Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

Durum güncellemeleri bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Bağımlısı oldum

1. Önceki yorumları göster  %s tane daha
    2. kata silvia

kata silvia

tamam ayhan tahmin tuttu mu bari

3. historianWeeb

historianWeeb

ayatonun dayak yiyeceği tuttu xd

4. kata silvia

kata silvia

he ya canım benim (aşkım) dayak yedi ama dayak yerken de çok kavai yav ama anladı o hep babasını güçsüz diye nitelendiriyordu onun kadar güçlü diiilmiş anladı

2. https://www.youtube.com/watch?v=ia1ZJ0T7SXA 14 Şubatlık Sevgili Arayan Kız (temsili galiba)
  3. örtmeni örtmenim asdfg
  4. Güneşli havada kar yağan tek şehir IZMIRDIR :/

1. NaruHodo

NaruHodo

senelerdir İzmir'de yaşıyorum havasını çözemedim :D boşuna dememişler havasıda kızıda birbirine benzer diye :)

2. historianWeeb
  5. Tokyo ghıoul :re'deki toukayı seda bakana benzetmek -_- işte nasıl bir kafa var lan bende sadfg http://i.hizliresim.com/7oMkAL.png

6. Akashiyi öldürsem olur mu ? Hem etini falan Anteiku satar para kazanıırz hem

7. Dead or Alive 5, PC'ye geliyormuş

8. Ablam kız arkadaşıyla gelmiş parti hard yapçaz dedi biradır şaraptır cipstir cartur aldık ve noldu sizce Annem dediki "babanın eve geliyormuş seyeti kısa sürmüş dönüyormuş bu gece" biz iptal şok wefat para mı geri istiyorum lan :((

2. Barış

Barış

üniyi yeni bitirdim içmediğim bi absinthe kaldı onuda içicem ama hedeflerim arasında :D

3. Lucifèr

Lucifèr

Sen kimdin güzelim demiş tatlı piliçim benim gel sen buar öpjem seni :D

9. hobbit 3leemsini izlemeye üşeniyorum napiyim izleyim mi ? :D

1. Sina

Sina

İzlemezsen ayıp edersin :D

2. kata silvia

kata silvia

izle izle yüzüklerin efendisini izleyip bunu izlemezsen yazık olur

10. TG deki utanın boynun daki dövmenin anlamını öğrendim baya şekil anlamı varmış :D

2. Witch.

Witch.

Olmazdı. Uta'yı yanlışlıkla bu şarkıyı söylerken hayal etmiştim. Acımı yaymam gerekiyordu. :D

3. historianWeeb

historianWeeb

hayal gücünüzü ayakta alkışlıyorum :D

4. Witch.

Witch.

Teveccühünüz efendim teveccühünüz :D

11. Ne kadar beceriksiz olduğumu öğrendim bugün...

12. Çok yorucu bin gündü :/

1. Lucifèr

Lucifèr

Dizimde derman kalmadı aşqım :D

2. historianWeeb

historianWeeb

sen nediyon değişik

2. Kaxell

Kaxell

np, o değilde to love ru ya başladın mı? bi de şunu gösterdim mi ben :D

3. historianWeeb

historianWeeb

Yep şu an 3. bölümdeyim :P 6-7 kadar izleyecem :3 çoh hoş :3 ama birazcık sıkılıyom mu ne :P

peki bunu görmem ne işime yaradı :D tipik loli vssi ni gösteren bir op :D

4. Kaxell

Kaxell

çevirisi tamamlanıyo oyunun, direkt bütün karakterleri ele geçiririm asdfg.

animesi benide sarmadı en başta. ama kekzıl önerisi diyorum, sen bir darkness'a gel (3. sezon) noluyo lan diceksin. ben daha önce hiçbir ecchide böyle karakter görmedim ya. sabahladım bitirecem diye, o derece :D

13. Isuca seinendir falandır diye başladım ecchi haremde verdiğim tepkileri veriyorum arkadaş bune bea :/ ama akıcı :P

2. historianWeeb

historianWeeb

cinsel taciz / banlayın şunu :D dava acacam seni tecavüzcü kouşlarına attıracam xd

3. Lucifèr

Lucifèr

Nefes alsın yeter aşkım ayhan <3 :D

14. ulan bir markete gittim 70 üstünde bilidirim niye hep ben buralarda yokken dozutyonuz :D

15. İnternet öle kastı ki tam gerektiği sırada dalirdim ve bardak kırdım üstüne annemle kavga ettim neden neden ülkemizde ki internet berbat hele birde ay başı gelemsine rağmen uydunet kendine gel :((((

16. The Witcher 3'te 16 saatlik mo-cap (hareket yakalama) seks verisi bulunuyormuş CD Projekt' hayranlarını nasıl mutlu edeceğini biliyor :P

17. Eren eren değil Eren kılıklı biri sanırsam İsrail ajanı Erunus

1. KDWing

KDWing

Beni yapa yapa yahudi mi yaptın

2. historianWeeb
  18. Pazartesi yorucu moroton başlıyor :(

19. Başiktaş Lole ded adanmış durumda arkadaşlar :P bkz:Beşiktaş e sports :D

20. Tokyo ghoul gene süperdi :D tabi mangada belkide en çok beğendiğim diyalog çıkarmışlar ona sinir oldum :(

2. jans09

jans09

kopuk kopuk gidip toplayacaklar diye umuyorum ben de.. adam da kanekinin rizeyi öldürdüğünü sanıp saldırdı diye düşündüm ben :=

3. historianWeeb

historianWeeb

sanırsam şuan 106dalar

4. DropsXx

DropsXx

Sachi'nin Kaneki'ye saldırmasının sebebi Rize gibi kokmasıydı sanırım Ve diğer 2 tek gözlü kız ise Rize'nin organlarını Kaneki'ye takan Doktor'dan geliyorlar ilk bölümdede gözükmüşlerdi zaten :) Tek gözlüler bu arada onuda belirtiyim :D Sanırsam Doktor birşeylerin peşinde ama bakcaz artık :P Spoiler vermeyelim :D

21. Assassin’s Creed serisinin 2016’da çıkacak oyunu Japonya’da geçebilirmiş geç bile kaldılar aslında :P

2. Mechiro

Mechiro

zaten oyun yandan görüntülü oynanışlı eminim mobil'e çıkartırlar :D

3. Barış

Barış

en son korsan olanı oynadım üstünede tanımam.o gemi savaşları müthişti. en sonuncusu hatalarla doluymuş.

4. historianWeeb

historianWeeb

Ben serinin bi Brotherhoodlu olanıyla korsanlı olanını seviyorum zaten :D ve evet sonunca rezaletmiş :P

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.