Jump to content

Leath

Üyeler
  • İçerik sayısı

146
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Leath kullanıcısının paylaşımları

1. Gerçekten diğer seçeneklere gerek bile yokmuş- orada bir Guilty Crown duruyorken- B)
  2. Oha bu ne hız bi durun. :D Ben arkadaşımla konuştum, kendim bir blog sayfası açıyorum. Dediğim gibi yakında paylaşırım yeni bir konu açıp.
  3. O zaman azıcık bekletiyim sizi. Şimdi Sıfırıncı Maria'yı çevirmeye başlıyorum. Eğer tahmin ettiğim gibi giderse birkaç güne forumda konu açarım. Başka bir seri olsa kesinlik verirdim ama bu seri bildiğiniz gibi bir seri değil. Oradan oraya atlıyor, tam anlamıyla çeviremezsem sizi kanser eder. Serimiz bu gençlik: https://baka-tsuki.org/project/index.php?title=Utsuro_no_Hako_to_Zero_no_Maria
  4. Leath

Ecchi FC [+18]

Yeni bakanları korkutmayım dediydim. Eğer gizli silahları ortaya çıkarırsam burası kan gölüne döner. :D Eren lys çalışıyordur. bu sene sınava girecekti o.
  5. Ben her turlu ln onerisine acigim. Iki gun once Utsuro no Hako Zeroth Maria'yi bitirdim, kafayi yemek uzereyim. Eiji (yazar) hikayenin agzini burnunu kirip ortada bıraktı psikolojim bozuk, mariayi istiyorum. (blog sayfasini acarim derseniz ben çevirmek isterim, en azindan 1. Volume mu. Anlamiyorum bu blog islerini. -_-) Mushoku tensei Online'nin bana onerdigi serilerden birisiydi. Bak simdi aklima geldi, indirip basliyorum bir kac gune. (ben kaxell, diger hesabı kapattirdim.) Edit. Hah ondan önce gekkou ya bakicaktim. Ana karakter tatlı birine benziyordu.
  6. Leath

Ecchi FC [+18]

haydi tekrardan konuyu yükseltelim ECCHI RULEZZZZZZZZZZZZZ: Eskiden ne güzel ecchi gif kapışmaları oluyordu. Var mı meydan okuyan? Not: Bugün sabaha kadar kapışırım. Vizelerim yeni bitti azcık attraksiyon istiyorum. ^^^^^^^^ Alın 2 tane benden:
  7. Leath

High School DxD BorN

Rossweisse Tatlıymış bu kız. :3 izlerim herhalde ya, ecchisi fazla ama olayları güzel işliyorlar. Bir de issei nin kafası bana bir arkadaşı hatırlatıyor durduk yere kahkaha atıyorum.
  8. Sao'da bitiyor be. Şimdi 2 sene alicization'ı bekle dur.

9. Kaç gündür düşünüyorum ama Maria kadar 'mükemmel' bir karakter bulamadım. Daha idealisti yok abi. Okurken resmen kafayı yedim, psikolojimi bozdu. -_-

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Leath

Leath

Maria Otonashi. Yakında tanıtım konusu açıp neden en favori karakterim olduğunu yazıcam, o zaman anlarsınız. :3

10. 2. Sezonları boşverin yeni sezonlarının çıkması demek zaten sevildiklerini gösterir. Tek diyeceğim Kantai Collection iz koming. Let dı harem parti bigin.
  11. Leath

SAO: Hırs ve Acı (Tamamlandı!)

