Jump to content

kata silvia

Üyeler
  • İçerik sayısı

894
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

2

Durum yanıtları bölümüne kata silvia kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Yaaaaa minna twiter actim bni takip edebilcek var mi acep katasilvia isim

2. Bn geldim hihihihi yolda karsidan karsiya gecerken dans etmek ney ya

1. kata silvia

kata silvia

Oj bulduk beya biside icmedim halbuki gunluk bn

2. (See 4 other replies to this status update)

3. Minna edirne uzunkoprude oturan animeci varsa bns ozelden msj atsin onegai

4. Mutluyum mutlu mutlu mutluuu =W=

5. Ben geldim oruclular saclar olcak yarin pembe

1. kata silvia

kata silvia

Yarim malesef ama unide tam boyatcam bubanne baskisina maruz kaldim dun de

2. (See 3 other replies to this status update)

6. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

1. kata silvia

kata silvia

Adamin arabayi o kadar modifiyelettim please

2. (See 11 other replies to this status update)

7. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

8. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

9. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

10. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

11. karadenize gidiyorum yuppi ( bu arada rockmen yani megamen in turkce altyazisini bilen var mi please)

1. kata silvia

kata silvia

snde giden pelin sıkma kız canini kiyamam

2. (See 11 other replies to this status update)

12. https://it.pinterest.com/KomsununOglu/ Kesici seylere karsı inanılmaz ilgim var :3 pinterest kullanan var mı?
  13. Kedi vs. Martı. Kim alır?

14. https://it.pinterest.com/KomsununOglu/ Kesici seylere karsı inanılmaz ilgim var :3 pinterest kullanan var mı?
    1. kata silvia

kata silvia

Bennn benim pinterestim var yağmur saylan yaz

15. Doğalgazı açsan bir dert açmasan bir dert lanet olsun sana akçakoca nisanın sonu geldi soğuğunla dövüyorsun beni !

1. kata silvia

kata silvia

Buralarda aynı soğuk soğuk odalar aklıma re aydının şarkısı geldi bu arada

16. iibf ye konulan jammerdan sonra kopya çekeni indiren keskin nişancılar gelecek herhalde :D

1. kata silvia

kata silvia

ahahahaah ağır olur dikiz aynasının komutuyla inerler

17. Keder bataklığında yüzüyorum

18. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

1. kata silvia

kata silvia

Rica ederim ne demek burda gsl ve gsf öğrencilerinin de olması şart

2. (See 5 other replies to this status update)

19. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

1. kata silvia

kata silvia

Gsl öğrencisiyim yardıma ihtiyacın olursa hiç çekinme sor

20. ankara daki güzel sanatlar Lisesi güzel mi ? bilen varmı. oraya gitmeyi düşünüyorum da (/^~^)/

1. kata silvia

kata silvia

Bn bilmiyorum ama bizim burdaki gsl den daha güzel olduğu kesin wğer oraya girceksen desenin ve imgeselinin olması şart kontwnjan 30 haberin ola

21. maid samayı seyrerrikten sonra anladım ki korktuğum başıma gelcek sapıkla evlencem

1. kata silvia

kata silvia

Bana sapık çıkcak normal şartlarda bn sapıkla evlenmem sapık bir otakuysa eğer türlü türlü şeyleri bna yapmaya çalışır yaa o n onu gebertirim bu ne ya özgürlük ne onlara nyaaaa siyan nyaaaa

2. (See 7 other replies to this status update)

22. maid samayı seyrerrikten sonra anladım ki korktuğum başıma gelcek sapıkla evlencem

1. kata silvia

kata silvia

saol buzzz ay ama orda usui de iyiçocuk sapık mapık ama (normalde demem bilirsin)

2. (See 7 other replies to this status update)

23. maid samayı seyrerrikten sonra anladım ki korktuğum başıma gelcek sapıkla evlencem

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.