Jump to content

mustafalrsm

Üyeler
  • İçerik sayısı

1912
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

8

Durum yanıtları bölümüne mustafalrsm kullanıcısının eklediği dosyalar

1. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
  2. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
  3. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
  4. http://i.hizliresim.com/qlk70Q.jpg Şu animenin adını bilen varsa söyleyebilir mi? İzleyen varsa ve beğenip beğenmediğini de yazsa daha da iyi olur :D
  5. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi bi çözüm bulursan haber ver lütfen ya. Java da kurtarmıyo facede gelen mesajlara ana sayfaya falan bakamıyosun :( Mecbur açtım yine deli etmeye başladı

2. (See 41 other replies to this status update)

6. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Yok ya gidiyo :D Belki apple android farkıdır bilemedim :D

7. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

O da mantıklıymış bak :D Yalnız tek sorun tüm yorumları göstermemesi bende kormızılık duruyo yerinde

8. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Yalnız Ezgi javayı kapatmayı buldum da java da her şeymiş be :D Artık tüm yorunları göster seçeneğini bile açamıyorum :D Dur bakalım yine de hala javanın kapalı olmasını tercih ederim :D

9. Neyse hadi bu gece hayata serzeniste bulunmayacagim. Kendimi tutuyorum.

10. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ya bende eskiden yoktu öyle bi sorun sonra durup dururken çıktı. Belki adminim siz ben ne yaptıysam o hatayı yapmamışsınızdır :D

11. Neyse hadi bu gece hayata serzeniste bulunmayacagim. Kendimi tutuyorum.

12. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

13. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Aynen bana da öyle geldi. Zaten mod değiştircem diye bi 10 kez falan daha girdim chatangoya :D

14. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Ezgi djfjdjvjsncnkskvkckvkj yani daha ne diyim :D Barış adminim masaüstü modunda olduğumu sanıyorum ama olmadabilirim belki başka modlar da varsa. Bi bakıyorum hemen

15. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Neyse bildirimcağızlarımı kaybetmek istemiyorum ya :( Bi kişi de çözüm yazmamış googlea. Bu problemle sen de çözümü bilemediğini ispatladığına göre rahatlayabilirim artık :D

16. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Buraya aslında bulamadığımı anladığımı söylemek için geldiğimi anlaman gerekiyodu son cümleden Ezgi :D Bi de iphoneda engelleme yapılır mı biliyo musun?

17. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Anladı bulacağımı hemen sen kovmadın ben istifa ediyorum moduna girdi hemen :/ Yoksa ben buraya bulamadığımı söylemek için gelmedim tabii ki. Çok saçma hiç öyle bişey için gelir miyim?

18. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Niye aramadım ki sanki şimdi bi de Ezgiye yenilmiş oldum durduk yerde. Şimdi hiç yeni sekme açmak da istemiyorum ya neyse

19. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Öncelikle hakkını vereyim cidden sap gibi kaldım :D Hani hayatımda ne kadar böyle durumda kalsam hiç kaybettiğimi hatırlamam ama müzik dinleyip mobilde chatangoyla uğraşırken beyin pek iyi çalışmıyomuş(İyi bahanem hazır Hande yener saolsun canım iyi ki istemiş dinlemeyi) Bi de ilk mesajda bilmeyip sonrakinde bildiğine göre zaten ya nette yazınca çıkar ya da bilmiyosun dicem de yalan söylemek için de bi sebebin yok. Galiba nette var çözümü bunun.

20. Ya şu mobilde pc modunda açınca forumu alttan çıkan ve ben istemeden 1000lerce kez chatangoya girmesiyle brni nefret ettiren şeyin nasıl kapanacağını bilen varsa süper olur artık forumdan soğutcak yeter ya

1. mustafalrsm

mustafalrsm

O da iyiymiş Barış :D Attığım laflar Ezgiyeydi bu arada yanlış anlama da :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.