Uzun süredir bakmayınca linklerin kırıldığını fark etmemişim. Şimdilik ilk iki bölümü BURAYA ("Download this file" denen yere tıklayın. Resimde gördüğünüz karakterleri boşluğa girin. ) tıklayarak indirebilirsiniz. Yakın zamanda konuyu düzenlenecek. Bir de, yılbaşına özel küçük bir sürpriz var. 2. hikayeyi başka bir yere bağlamaya karar verdim. B)
  12. Selam! Şimdi yüzlerce kelime yazmak vardı ama kimseyi sıkmadan konuya gireyim. :) "Ne yapardınız?" sorusuyla sizden hayal gücünüzü zorlamanızı isteyeceğim. Sanki bir sosyal deney yapıyormuşuz gibi algılayabilirsiniz. Özellikle anime izleyen kitleyle izlemeyenlerin yaratıcılıkları arasındaki farkı merak ediyorum. Yakında bunun hakkında bir makale yazılma ihtimali var. Her yorum teker teker incelenecek o yüzden ne kadar içten ve uzun yazarsanız benim için o kadar değerli olur. Not:Sıkıcı gelirse en ilginizi çeken soruya cevap yazın. Konunun ömrü bir senedir. (Aralık 2015) Aşağıda 3 tane klişemsi soru var. Bazıları garip, sıkıntılı, mantıksız gelebilir ama kendinizi ana karakter yerine koyup değerlendirirseniz çok sevinirim. Ne yaparsın??? A: Yavaş yavaş kendine geliyorsun. Aşırı derecede başın ağrıyor ve bilmediğin bir yerde olduğunu fark ediyorsun. Antika bir masanın üzerinde kendi dilinde (Türkçe) yazılmış bir kağıt görüyorsun. Kağıdın üzerinde "Hatırlamaya çalışman ölümün olacaktır." cümlesini okuyorsun. Ve fark ediyorsun ki o ana kadar olan her şeyi unutmuşsun. B1: Gözlerini açtığında karşına ilk çıkan şey masmavi bir gökyüzü oluyor. Kendini çimenlerin üzerinde açık bir arazide buluyorsun. Her taraf yemyeşil ve doğayla iç içe. Bu yere daha önce hiç gelmemiş gibi hissediyorsun, nasıl geldiğini de hatırlayamıyorsun. Vücudunu yokluyorsun, üzerinde gündelik kıyafetlerin var, daha ayağa kalkmadın ama doğrulmak için ellerini toprağa bastırdığında otların eline batmasının sana acı vermesini garip buluyorsun. Sonra metalik bir ses duyuyorsun. Kafanı çevirdiğinde karşında orta çağ şövalyesi gibi giyinmiş bir kız/erkek (Cinsiyetini kendiniz belirleyin.) sana elini uzatıyor. B2. Az önce, tanımadığın bir kişi sana kılıç doğrulttu. Kılıcı boğazını kesecek şekilde salladığında ise refleks olarak kılıcı elini kopartmadan avucunun içinde tutabildin. Karşındaki kız/erkek şaşkınlıkla bakıyor. Onun yüzünde herhangi bir öldürme isteği kalmadığını fark ettin. Elin acımaya ve kanamaya başladı. Hava karanlık. Tek ışık kaynağın şu an sağ avucunda sivri kısmını tuttuğun kanlar içinde olan kılıç. Kız/erkek kaskatı kesilmiş ama hâlâ kılıcı tutmaya devam ediyor. Örnek Cevaplandırma: A: Kafayı yemeden geri otururum. Sakin olmaya bir şeyler hatırlamaya çalışırım. Önce odayı karıştırır, geçmişe ait bir şeyler bulmaya çalışırım. Camdan aşağıya atlarım. XXXX Olmaması gereken. B1: Yüz ifadesine bakarım. Eğer kızın tuzak olduğunu hissedersem geri çekilir soru yağmuruna tutarım. Yaklaşmasına izin vermem. Tatmin olduktan sonra ise dediklerini yaparım. Çığlık atar, çimenlerde yuvarlanırım. XXXX Olmaması gereken. B2: Kılıcı bırakır geri çekilirim. Sol elimle kanayan yere bastırmaya çalışır bir yandan da kıza amacını sorarım. Şaşkınlığımı mümkün olduğunca gizler gerekirse savaşmayı bırakması için tehdit ederim. Elimi yalar sonra XXXXXXXXXXXXXXXXXX Olmaması gereken.
  13. Calculus vizesinden 2 gün önce hasta olup evde 2 sezon anime bitirmenin verdiği haz ve vicdan azabını Lysden önceki gece 1 e kadar anime izlerken bile yaşamamıştım. -_-

2. Hass_ibe Kopan

Hass_ibe Kopan

3 üstüne arabaysa 3,5 atman doğal canım :D

3. houston
    4. Leath

Leath

Ahah şu halde güldurdün ya beni arabayì alırsam bi tur gezdirme sozum olsun :D

14. Leath

12 Japon Korku Efsanesi

resimde lanetli https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTHKf_rJTxXJ1S_T5qJpt9v77tEGCpq_FQcGxI4cClgZn2hDThv şiiri okuduktan sonra eğer yaşıyorsan bana haber ver :D Az önce kız kardeşimin yüzüne bağırarak okudum. Bana mal mal baktiktan sonra "abi çok salaksın" dedi. Uzak diyarlara göcecegim. Hemde cokkkkkk.
  15. Leath

