkadaşıma çizdiğim Clare

OTP Corner Projesi

Ve en sevdiğim Naruto kızı olan Karin ♥

Ve en sevdiğim couple'ım!☆☆☆
    My One True Pairing!!

Picolo-kun Color Challenge
    Madam Red

Nami

Kise

Picolo-kun için çizilen Maleficent.

Hareket çalışması

Erkek saçı çalışması

Gerçek İnsan Çizimlerim

Sunny

Avril Lavigne

Bu kadının burnunu ve burnunun altındaki girintiyi çizmeye bayılıyorum *weird artist*
    Marilyn Monroe

Luhan 2013 vs 2014 çizimim. Şahsen standartlarımın altında. Daha iyi yapabilirdim -Üvey evlat Luhan-

Deviantart -> miranamitsuki.deviantart.com
    İnstagram -> www.instagram.com/miranamitsuki
    Sayfa düzenlendi. Teşekkürler FLMN
  12. Beğen
    Cao Cao reacted to asci in Death Note Live Action Dizisi Geliyor   
    Filmlerin ve Müzikalin Ardından Death Note Live Action Dizisi Geliyor 

Anime-manga dünyasına adım atanların ilk göz ağrısıdır Death Note. Hikayesinin Tsugumi Ohba, çizimlerinin ise Takeshi Obata’ya ait olduğu manga sadece animeye uyarlanmakla kalmamış 2006 yılında baş rollerinde Tatsuya Fujiwara, Kenichi Matsuyama, Erika Toda gibi ünlü isimlerin yer alığı Death Note: The First Name ve Death Note: The Last Name isimli iki live action filmine uyarlanmış, ardından 2008 yılında L change the WorLd isminde Dedektif L’in hayatının son 23 gününü ve son davasını konu alan bir başka live action film uyarlaması gelmişti.

Popülaritesini neredeyse ilk günkü kadar koruyan seri son dönemde ise hala sahnelenmekte olan Death Note The Musical isimli müzikal oyunu ile sevenlerin karşısına çıktı.

Daha ne kaldı derken Weekly Shonen Jump dergisi, hikayesi Nobuaki Enoki’ye ve çizimleri ise Takeshi Obata’ya ait Gakkyu Hotei isimli manganın yayımlanan bölümünün sonunda Death Note mangasının bu temmuz ayında gerçekleşmesi planlanan bir live action dizisine uyarlanacağı haberine yer verdi. Haberde başka herhangi bir detay paylaşılmazken serinin hayranları şimdiden senaryonun nasıl olacağı, başrollerde kimlerin yer alacağı konusunda kafa patlatmaya başladı. Peki ya sizin bu gelişme hakkındaki düşünceleri neler?

ALINTI:AnimeFantastica
  13. Beğen
    Cao Cao reacted to asci in Boruto Filmi Bilgiler ve İlk Tanıtım Videosu   
    Boruto Filmi İlk Fragman Yayınlandı!

Bugün Broruto filmi resmi sitesinden kısa bir tanıtım videosu paylaşıldı.Videoya ise özlediğimiz ses Houchu Ohtsuka(Jiraiya) eşlik ediyor.

Anlatan: Uzun zaman önce burada bir savaş gerçekleşmişti. Bu esnada dünya tek takımda birleşti ve bir hinobi bu savaşa bir son verdi.Onun adı 7.Hokage N-
    Boruto: Bu aptalca,yaşlı adam. Bu çağı değiştireceğim!
    Yazı: Kahraman
    Yazı: Usta
    Yazı: Rakip
    Anlatanr: Boruto -Naruto the Movie-
    Boruto: Kaybedecekmişim gibi hissetmiyorum!
    Yazı:Bundan başkasını böyle yazamıyorum! -Masashi Kishimoto
    Yazı: 7 Ağustos- Efsane aşılacak!

Bildiğimiz ses kadrosu devam ediyor,değişen yok.
    Bunlara ek olarak ise:

Uzumaki Boruto:Yuko Sanpei(Gintama-Seita;FMA-Selim Bradley)

Uchiha Sarad:Kokoro Kikuchi(Toriko-Atashino;One Piece-Lina)

Karakter Tasarımları,Hikaye vs. işler yine Kishimoto Sensei tarafından yapılacak.

