Jump to content

historianWeeb

Üyeler
  • İçerik sayısı

2365
  • Son ziyareti

• Kazandığı günler

3

İletiler bölümüne historianWeeb kullanıcısının eklediği dosyalar

1. Foruma hoşgeldin Cihan ay em saybır , Berat  B) İstedigin zaman oyun oynayabilir saçmalayabilir trolleyebilir veya aklına gelecek hertürlü fantaziyi yapabilirsin benimle :D Yani benimle derken yanlış anlama o anlamdaki benimle degil benimle işte beraber yaparız anlamındaki ben neyse benim beyin error :ph34r:  keyifli forumlar  ^_^

Ya Ayhan kanka ben sana cool bi avatar bulsamya bu tuhaf gözüküyo gözüme kasldşsdg :D 

bul sana kalmış mesaj atarsın resimleri :P ama hoşumada gitmiyor değil bu PP :P

2. Ore Monogatari!! Animesinin Seiyuu Kadrosu

ore-monogatari-animesinin-seiyuu-kadrosu

Birkaç hafta önce ilk tanıtım videosu yayımlanan ve bu baharın iddialı yapımlarından biri olarak görülen Ore Monogatari!!’nin yapım ve seiyuu kadrosunda kimlerin yer alacağı nihayet duyuruldu. Buna göre baş rollerdeki isimler şöyle;

ore-monogatari-animesinin-seiyuu-kadrosu

• Takeo Gouda rolünde Takuya Eguchi (Kuroko no Basket, Love Stage!!, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru.)
    • Rinko Yamato rolünde Megumi Han (Hunter x Hunter – 2011)
    • Makoto Sunakawa rolünde ise Nobunaga Shimazaki

Kaynak:AnimeFantastica

3. Bence Ecchi FC ahalisi olarak bunu izlemeliyiz. Hem birinci bölümü de çıkmış:

Binan Koukou Chikyuu Bouei-bu Love! - 01

x39HdvU.jpg

biraz arnlatsana nasıl ecchi düzeyi nasıl falan

Birde eren bey orda ki Free word silip yeni hesabımı ekleyi ver bi üşenmeden asdfg

• Yeni Oluştur...

Önemli bilgi

Forum kurallarımızı okudunuz mu? Forum Kuralları.