12 Japon Korku Efsanesi

daha güzelini yazarım ben :D ya da sınıfın ortasında bağırarak okumak lazım onu. teneffüste falan herkes kaçsın diye. sonra bir arkadaşta beni dolaba tıksa ders başlamadan 2 dk önce çıkıp "YAŞIYORUM!" diye bağırsam olaylar olaylar... B)
  16. Leath

12 Japon Korku Efsanesi

hemen arkalarında, kapıda bi yerde durur uzaktan kumandayla basarım ^^
  17. Leath

12 Japon Korku Efsanesi

oo partiyi (edit:) BENSİZ başlatmışsınız. o zaman kız tuvaletlerinde 3. kısmı boşa yapıyorlardır. ^^ Kimse oraya girmeye cesaret edemez. ya da ben olsam içine ses kaydı bırakır sonra bi kıza efsaneyi çağırmasını söylerim. efsaneyi çağırınca da basarım düğmeye çığlık ata ata kaçmalarını izlerim. asdasdsad
  18. The Zeroth Maria'nın ikinci kitabı sonunda bitti. Ilk yorumum "Abiii bunun animesi lazım banağğğğğ!".

19. Leath

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Biliyorum olacakları :( ama izleyince daha da kötü oldum.
  20. Leath

Sword Art Online 'WORLD' |FC|

Yuukiyi ağlarken görüncr içime öküz oturdu yarım saattir mutsuzum. -_-
  21. Şu an 89 iletin var. 11 tane ileti yazdıktan sonra kebapsın. Aslında belli bir iletiye (50-60 falan) ulaştıktan sonra adminler açtığın konunun güzelliğine bağlı olarak kitleme gereği duymazlar. Zaten forumda aktif olduğunu o sayede anlarlar. Takıl işte kafana göre. Edit: maziler maziler... bugün çok kullanıyorum bu kelimeyi bak chelsea'im duruyor orada...
  22. Pelin'i yeni ZeyZey olarak ilan etmenin zamanı gelmiş. Hangi durumu okusam onu görüyorum loo.

2. LeornKayn

LeornKayn

Ben zaten loldeyim :D

3. Leath

Leath

bekle beni trollemeye geliyorum

4. Leath

Leath

:P insan mesaj atar lan 11!!!!1bir

23. Aranızda aöf vizelerine girecek olan var mı?

2. Leath

Leath

Ahah Zeynep abla buyuk ihtimalle ilk vizelere giremicem de direkt F yi çakıyorlar mı diye sormak istiyordum. ^^

3. Mileydi

Mileydi

Benim zamanımda direk sınava girmedi yazıyorlardı :D Şuan bayağı bir değişiklik var okumak kolay sanırsam not ortalamasına göre geçiş sistemi yapmışlar -,- En az 50 almadan geçemiyordun şimdikiler 25 puanla bile geçiyor o.O Bilmiyim yararlı bir bilgi oldumu :P

4. Leath

Leath

Biraz daha araştırayım o zaman. ^^ Diğer forumlara falan baktım da 30 puanı kaybedildiğini falan söylüyorlardı. Ama tam aradığım bilgiyi bulamadım herhalde yarın bürolarına giderim.

24. Şu/Anki/Gerçek/Duygularım/ http://goo.gl/0zrYlJ

25. Nisekoi'nin mangasını (147 bölüm) okuduktan sonra çok boş geçtiğini fark ettim. Öyle ki spoiler verecek bir olay bile yok -_- ana karakter zaten dayaklık.

2. Sina

Sina

Yamada derken 7 nin no Majo'yu mu kast ettin? Pek bi bilgim yok harem serileri ile ama Yamada'yı bende seviyorum, hiç degilse eğlenceli bi tarafı var.

3. Leath

Leath

evet! onu yeni bitirdim, daha zevkliydi azıcıkta hareme kayıyor :) Ben sıkıldıkça böyle romantizm/ komedi bazende ecchi okuyorum.

4. Sina

Sina

Ovası çıkacaktı o serinin sanırım :D Aslında ben romantizm pek sevmem, romantizm olacaksa ya içinde bolca komedi yada bolca dram olacak benim için. Ayrıca haremden nefret ederim ama ecchiyi severim. Bi garip insanım bende, korku mangası okumaya devam etmem en iyisi olacak sanırım...

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.