//Aslında her ne kadar 7. Filmi bile izleyemesek de yeni filmin gelecek olması sevindirdi.Filler serisi için de mutlu bir haber bekliyoruz artık:)
  14. Beğen
    Cao Cao got a reaction from Title in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    Öncelikle Merhaba Türk Anime Ailesi  :cheer2-onion-head-emoticon:  Türk Animede Bulunan Neredeyse En Komik Anime Olan (Tabi bana göre) Seitokai Yakuindomo Animesinin Tartışma Konusudur. Bana Göre Unutulmuş Animelerin Arasındadır İzleyebileceğiniz En komik Kaliteli Animedir. Konusu İse Kısaca ;

2 Sezonu Olan Bir Anime Olan Seitokai Yakuindomo Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim  :good-job-onion-head-emoticon:  
    Paylaşmazsanız

Tabikide Şaka  :P
  15. Beğen
    Öncelikle Çeviri Yapan Çevirmenler Gerçekten Çok Güzel Çevirmişler. 

Örnek Kısa Bir Video (Küfür İçerir)

16. Beğen
    Evet o bölümler gerçektende komedi doluydu :D ilk bölümden itibaren güldüren bir seri
  17. Beğen
    Cao Cao got a reaction from Barış Olgun in High School DxD BorN Tartışma   
    Çok büyük şeyler olucak gibi yeni sezonda  -_-  keşke hemen gelse bölümler
  18. Beğen
    Cao Cao reacted to xpector in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    en komedi animeler arasındadır bencede absürd espriler ve zor durumdaki erkek karakter gayet güzel işlenmiş :)
  19. Beğen
    Cao Cao reacted to Title in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    İzlerken baya gülmüştüm. Özellikle "Surume to Takatoshi" bölümleri baya komediydi! :D
  20. Beğen
    Cao Cao reacted to Barış D. Baryshx in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    İzledim denişik bir anime, kızların cinsel içerikli lafları komediydi, esas oğlan bana Hachiman Hikigaya'yı hatırlatıyor, gerçi animeleride benzer gibi. Absürd ve ince esprileri olan bir seri...
  21. Beğen
    Cao Cao got a reaction from Barış D. Baryshx in Seitokai Yakuindomo Tartışma   
    Öncelikle Merhaba Türk Anime Ailesi  :cheer2-onion-head-emoticon:  Türk Animede Bulunan Neredeyse En Komik Anime Olan (Tabi bana göre) Seitokai Yakuindomo Animesinin Tartışma Konusudur. Bana Göre Unutulmuş Animelerin Arasındadır İzleyebileceğiniz En komik Kaliteli Animedir. Konusu İse Kısaca ;

2 Sezonu Olan Bir Anime Olan Seitokai Yakuindomo Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşırsanız Sevinirim  :good-job-onion-head-emoticon:  
    Paylaşmazsanız

Tabikide Şaka  :P
  22. Beğen
    Cao Cao reacted to Sabah Sisi in Obitonun Sharinganı Kamui   
    Evet burada bende size katılıyorum bir çok saçma yer var 700 de lap-top vardı 

Bu bana da saçma gelmişti kendimce şöyle düşünüyorum bir gözünün olmaması nedeniyle ne Kakashi ne de Obito Susanoo açamıyor yani tam güç kullanamıyor yarım yamalak kullanılan MS bir Uchiha için az geliyor ancak bence de çocukluktan 4.savaş boyunca kullanması saçma.Ancak bu durum Kakashi için tam tersi adam sadece savaşacağı birkaç dakika kullanıyor ondada çok kullandım diyordu aynı mantıkla mangada 4. büyük savaş bittiği an kör olması gerekirdi saygılarımla.
  23. Beğen
    Cao Cao reacted to Amygirl in Merhaba Gençler   
    Forum kurallarını okuyup gelen bir üye  :hell-yes-onion-head-emoticon:
  24. Beğen
    Cao Cao reacted to sadece okan in Hangi Anime Karakterine Benziyorsunuz? (Kişilik, Düşünce veya Tip Olarak)   
    izlerken bu adamda kendimi görüyordum hep :D 

25. Beğen
    Cao Cao reacted to Meroe in High School DxD BorN Tartışma   
    nasıl olcak ki işte her zamanki gibi sapıkça sahneler, oppai ...
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.