Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. mustafalrsm

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Lafım zaten spoiler içinde paylaşmayanlara. Gençler diyince yanlış mı anlaşıldı ki? Genç değil mi buradaki herkes B)
  2. mustafalrsm

Beğendiğiniz AMV'ler :)

Gençler spoiler içine almamaya devam ederseniz konu kilitlenecek. Şuan sırf mobil olup spoiler ekleyemediğimden best hxh amv ever'ı paylaşamıyoum
  3. Keşke kendini banlama olayı olsa şöyle 2 gün kendimi banlasam. Tam sınav vakti aktif olasım geldi :(

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb

historianWeeb

yarın deneme var ben animelerin dolmasını bekliyorum :d

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Sen de animeleri dene o zaman. Ne kadar iğrenç olduğunu bilsem de yaptım kusra bakma :(

4. Kadir-

Kadir-

Bütte geçeriz :P

4. Hortlatma amacında değilim ama Murat Dalkılıç sevgimi belirtmem lazımdı. Kadın olarak da Türklerde birden çok şarkısını sevdiğim çok kişi yok ama Japonlardan Yui'nin 2 şarkısını beğeniyorum, sesi de güzel Yui olsun bari.
  5. Aslında kapsamlı ve gerçekten güzel düzenlenmiş bir rehber olsa güzel olurdu bence :D Bazı şeyleri keşfetmem uzun sürmüştü benim hatta sana da sormuştum member olayını :D
  6. Resim Video Anket yapma: (bunu ben de yeni öğrendim.) Member etiketleme. Alıntı yapmadan bir üyeyi içinde bulunduğunuz konuya, ona göstermek vb bir şey olduğunda etiketleme sureti ile dikkatini çekme ya da kişinin profiline birini yönlendirme. Direkt kişinin sayfasına link verir ve kişiye bir yerde etiketlendiğine dair bildirim gider. Alıntı yapma & Çoklu alıntı yapma = bir ya da birden fazla üyenin yazısından alıntı yapabilirsiniz. Çoklu alıntılarda sayfa geçişleri esnasında yapmış olduğunuz alıntılar diğer sayfaya aktarılır. Link bağlantılama: Başka bir siteden link verme. Abla bu burda çok görülmez millet konuya bile bakmaz adında kural var bi kere konunun :D Buna bir şeyler ekleyebileceksen konu açsan daha güzel olur bence. Mesela sağ üstteki resme tıklayınca profile geliniyor, güncel iletilerde son iletiyi konuya girmeden ana sayfadan görme yolunu falan eklesen, hakkında kısmını değiştirmeyi de eklesen forum rehberi olur resmen :D
  7. mustafalrsm

Üye Albümü

Niye paylaştığımı ben de bilmiyorum zaten özürlü gibi gülmüşüm her an silinebilir. Edit:Silindi
  8. Pelin, Buz, Eon falan hala forumda mı? Aktifliğim o kadar az ki nick falan değiştirdiyseler fark etmemişimdir. Değiştirdilerse bari bileyim kimin kim olduğunu

2. Pingu

Pingu

iyi ki bi yorum yazdım ha :D 10 ileti nedir abi ya

3. Misafir

Misafir

10 muu aa azmış :D

4. Beytize

Beytize

buraya nerden geldin demeyin peline bakarken  denk geldim q.q vay be eski hesabımın kırıntılarını taşıyan her şeyi çok seviyorum duygulandım orda sadece benim kalmış olmanın vermiş olduğu hüznü taşıyorum hortlattım ama kusura bakmayın seviliyorsunuz :D

9. mustafalrsm

Herkese Merhaba!

Valla bizim bölümde de yiyosa çalışma durumu var zor bölüm baya ama benim maalesef pek umrumda değil gibi şuana kadar. Bakalım nereye kadar böyle gidecek :(
  10. mustafalrsm

Herkese Merhaba!

Tebriği hakediyorsun o zaman keşke ben de o kadar çalışabilrsem :D
  11. mustafalrsm

Herkese Merhaba!

