Jump to content

Kadir-

Üyeler
  • İçerik sayısı

1112
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

4

Durum yanıtları bölümüne Kadir- kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Sömestırda millet yayılırken ders çalışmak ...

1. Kadir-

Kadir-

You’re strong. The main priorities in your life are keeping your loved ones safe, and becoming stronger in order to protect them. You will go to any means necessary in order to become a better person, because you know that it’s the only way of keeping everyone safe. Your strong will and intelligence will take you far, but your fear of loneliness may be your biggest downfall. Just remember that however invincible you become, you’re still human.

2. (See 32 other replies to this status update)

2. Türkçe Rap'den ölesiye tiksinmeme rağmen Yabancı Rap'i oldukça beğeniyorum. Klasik Müzik best ama.

3. Gunaydin gune buzda kayip duserek baslamak.. Olmamis bugun, uyuyorum ben ya.

1. Kadir-

Kadir-

Bak "Buz" lafı geçince nasılda geliyor :D

2. (See 13 other replies to this status update)

4. Şuanda kendimi sanki foruma yeni gelmiş gibi hissettim.Kimseyi tanımıyorum :D [Gerçi öncedende çok yoktu ama şuan daha bi yok gibi :P ]

1. Kadir-

Kadir-

Üzülmenizi anlıyorum ama merak etmeyin yakında gelecek Zura :P

2. (See 17 other replies to this status update)

5. Şuanda kendimi sanki foruma yeni gelmiş gibi hissettim.Kimseyi tanımıyorum :D [Gerçi öncedende çok yoktu ama şuan daha bi yok gibi :P ]

6. Alan Rickman (Severus Snape) ölmüş ya üzüldüm abi harry potter serisi çocukluğundan beri takip eden ben için önemli bir karakteri canlandırmıştı adam ilk başta gözümüzü korkutup sert bir öğretmen imajı çizsede serinin sonlarında için açtığında bize ne kadar adam gibi adam olduğunu görmüştük karakterin...Benim için iki kişi birden ölmüş oldu böylelikle biri Alan diğeri Severus...

7. Bütün ergen dizilerini (yabancı) izledim. Kimisini 2.sezonda bıraktım, kimisini 2. bölümde bıraktım. Çoğunu biraz da olsa izledim yani. Bana farklı şeyler lazım :( Şöyle çok beğendiğiniz, kesinlikle izlemelisin diyebileceğiniz yabancı dizi/diziler var mıdır? Varsa alırım bir dal. ",

8. Bütün ergen dizilerini (yabancı) izledim. Kimisini 2.sezonda bıraktım, kimisini 2. bölümde bıraktım. Çoğunu biraz da olsa izledim yani. Bana farklı şeyler lazım :( Şöyle çok beğendiğiniz, kesinlikle izlemelisin diyebileceğiniz yabancı dizi/diziler var mıdır? Varsa alırım bir dal. ",

9. Ya burada bir kere daha biri sormuştu bu sefer izleyeceğim demiştim ama gerçekten emin olamadım -,- kısaca ilk fate zero mu stay niht mı izleniyor ?

1. Kadir-

Kadir-

Ben ilk Fate Zero sonra Stay Night(2014) izledim

2. (See 10 other replies to this status update)

10. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

11. Mirai Nikki/Deadman Wonderland ?

12. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

13. Rias/Akeno?

14. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

15. Şu ana kadar ölçülmüş en büyük birim oktilyon sanırım. 1 oktilyon= 1000000000000000000000000000

16. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

1. Kadir-

Kadir-

Takılıyoruz işte :D

Zura değil Kadir :P

2. (See 21 other replies to this status update)

17. Forumda Boş Boş dolananlar derneği.

18. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

19. Forumda Boş Boş dolananlar derneği.

20. Forumda Boş Boş dolananlar derneği.

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.