Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

kata silvia kullanıcısının paylaşımları

1. kata silvia

İtiraf Köşesi

biliyom yaaaa küççükkene rezillik
  2. kata silvia

İtiraf Köşesi

bir tane daha geliir ben küçükken köyde bakıcımızın yanında ara sıra kalırdım bir gün misafirlğe annemler ve komşunun çocuğu köye geldi oğlan oyun oynarken benimle birden osturdu o günden beri dalga geçerdim onunla :evil-smile-onion-head-emoticon: sonra kaderin cilvesi midir nedir bilinmez köyde onlarla oyun oynarken tuvalete gittim ama pantolonun ipi kör düğüm olunca açamadım bunun üzerine altıma yaptım :bad-atmosphere-onion-head-emoti sonra o benimle dalga geçmeye başladı :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. kata silvia

İtiraf Köşesi

itiraf ediyorum üstüme köpek osturduuu az kalsın kedi üstüme sıçacaktı elime kuş sıçtı hayvanlar bni tuvalet olarak mı göriiir acaba anlamadım
  4. eline sağlık çok güzel bu coverlar ya harika çok beğendim böyle coverlar yapılması bnce çok değerli ve güzel bir şey
  5. kata silvia

D Gray Man Geri Mİ Dönüyor????

biliyom da anime den şüphelendim bn
  6. kata silvia

D Gray Man Geri Mİ Dönüyor????

size bir sesim atıcam lütfen yorumlar mısınız
  7. akame ga kil den akame ya da krome olurdum çünkü ikisi de çok soğuk kanlılar
  8. beni bozdular bozdular ama bir lafımla bozanı bozdum laf inşallah benden daha beter biriyle evlenirsin sonuç sessizliiik....

9. hepinizin bildiği gibi d gray man in animesi belli anlaşmazlıklarda kısa kesilmiş ve manga devam etmesine ramen o da devam etmez hale gelmişti. Güz için yeni bir manga serisi olacak. Bir remake veya üçüncü bir sezon mu olacak bilinmez ama bu manganın dönüşü bir promosyon gibi görünüyor mangakanın instagram adresi instagram adresi: https://instagram.com/p/z2Vl80Cfy3/?modal=true kaynak:http://myanimelist.net/forum/?topicid=1358501#W75JSAYlHL81M0VW.99
  10. kata silvia

Kırmızı İblis[FF]

yine döktürmüşsün teşekkürler büyük bir boşluktu bu üç ay
  11. kata silvia

Yeni Korku Animesi Shishou Series

bende korku sonunda bir dene var muahahaha gelmesini iple çekiyorum şahsen arigato
  12. gil gül öldüm vallahahttps://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSxJuEow_hzfQaHJhkkzQMmdwauAZ2xxz3j-XrnDH6cKWjOzASXBQ

13. zulal yüzünden bayat kurabiye yedim sonucunda 2 saatlik bir zehirlenme yaşadım açken sakın dolap karıştırayım demeyin

14. ayacıklarım üşüdü yav üşüdü

1. Mileydi

Mileydi

Patik giy :D ciddi ciddi sıcak tutuyor benden sana ayağını ısıtma sorunu olan birinden hayat kurtaracak tavsiye o_o

15. kata silvia

Hobim Çizimlerim (Güncellendi) 21.02.2015

güzel olmuş eline sağlık pilotla çalışmayı dene
  16. 10 8 ve 1 numara dikkatimi çekti bakaçam onlara
  17. ben yokken neler olmuş yavv

18. kampta kayboldum nerdesiniz yav ben arabanın orda uyuordum uzaklarda değilim

19. batu pelin ve before ilk defa yüz iletiye çıkan bir durumum oldu size çok teşekkür ederim :D

20. sevgililer gününüz aşık olduğunuz anime karakterlerinin hayaliyle geçsin ahal

21. kata silvia

İtiraf Köşesi

İTİRAF EDİYORUM nevruzda yaktığım teli kullanıyorum
  22. tg 6 izledim spoi yemek isteyen ve tartışmak isteyen gelsin

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Kaxell

Kaxell

no aksiyon no zevk.

3. jans09

jans09

geçen hafta çevirirken çeviriyi unutup izlemeye daldığım anime bu mu dedirtti bu hafta. Bazen olanı biteni de izlemek lazım illaki ama aksiyon sonrası da bu kadar uyutucu bi bölüm olmaz ki ama.. Juzo'yu en sonda anlatsalar daha ii olurdu... en azından o kadar sıkılmama değdi derdim belki...

4. kata silvia

kata silvia

5 in aksitonundan 6 nın dinginliğine geçmek ağır oldu ya vallaha suzuya ne acılar yaşamış yav boşuna tırlatmamış

23. kata silvia

Anime Karakter türünüz

anormallik cabası bende dandere ve yandere arasında kalmış kimi zamalarda kudere olan biriyim arada kaldımm süper melezim
  24. acil maske takan anime karakterleri hayaku çok lazım

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Milli Midilli

Milli Midilli

Hotarubi no Mori e'deki Gin (izlemediysen izle çok güzel bir film *-*)

3. Ani.Maxiventus

Ani.Maxiventus

Smokinli şovalye Mamuru :D

4. kata silvia

kata silvia

tmm arigatooo

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.