Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Staj için çalışacağım fabrikaya gittim sağlık kontrolü falan işte bi tuhaf hissediyorum, çok tuhaf bir duygu var içimde :D

2. Bazi animeleri eleştirince "PRIM" elestireni "kiniyoruz" deyince PRIM değil

3. Ülkemizdeki animecilerin mizahı yok

4. Şu n capanların dark elf anlayışı ile benim dark elf anlayışım çok farklı https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-atn1/t31.0-8/11708031_509687532521131_7143906067389531962_o.jpg

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. historianWeeb
    3. Barış

Barış

skyrim oynamış bizler için rahatsız edici tabi, bu fotodaki kız anime elfi :D farklı ırk karakteristikleri vermesi için çizerinin konuya iyi hakim olması lazım

4. historianWeeb
  5. Gakkou Gurashi! ağzımı açık bıraktırdı bu hafta

6. staj için muaneyle oldum çok uğraştırdı yahu :S

7. "Goku vs One Punch Man " geyikleri dönecek demedi demeyin :(

8. Demin Anadolu Ateşinin göstirisinden geldim açıkçası isteksiz gitmişti ama büyük keyif aldım :)

9. Yahu ülkemizde biri orjinel bir şey yapınca onun özentiliğini yapmasalar olmaz zaten Çini geçeceğiz yakında

2. historianWeeb

historianWeeb

ya anlamıcak ne var sayfanın isimni çalıp dalga geçtiğimiz şeyleri paylaşıyorlar :D

3. Erascupin

Erascupin

Onu bende gördüm, tüm anime gruplarında gönderi altına reklamını atıyordu -_- Aynısını bana da yapmışlardı bir ara, ama konuştuk anlaştık ^_^

4. historianWeeb

historianWeeb

gördüğümü şikayet ettim facebook beni takmıyor bile artık :D

10. doğrumu sayın God Eater izleyici arakdaşalrım/karedşeelrim :d http://i.hizliresim.com/ZV5VXZ.png

1. HolySpirit

HolySpirit

izlemediğimden bilemicem :D

2. Dj-Morphosis

Dj-Morphosis

=-= elbette hayır bu yokken Sakuya hatunn hası vardı :D

3. Bipa

Bipa

Gideri var ama ben henüz izlemedim :D

11. Etüt merkezi mi yarı edrshanemi ne öyle bir yere yazılımştım adamlar bana mesaj atmış yeni görüyorum "cumartesi 9-11 arası soru çözümü var geelceksin" diye ben daha ders alamdım bunlardan bunlar hep geç yazılmamdan mı kaynaklanıyor (=_=) neyse yatıyım ben ufaktan

1. Just Haz�do

Just Haz�do

Sana emir veriyorlar bence gitme

2. historianWeeb

historianWeeb

gittim ve sonuç "Sana yanlış atmışız senin derslerin yarın başlıyor" bu laf için 3 yatan ben 7.30da kalktı :))))))))

12. Gate te güzelim sahneleri kesip güzelim sahnede bitirdiler skypete 10 dk arkadaşa sövdüm pişman değilim

2. Barış

Barış

anlamadım bi bakayım o bölüme tekrar mangadan

3. Barış

Barış

harbi çok kesmişler ya :S 2 manga bölümünden bi bölüm çıkarmışlar

4. historianWeeb

historianWeeb

aynen roly ile olan konuşmalar sonraki bölüme gidecekti büyük olasılıkla hatta neyse roly gene atarlanacak sonraki bölüm :d

13. Ayy yarın yavaştan başlıyorum sınava çalışmaya etüt şeyim başlıyor buraları artık doldurum "ay ne test çözdüm" diye

14. Shimoneta'nın kabak tadı verdiğini ve artık güldürmediğini düşünen b benim demi :(

1. Barış

Barış

deli misin ya gelişerek devam ediyor anime :D

2. Barış

Barış

ama sansürlerin çok kafamı bozduğunu söylemeliyim, türkçe çevirisinde umarım iyi çevirebiliyorlardır.

3. historianWeeb

historianWeeb

Galiba deliyim :d bana artik komik gelmiyor

15. bi anime açıyorum alternatifler açılmıyor, bi anime açıyorum alt yazı kaymış, sonra ayhan niye sadece güncel seri izliyor :D

1. historianWeeb

historianWeeb

üstüne bide benim int hızı eklenince bide vuhuhuhuu

16. Plug.dj de animeye "ÇİN ÇİZGİFİLMİ NİYE AÇTINIZ ŞİMDİ" dedim kafama banhamer attılar sonra "**+**+** yobazı" dediler nerede hata yaptım acaba ?

17. Fairy tail manga rehberliği yapacak var mı

1. Just Haz�do

Just Haz�do

Gel sevgi pıtırcığım

18. Annem memlekete gitti 3 günde 10 tane enerji içeceği içmişim ölmesem bari

1. mustafalrsm

mustafalrsm

Of of annem evden gittiği zaman ben de açlıktan öleceğimi sanıyorum :(

19. Ecchi beklemediğim animede ecchi görmek

1. DragonSoul

DragonSoul

Öyle olunca izleyesim gelmiyor benim.Romantizm severim ama ecchi'nin de olaya karışması beni deliii ediyorr pınarr :D (bkz:yabanhane :D)

20. Charlotte güncele geldim de ben niye üzülemedim onu merak ediyorum çoh ruhsuzum galiba

2. Witch

Witch

Ay... ;-; Kalbime kazık oturdu ama. T_T Ben Mirai Nikki sonunu spo alıp yine de izlemiş -ve yine ağlamış-.- - kızım izlerim bunu da n'olcek. :,)

3. xpector

xpector

Mirai nikki de neye ağladın.Ağlayacak birşey yok.Tamam yazık oldu ama.Ben shigatsuda daha üzüldüm.

4. Witch

Witch

MİRAİ NİKKİ SPOİLER CİRİT ATİYOR

Ben Yuno'mun seyine degil seyine agladim ay burda spo butonu niye yok icim rahat degil xjcnjcjc Ama iste ailesiyle olanlara uzuldum gozum doldu oyle =_= Cok baglandigim animeyi izlerken durduk yere aglarim tuhaf insanim ben. '-'

MİRAİ NİKKİ SPOİLER CİRİT ATİYOR

21. Naptılar ettiler "Bu anime şuna benziyor" dediler benim sinir hopladı tabi yeminle yorumları okumak bana sakıncalı bi iş ( God eater)

2. Barış

Barış

rip lenka :D

3. historianWeeb

historianWeeb

yok be bulur bi yolunu hıyar :D

4. Kadir-

Kadir-

5 bölümü de izledim bugün çok hoşuma gitti gelsin hemen yeni bölüm bekleyemiyom :D

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.