Flood yasak forumda mesajlarını birlikte atman gerekiyor. Bu arada Türk dizilerini genellemeyelim güzeller de var :D Edit:O kadar laf sokup sonra Kiralık Aşk, Karagül vs. izlemeyi biliyorsunuz ama asfdgjhk
  12. mustafalrsm

Herkese Merhaba!

Hoş geldin keyifli forumlar :)
  13. mustafalrsm

Bleach FC

Yanlış anlaşılma oldu heralde ben konuya bakmayı unuttum geri de Janset abla yapacaktı ağustosu :D
  14. mustafalrsm

Kapıştırmaca!!!! (İlk Mesajı Okuyunuz)

Killua ama Gon da candır. Hxh mi One Piece mi?
  15. mustafalrsm

1. Geleneksel TürkAnime Osu! Turnuvası

hahahha hortlatmayın artık bence bu konuyu 1,6 yıl olmuş bi osu turnuvası yapamadık adfsg
  16. mustafalrsm

Bleach FC

Yok canım benimkinden 1000 kat iyi olacağına eminim :D Saolasın abla. Edit:Karakter olarak da Gin olsa iyi olur :D Olmadı Ichigo o da olmadı sen karar verirsin. Saolasın tekrardan :)
  17. mustafalrsm

Bleach FC

Anladım abla saolasın Biraz yukarıdaki mesajlara da bakınca oturdu. Da fotoşok falan gerekiyo heralde bunun için ben de bi girdim mi o işlere 4-5 saat uğraşmadan çıkabileceğimi pek sanmıyorum :D Zaten amv olayını da bıraktım vakitten dolayı :( Sen al abla ağustosu en iyisi saolasın :)
  18. mustafalrsm

Bleach FC

Mobil giriyorum da şu ay olayını biri açıklayabilir mi? Açıklaması heralde gerilerde kaldı. Jans abla almazsa ve çok bi sorumluluk gerektirmeyecekse ağustosu alabilirim snckznw
  19. mustafalrsm

Osu

Ben de dedim daha kaç tane osu konusu açılacak da tanışma konusuymuş hoş geldin keyifli forumlar
  20. Sen misin ilacım, ben kalbinde kiracı, yerleşicem, sımsıkı ben, aşk başladı...

2. Toprakezgi

Toprakezgi

Olabilir. Gerci aynisi bende de var. Sana bir sey diyemem. Sidodod

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Küfürsüz bir random aldım sonunda Ezgi'den hadi yine iyiyim B)

4. Toprakezgi

Toprakezgi

Hahahaha guzeldi. :D (vee Ezgi bir tane daha yollayarak okuyucuyu mutlu ediyor )

21. mustafalrsm

Kimdir O?

Amy abla mesajlarını okurken -daha doğrusu okuyamazken- zorlanıyorum bilmiyorum benimle mi ilgili sorun ama mobilde çok italik ve şekil bi yazın var. Birazcık biz halkın anlayabileceği bi yazıya indirgemen mümkün mü? Edit:1000 yıllık konuymuş ya
  22. mustafalrsm

Üye Albümü

Ertuğrul'u merak etmedim desem yalan olur :( Artık kaxell yazınca da çıkmıyo heralde
  23. mustafalrsm

Türk Anime TV - Boom Beach Tim Ekibi

Ben 58 level olmak üzereyim :D Yaklaşık 8 seviye falan önce çok az oynamaya başladım oyunu. Hatta 51 levelken 720 madalyam vardı şimdi 600 civarı Timim de olmasa bırakırdım zaten sırf onlar için devam ediyorum. Halil abi senin oynayacağın hiç aklıma gelmezdi :D
  24. Biri Akame Ga Kill mi dedi :D Mangayı artık okumuyorum bayadır ama arkadaşa sormuştu bugün manga çok daha az 'vahşetli' devam ediyormuş. İsteyen kendi okusun isteyen baksın Mine ölmüyor ve hastaneye kaldırılıyor. Kurome ile Wave öpüşmüş ve mangadaki ilk öpüşme bu olmuş galiba. Mutluluklar diliyoruz :D Büyük ihtimal mangaka bu kadar tepkiye dayanamadı ve biraz normalleştirdi seriyi. Bayadır ölmemiş kimse seride. Az ölürler ölürseler de bence artık
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.