Jump to content

*ImNotGayImFabulous*

Üyeler
  • İçerik sayısı

15
  • Son ziyareti

*ImNotGayImFabulous* hakkında

• Doğum günü 06/12/2000

Profil Bilgileri

Son profil ziyaretçileri

603 profil görütülenme

*ImNotGayImFabulous* üyemizin başarıları

1. ben katılıcam :good-job-onion-head-emoticon: belki :full-onion-head-emoticon:
  2. adam yapıyor :hehe-onion-head-emoticon: bizse daha resim çiziyoruz :depressed1-onion-head-emoticon:
  3. hiyori nerde :bled2-onion-head-emoticon: yato nerde :hate-onion-head-emoticon: bence kızlarda hiyori erkeklerde yato 1 numara olmalı :good-job-onion-head-emoticon:
  4. kendim gibi anime sever kız arkadaşım olacakta :hehe-onion-head-emoticon: :hehe-onion-head-emoticon:
  5. I m dead by :help-onion-head-emoticon: :dead-onion-head-emoticon:
  6. ayy animeye başlama sebebim :D
  7. *ImNotGayImFabulous*

Mangadenizi

harbiden site bayağı güzelmiş :good-job-onion-head-emoticon:
  8. bence de one piece olabilir :ahaaah-onion-head-emoticon: devamını bekliyoruz :cheer3-onion-head-emoticon: hadi görelim seni :good-job-onion-head-emoticon:
  9. *ImNotGayImFabulous*

SUÇ DÜNYASI - HANZAİWORLD I. OYLAMA

harbiden çok güzel olmuş her biri birbirinden güzel ellerine ve emeklerine sağlık bence hepsi güzel ben güzel olmayan bir karakter bile göremedim :congrats-onion-head-emoticon: :good-job-onion-head-emoticon: :congrats-onion-head-emoticon:
  10. siz tokyo ghoul un yeni videolarını koyun o daha önemli bence :good-job-onion-head-emoticon:
  11. romantik anime gibi sanki :good-job-onion-head-emoticon: sonunda :hell-yes-onion-head-emoticon:
  12. güzele benziyor :cheer2-onion-head-emoticon:
  13. allah belasını vermesin şu prens bozuntusunun :hate-onion-head-emoticon:
  14. felç oldumm :confused-onion-head-emoticon: ​ çok kötü ya insanın içi geçiyo :crying1-onion-head-emoticon:
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.