Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

mustafalrsm kullanıcısının paylaşımları

1. mustafalrsm

Yeni Yılda, Yeni Türk Anime

Aslında bahsettiğin durum Tokyo Ghoul izlerken gelmişti başımıza. Sadece 1 video çalışıyordu -hiç tercih etmediğim 1 fansub dışında, ona hiç bakmadım- onda da görüntü sürekli bozuluyordu izlerken. Şimdi Tokyo Ghoul'e girmeyi ne kadar denesem de giremiyorum ama Akame Ga Kill ve HxH 2011 denedim çok da güzel girdi. Demek bize o an baya kötü denk gelmiş. Girebilirsem Tokyo Ghoul'u denerim sıkıntı çıkarsa size yazarım direk. Tekrar teşekkürler ilginiz için
  2. mustafalrsm

Tamamdır hemen başlıyorum özelden atarım. Teşekkürler hızla ilgilendiğiniz için :)
  3. mustafalrsm

Anime takvimi fikri tam aklımdan geçiyordu ki konuyu gördüm çok hpşuma gitti. Lütfen çıkarılmasın veya güncelliğini kaybetmesin. Ayrıca sitede o kadar geçersiz video var ki... Yanlış anlamayın ama kardeşimi animeye başlattım, zorla türkanimeden izlettirdim, o kadar fazla kırık video çıktı ki bu sefer kardeşim zorla bana başka bir siteden izlettirdi. Lütfen ya kırıkları silin, yada yenileyin mümkünse.
  4. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

İtiraf ediyorum kardeşimi dümdüz ve uzun kestane saçları, uzun boyu, benden daha kızıl sakalları ve insanlarla çok daha kolay iletişim kurabilmesinden dolayı uzunca bir süre kıskandım. Yeni yeni kurtulabiliyorum bu kıskançlıktan
  5. Animeye verdiğim yaklaşık 1 yıl aradan sonra Re:Zero ile döndüm. Harikaymış. Türkçe Light Novel halini bulabilir miyim bilen var mı? Olmadı İngilizce'ye de tavım.

6. Solo mid var :D Uyarsa. Eski çevirmen olacakken tembellikten atılmış birisiyim ben de :D
  7. Oo unutmayanlar olmus :D 20 gün falan sonra yazıyorum ama saolun hepiniz :D
  8. Forumun yeni halinde istatistikler var mı hani şu en çok ileti yazamlar kısmı ve günlük en çok ileti yazanlar kısmı?

9. Öyle diyince kendimi bişey sandım :D
  10. Doğum günün kutlu olsun Red nice senelere :)
  11. Sevenleri sevdiğine vermediler vermedileeeeeeeeeeeeer

1. OneAutmnLeaf

OneAutmnLeaf

Yeşilçam mode : On :)

12. 0 puanlık uyarı veren admin Emel abla

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. Toprakezgi

Toprakezgi

Kendimi kotu hissettim simdi bak...

3. mustafalrsm

mustafalrsm

Emel abla ben de dedim ban yemeye doğru gitmesinler diye uyarı vermemiş gibi olmak için 0 puanlık veriyor. 3 puan gerekmiyor mu ya ban yemek için? Yoksa puanın mantığı olmazdı ki.

Ezgi sen zaten kendini kötü hisset hala unutmadım yediğim uyarıyı (sinirli surat ifadesi)

4. Amygirl

Amygirl

Puan olayının bir esprisi yok, 3 uyarısı olan kişi sınırları zorlamış ipin ucundaki üyelerdir. İlla 3 uyarı banlanır diye bir kaide de yok. Kişinin yaptığı davranışa ve çiğnediği kurala göre uyarısız da banlanabilir. Uyarının amacı üyeye dikkat et demek senin de dediğin gibi puanı bilerek 0 veriyorum ama önemli olan uyarı

13. mustafalrsm

Gyazo İle Hızlı Resim Yükleme

Denemedim ama tam aradığım programmış :good-job-onion-head-emoticon:
  14. Oldu mu şimdi? Ne güzel herkesin kendi fikrinin olduğu çok gereksiz bi tartışmaya girecektik bozdun :smile_artiz: Tamam tamam iyi yaptın, siz bilirsiniz :D
  15. mustafalrsm

selam gençler

Hoş geldin keyifli forunlar :D Ben de Mustafa
  16. mustafalrsm

Minna, Konbanwa.

Hoş geldin keyifli fprumlar, sınavında başarılar.
  17. A:8,5 İ:10 Edit:İmzadaki animeyi bilen var mı? O kız için izlenir :D
  18. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Yalnız çok orijinal olmuş dfgjhkl
  19. mustafalrsm

AYIN GÖZLERİ / 2. Bölüm (Güncel)

Yalnız güzel olmuş
  20. mustafalrsm

Birisiyle Evlensen Hangi Animeden Olur

Bu kız kim ya :D
  21. mustafalrsm

İtiraf Köşesi

Ahahhaha neler neler varmış :D Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.