Jump to content

bwtunc

Üyeler
  • İçerik sayısı

6
  • Son ziyareti

bwtunc üyemizin başarıları

1. Scripti hazırlayan arkadaşla sizin önerilerinizi paylaştım. Ve önerileriniz sayesinde scripte yeni güncellemeler yapılacak. Önce responsive özelliği çözecez. Sonra video formatı konusu ile ilgilenecem söz. Sonra @Lola. arkadaşımızın önerisi ile bir kaç dilin krılımı olacak şekilde hazırlıklar yapılacak ama bu ilk güncellemeye yetişmeyecek sanırım. Kardeşlik hangisi ben fark edemedim . Bu arada bir hafta geç cevap verdiğim içinde kusuruma bakmayı. Cumartesi sabah ilk uyandığımda Açıp Narutoyu izlemek oluyor o nedenle ancak fırsat bulabildim. Bu arada sitem için bir beyaz tahta reklamı hazırlattım izlemenizi rica ediyorum. http://www.youtube.com/watch?v=5JSymROX_Rw
  2. Çok haklısın responsive değil :( . buna söylebileceğim tek kelimem yok.
  3. Hay bin yaşa Neşet Baba'yı anmamı sağladın bir an " Cahilim dünyanın rengine kandım" sayende açtım dinledim kulağımın pası gitti. Yaptığın yorumlar hiç ama hiç cahilce görünmüyor ve ayrıca senin için bir süre reklamları kaldırabilirim. Şu an bir getirisi yok zaten . Film sitelerine reklam vermiyor google... Filmler ile isteğin olursa hiç çekinme istek formuna yaz, gücümüün yettiğince yerine getiririm. Koymaya çalışacağım üstadım ne kadar hızlı ve etkin olacağımıda zaman gösterecek. Tek kişi olmanın bazı zorluklarını yaşıyorum. Tasarım konusunda ise umarım seni çok fazla itmemiştir. Çünkü bir süre değiştiremeyeceğim böyle kalacak.
  4. Sayın Ahmetalp, Yapılabilirliği daha kısa sürede olabilecek ve güzel bir öneri ama üstünde biraz çalışmak gerekiyor. Anladığım kadarıyla öneriniz şu şekilde Örneğin : Sitede tek bir hobbit filmi olsun ve hobbit görseline tıkladıktan sonra Altyazılı ve Türkçe dublaj seçenekleri ile devam etsin... Bunun üstünde çalışacağım. Google amcamız bizi spam olarak kabul etmemesi için yavaş yavaş yüklemeler yapıyorum. Öncelik, yıl gözetmeksizin beğenilen filmlere ve en yakın tarihte gösterime girmiş filmleri siteye eklemek olduğunu söyleyebilirim. Evet iyi bir çevirmen takımı olması gerekecek aksi taktirde çuvallarım :). Moderatörü sizin gibi değerli eleştirmenler olacaksa neden olmasın. Temenniniz için çok teşekkür ederim. Umut verici...
  5. Sayın Lagertha, Öncelikle siteye ziyaret ederek , inceleyerek ve en önemlisi değerli vaktinizi ayırarak eleştirilerinizi ve önerilerinizi sunduğunuz için çok teşekkür ederim. Seo uyumu için doğru alan adı çok önemli en çok aranan hd film kelimesini içermeli ve kısa olmalıydı . Bu nedenle biraz Türkçe biraz İngilizce karışımı bir isim ortaya çıktı. Ve Türkçe konusunda en az sizin kadar hassas olsam da mecbur kaldım diyebilirim. Teknik (seo) konusu ve internet kullanıcıların eğilimlerinden dolayı. Öneriler konusunda gelince ; kısaca mükemmel öneriler diyebilirim (içten bir cümle). Ve kesinlikle hayata geçirmek isterim (her ülkeden giren kendi ülkesinin alt yazısı ile izleyebilmesi için) lakin şu an siteyle sadece ben ilgilendiğimden ve İngilizce bilgim çok iyi olmadığı için bu tarz değişimleri bir takım kurmaya başladığımda yapabilirim. Ayrışmaya kalkar isem hedefe ulaşmadan pes edebilirim. Genel olarak beğenmiş olmanıza da çok sevdim. Teşekkürler.
  6. Merhaba Arkadaşlar, // Siteyi ziyaret ettikten sonra düşüncelerini bir iki cümle ile paylaşır ve beğeni anketime katılırsanız onur duyarım. Yaklaşık olarak 3 yıl önce kız arkadaşım her hafta Naruto 'da şöyle oldu böyle cümleleriyle kafayı sıyırmak üzereydim. Bu yaşta ki (ki şu anda yaşım 30) biri nasıl anime izler diye serzenişte bulunuyordum. Tabi konu sevgili olunca istemediğiniz şeyleride yapmak zorunda kalabiliyorsunuz. Bende yıllar önce istemediğim birşey yaptım onunla birlikte oturdum bir kaç bölüm naruto izledim. Sonra baktım çok hoşuma gidiyor ve ön yargılar yıkılmaya başladıkça sevgiliden habersiz naruto izlemeler başladı. İşte o günlerde kız arkadaşım ve naruto sayesinde turkanime.tv ile tanıştım. O günlerden sonra turkanime.tv deki önerilerle Ribonu , Fairy Tail'i, Bleach'i bitirdim kısacası bbir anime tutkunu oldum çıktım turkanime.tv sayesinde. turkanime.tv ye olan duygusal yakınlığımı anlattıktan sonra sizlerle sitemi paylaşabilirim. Açmış olduğum web sitesi gerek tasarımı , gerekse de kullanım kolaylığı ve insanı boğan, sıkan reklam karmaşası ile uğraştırmayan yapısıyla yakın zamanda seveceğiniz bir site olacağından kuşkum yok. Sitenin tek eksiği yeni site olduğundan film sayısının az olmasıdır. Bir anda yüklenerek google amcamızın bizi spam olarak kabul etmesini istemediğimizden yavaş yavaş ilerlemeye çalışıyoruz. (Aslında çalışıyorum çünkü tek kişiyim: ) Sitemin Özelliklerine gelince (bu arada sitemizin isminide paylaşmakta fayda var www.myhdfilm.com); Her şeyden önce istemeden zırt pırt reklam penceresi açılmıyor / açılmayacak Sinema dünyası ile ilgili haberlerini takip edenler için güncel sinema haberleri bölümü Sevdiğiniz oyuncuların biyografilerine, resimlerine ulaşabileceğiniz ve hayranı olabileceğiniz oyuncu bölümü ( biyografi bölümü yavaş yavaş doldurulmaktadır) Gelişmiş filtreleme özelliği ile film robotu Alışmış film sitelerinden farklı tasarımı Film istek bölümü Sorun bildirme bölümü Ve yep yeni güzel bir özellik Sitede neler oluyor ile interaktif şekilde sitede ki gelişmelerden haberdar olabiliyorsunuzVe daha fazlası sitemizde sizi bekliyor . Girin kendi gözleriniz ile değerlendirin en iyi film sitesi sloganı ile çıktığımız yolda beni yanlız bırakmayacağınızı umuyor, saygılarımı sunuyorum. En iyi film sitesi : www.myhdfilm.com
  • Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.